142 Shares 8389 views

karta korporacyjna – Wybierz papier Design – Drukuj

Firmowe wizytówki, broszury, identyfikacja wizualna

Papier, materiały do drukowania wizytówek są bardzo ważne, jeśli chodzi o podkreślenie wizerunku firmy, utrzymanie standardów korporacyjnych, to nie tylko media kontakt. Oczywiście, że karta może być utworzony na zwykłym papierze, plastiku, syntetyków. Ale żaden z tych materiałów nie może być porównywana z wizytówki, utworzonej w szlachetnym papierze. Wiele firm zajmujących się konkretnym biznesie, mają z reguły produkt reprezentatywny, podkreślając jego aktywność. Na przykład, dla firmy finansów jest celowe, aby produkować materiały drukowane na papierze „ścisłym”, ale drogie typu. Oczywiście, wizytówka jest ważne dla wszystkich – od projektu do wyboru papieru i metody drukowania. Nie tylko właściwy projekt, ale papier projekt będzie naprawdę pomóc, aby wizytówkę specjalny, inny od pozostałych. używać tylko drogie, wysokiej jakości papier, można uzyskać pożądany rezultat.


W tej chwili jest tam ogromny wybór wysokiej jakości papieru do produkcji kart. Grupa ta obejmuje standardowe Papier teksturowane, kolorowy karton, Pearl papieru, metalu, a także pokrywę dotykowego (Touche pokrywy). Papier może być barwiony kolor.

W grupie standardowego papieru zawiera papier powlekany i papier „lniany”. Mogą one być całkowicie białe, a także przyciemniane odcieni wszystkich kolorów. Często ze standardowego papieru wykonać proste, nie wymagają dopracowania małej, noszenie charakter czysto informacyjny. Ta opcja jest najbardziej tani i nadaje się, gdy istnieją wątpliwości co do klienta w wyborze papieru. wizytówki projektowanie niestandardowych na „non-standard” rodzaj użytego papieru, z reguły, aby dać ekskluzywnych produktów reprezentatywnych. Kolorowych kartonów – grubej papier różnych kolorach i odcieniach. Szczególnie popularne odcienie szarości, beż, niebieski, czerwony.

strong> teksturą papieru – tłoczone i palce przy dotknięciu daje poczucie wyrażonej fakturą. W tym przykładzie wykonania, może również znaleźć ogromną liczbę rozwiązań wykorzystujących mikrovelvet powierzchni papieru, brokatu, tkaniny, skóra, filc, maty, płótno i drugiego grzebienia. wydrukowane na tym papierze wizytówka będzie zawsze wyróżniać się z ich wyjątkowości.

silne> metalu stanowi metalizowany papier z powierzchnią o efektem metalicznym połysku, pyłu gwiazda. Barwa złota, platyny, wolframu, diamenty, białego marmuru dla przedstawicieli zawodów twórczych.

strong> papier Pearl ma perłowy blask i wiele odcieni. Może ona być wykonywana za pomocą różnych tekstur, na przykład, takiej jak wytłaczanie siatki. Gdy promienie świetlne padają na powierzchnię, to nabywa inny odcień. Jest to bardzo oryginalny i jasna powierzchnia nadaje mu mistyczną tajemnicę. Diamenty kolorów są często wykorzystywane, srebro, kość słoniową. Na podobny typ papieru jest doskonała do drukowania wizytówek zarówno klasycznych, jak i nowoczesnych elementów.

strong> Papier Touche pokrywa przyjemny w dotyku, bardzo plastyczny, ma matowe wykończenie. Niezwykła struktura powierzchni tworzy niezwykłe uczucie dotyku przypominający miękką skórę. karta karta wygląda bardzo drogie.

Zaufaj produkcję wizytówek jakości, w niniejszym opracowaniu projektu muszą specjalistów, którzy nadają się do jej wyboru, biorąc pod uwagę wszystkie właściwości, cechy powłoki i farby. Różne rodzaje papieru wymaga indywidualnego podejścia do procesu drukowania na nim. Zdarza się, że produkcja wizytówek na papierze projekt jest wykonywany na specjalne okazje. Wybór odpowiedniego papieru design – ważny punkt w celu osiągnięcia oczekiwanego rezultatu, rozumianą ideę. Ten produkt nie ma papieru ma pewien gest lub obietnicę osób przyjmujących ją w dłoniach.

Źródło: www.reklamister.ru