485 Shares 5556 views

Co jest wielkości standardowej pocztówki?

W ostatnich latach znaczenie pocztówek, wysyłanych za pośrednictwem poczty, znacznie wzrosła. W dobie nowoczesnych technologii, wysokiej prędkości połączenia internetowe, poczta jest prawie nikt nie używa. Przynajmniej jeśli chodzi o ważnych sprawach. Teraz e-mail jest używany jako rodzaj rozrywki, który pozwala zanurzyć się w przeszłości i cieszyć się pewne rzeczy – po prostu do nich i są pocztówki. Można kupić piękne karty lub zrobić to samemu, podpisać i wysłać osobę blisko ciebie, aby go zadowolić. Ale tu pojawia się pytanie, jaki rozmiar standardowy pocztówki? Wydaje się, że nie ma różnicy, ale w rzeczywistości jest to bardzo ważne. Po Karta powinna być umieszczona w kopercie, dlatego mogą być bezpiecznie przesyłane za pośrednictwem poczty, bez płacenia za nią jako specjalny pakiet. Zgodnie z tym, co musisz wiedzieć o wielkości standardowej pocztówki, aby móc wysłać go bez żadnych problemów. Jak również do odbiorcy, jeśli on zbiera te paczki mogli umieścić swój pakiet w swojej kolekcji albumów łatwo.


wspólny standard

Jest to specyficzny wspólny standard, który starają się stosować do wszystkich producentów. Wielkość standardowego wyznaczonego jako pocztówka A6, to znaczy, że ma mniejszy rozmiar niż zwykłej kartce A4. Jednakże, nawet nie wiem, co długość i szerokość arkusza papieru formatu A4, ale sobie z nimi radzić muszą każdego człowieka niemal codziennie. Więc jaki jest rozmiar A6, a zatem średnia z życzeniami? Średnia wielkość karty jest następujący: jego szerokość powinna być 105 milimetrów i długość – 148 mm. Jeśli karta jest tej wielkości, można cieszyć – jest to w pełni zgodne z międzynarodowymi standardami. Jednak do tej pory nie zostało uznane tylko określona wielkość standardowego pocztówce – istnieją inne wskaźniki, które również wchodzą w zakres pojęcia „normalny”.

Zakres rozmiarów

Tak, opisany powyżej konwencjonalny rozmiar standardowy pocztówki, ale jeśli chcesz, aby dopasować tempo, ale nie chce zrobić to w ten rozmiaru pocztówki – nie martw się. Fakt, że istnieje pewien zakres rozmiarów, które są uważane za normę nie niższą niż bezpośrednio A6. Tak więc, najmniejszy rozmiar jest dopuszczalna karta 140 milimetrów na 90 milimetrów. Jednak większość ludzi interesuje to największy rozmiar, jak mała karta nadal mieści się w kopercie lub w kieszeni płycie. Maksymalna wielkość uważana jest za 235 milimetrów na 120 milimetrów. Jeśli karta będzie miała więcej w długości lub szerokości – to znaczy, że nie odnosi się już do normy. Teraz wiesz, co standardowy rozmiar pocztówki mailing – ale jest to naprawdę możliwe, aby używać żadnych wskaźników długości i szerokości w przedziale powyżej? Właściwie nie, bo to z proporcji karty mają swoje własne zasady.

Proporcje obrazu

Średnia wielkość kartka na kopertę już badane, pozostały na zewnątrz w zakres jednego z ważnych aspektów – współczynnik kształtu. Fakt, że jest mało prawdopodobne, aby znacznie wpływa na łatwość dostawy, jakby obie strony spełniają standardy kart, to w każdym razie łatwo zmieścić się w kopercie. Jednak istnieją normy, które zostały uznane przez międzynarodowych, a w większości przypadków jest to uznaje się, że muszą one spełniać, aby karta była prawidłowa. Współczynnik kształtu powinien mieć 1 do pierwiastka kwadratowego 2.

amerykańskie cechy

Należy pamiętać, że USA ma swoje własne cechy, które należy uwzględnić, jeśli wyślesz pocztówkę do kraju. Fakt, że normy różnią się od Amerykanów międzynarodowy, a w większym stopniu wpływa na górną granicę. Jeśli jest to minimalny stosunek równa 127 mm do 89 mm, która jest w przybliżeniu podobny do dolnej granicy normy międzynarodowej. Ale górna granica jest bardzo różny – szerokość kart nie powinna przekraczać 108 mm, a wysokość – tylko 153 mm, co w porównaniu do 235 milimetrów wielkości międzynarodowym dostatecznie małe.