150 Shares 8608 views

Etykieta – co to jest? Produkcja lekkich tablice

Jak każdy wie, znanej firmy produkcyjne takich firm jak na dystrybucję swoich produktów dzięki ciekawym szczególe. Etykieta – jest to świetna opcja, że etykieta krótko wyświetla niezbędne informacje o obiekcie, który jest dołączony.


Producenci sprzętu gospodarstwa domowego, kosmetyków i innych produktów technicznych są zawsze rozwija swój specyficzny logo i utworzyć etykietę oznaczający przynależność do danej firmy.

Wiele osób słyszało samego słowa – „etykiety”. Co to jest i jak go używać, niestety, nie każdy wie. W związku z tym, wszystkie informacje można znaleźć w tym artykule.

definicja

Etykieta – jest rodzajem tablic informacyjnych, na których producent umieszcza wpis dla produktu są oznakowane. Jak wiadomo, istnieje kilka odmian tablice. Na przykład, może to być płyta ze stali zwykłej albo etykieta z elementów objętościowych.

etykieta woluminu

Tabliczki z elementami objętościowego są samoprzylepnych powierzchni, które nie mogą być przetwarzane przed mocowania do obiektu. Tablice tego typu mogą być zarówno stałe jak i miękkie, które mogą być łatwo zginane. Z góry są objęte z dobrym warstwą polimeru, która chroni przed kurzem, brudem, zadrapania i inne. Laminowanie żywicą zapewnia długoterminową konserwację w oryginalnej postaci, jako jakichkolwiek zadrapań i wgniecenia znikają same po krótkim czasie.

zrobienie

Unikalne etykieta seryjny – rzecz, która jest bardzo popularna i powtórz wszystkie czynności, które są wykonywane w produkcji urządzenia, to będzie bardzo trudne. Ale jeszcze zrobić to na własną rękę może być następująca:

  1. Po pierwsze, trzeba kupić samoprzylepnej lub po prostu solidny fundament, pod wpływem drukarek. Obraz jest stosowana za pomocą druku atramentowego lub laserowego.
  2. Obraz jest następnie wyciąć lub wyciąć wyraźnie na ścieżce przy użyciu laserów i innych urządzeń.
  3. Oraz ostatni etap jest pokrycie z żywicy. Tutaj każdy wybiera dla siebie pożądaną twardość, kolor i tak dalej. Najczęściej stosuje się w tym przypadku żywic poliuretanowych i epoksydowych.

W pełni przygotowany cenionych produkt jest już w jeden dzień. Wielka przyjemność przynieść tę etykietę. tabliczka informacyjna jest również wykonany własnymi rękami, a okazuje się całkiem dobry wynik.

aplikacja

Miękkie tablice są wykorzystywane wyłącznie do produkcji odzieży lub drobnych uzupełnień. Są one również często wykorzystywane do zdobienia prezentów. Rowery, deskorolki, hulajnogi, zbyt często ozdobione miękkimi magnesów nieporęczne.

Silniejsze i duże tablice grawerowane wykorzystywane do celów urzędowych: Znaki na biurach, dekoracja samochodu, breloki i tak dalej.

zalety

Samoprzylepna etykieta i oryginalne malowane – to świetny sposób nie tylko do identyfikacji przynależności do producenta, ale po prostu do dekoracji żadnych innych produktów. Wolumetryczne obrazy z najwyższej klasy konstrukcją sprawiają, że łatwo rozprowadzać dość znanym produktem, lub po prostu zwrócić się do producenta.

Tablice są to duży plus – są one bardzo dobrze trzymać na każdej powierzchni. Materiał wytwarzania dodaje substancję spetsiialnoe, które w połączeniu z klejem, tworzy wystarczająco silne przywieranie nie tylko o gładkiej powierzchni, ale z jakąkolwiek inną powierzchnią.

Szczególnie dobrze znane odmiany etykiet woluminów stalowych stosowanych w lodówkach i innych ozdób. Nazywane są również tablice i są bardzo popularne.

Ponadto, kolejną ważną zaletą jest odporność materiału na dowolnej temperaturze, różnych rodzajów płynów, olejów, promieni ultrafioletowych i wiele innych działań niepożądanych.

Należy również zauważyć, że tablice wytworzenia różnych celów, a zatem różne kształty i interesującą kombinację kolorów. Tak więc, każda osoba może kupić lub zrobić na zamówienie taki drobiazg doskonały na każdą okazję.

podświetlane tablice

Produkcja rozwinęła się bardzo daleko, więc teraz różne fabryki rozmnażać i sprzedawać ciekawych rzeczy, że ludzie, jak i przynieść wiele korzyści. Luminous etykieta – jest doskonałym rozwiązaniem dla samochodu. To niezwykłe rozwiązanie projektowe kosztów dekoracji samochód obecnie nie dokładnie tanie, ale nadal mają miłośników samochodów po prostu pękło. Dzięki jego obecności w sprawie ochrony ciała przed kradzieżą pojazdu wzrośnie o pewien procent, ponieważ pojazdy te są uważane za wyczuwalny i solidne. Dlatego wybór powinien być wybrany etykietę jako żywo, jak to możliwe, aby poziom ochrony był jeszcze bardziej przyjemne i wizualnie wyglądał dla właściciela samochodu.

tabliczka ze stali nierdzewnej nie powinny być używane do takich rzeczy jak obudowa rysuje i crack z presją. Tutaj najlepiej jest wziąć miękkie i elastyczne opcje, chociaż jest to w gestii kierowcy. Dla fanów tuningu granice nie istniały, mogą wybierać zupełnie dziwne i oryginalne akcesoria i cieszyć się nimi do samochodu.

Tworzenie kulminacyjnym

W rzeczywistości, na zakup lekkiego tabliczce niekoniecznie przeszkadza zbyt wiele i patrzeć na wszystkich sklepów internetowych, rynków i tak dalej. Rzeczywiście, takie piękne rzeczy można zrobić samodzielnie. Dla tych, którzy chcą, aby ozdobić swoje własne logo samochód, istnieje kilka najbardziej popularnych opcji:

  1. Z plexi.
  2. W przypadku korzystania z płytki drukowanej.

W przypadku pierwszej opcji należy usunąć skórę, a następnie samego logo. Na kartce papieru wymaga jasne koła logo ołówka, a następnie przeniesienie jej do pleksiglasu o grubości 3 mm. Teraz trzeba starannie vypilyat nim wzdłuż konturu i wywiercić otwory na nogi. Następnie połączyć logo ze szkłem, na ścieżce, aby wstawić diody (przewody muszą być cienkie). Oraz ostatni etap jest wstawienie kołków mocujących, a w rzeczywistości, bardzo mocowania do żądanego miejsca.

Druga opcja będzie trochę łatwiejsze i bardziej interesujące, ale potrwa to dłużej. Dla niego zrobić z logo Board (lub nożyczkami starannie vypilyat), a następnie zastosować diody okablowania tam i leżał na wierzchu już vyrezynnuyu postacią plexi.

Są to proste warianty pomogą w krótkim czasie znacznie poprawić swój samochód i sprawiają, że popularne wśród sąsiadów.

A poza dekoracjami samochodowych mogą być również postrzegane jako świecące tablice nazw instytucji elitarnych, i tak dalej.