304 Shares 5733 views

USB Flash Drives w stylowej wcieleniu – jako środek do pominięcia.

Kij nie tylko nośniki informacji, a stały się nieodłącznym atrybutem stylu, w różnych formach, pomagają zrobić promovshin firmę lub markę. Technologia i kreatywność jest Uderzające połączenie, które można sprzedać wszystko. Stylowe dyski Flash oferują wiele odmian, aby przyciągnąć ludzi, którzy lubią styl i design jak dysk flash kula Flash Drive kartą kredytową i wiele więcej. Takie nośniki są bardzo praktyczne i są łatwe w użyciu.


Oczywiście, ludzie tacy jak wszystko, co związane jest z maszyn, muzyki, gadżetów, broni i sportu. Kij może przynieść to wszystko w jednym małym mały gadżet, który sprawia, że są doskonałe do promovshina. Dezaynery może spersonalizowaną dysków flash z pamiątkami, są one w stanie wyświetlać swoje nazwisko lub nazwę firmy osadzonej w korpusie kija. W związku z tym, że wszystko zostanie zastosowany do napędu flash – będzie stale na uwadze, a to jest twoja nazwa, marka lub firma. Dlatego postanowiliśmy dać spersonalizowanych dysków flash w różnych promocjach, konferencji, festiwali.

Również w napędzie flash USB, można szyć plik prezentacji, handlowych, aplikacje demo i innych, co sprawia, że jest to doskonała platforma reklamowa.

Kiedy masz zamiar kupić kartę pamięci flash, należy zwrócić uwagę na kilka punktów za promocjami, które może uratować budżet i sprawić, że kampania promocyjny sukces:

  • Nie kupić dysk flash z nadmiernie dużej ilości miejsca, ale również nie kupują deshovye kij z bardzo mało miejsca. Popularny rozmiar 2-8 GB pamięci flash i jest uważane za normalne dla wygodnego przechowywania i przesyłania informacji.
  • Decyduje o ilości kolorów, które chcesz umieścić na dysku flash USB – to wpływa na wartość robót. Niektóre firmy tworzą logo przy użyciu więcej niż 32 kolorów i odcieni w obrazie jego logo, co znacznie zwiększa koszty stosowania logo na patyku. Najlepsze jest liczba kolorów w logo są nie więcej niż cztery.
  • Sprzedam pudełka tylko jeśli naprawdę potrzebujesz.
  • Pobierania próbek testowych, aby zobaczyć jak wygląda logo na oddzielnej postaci dysku flash.
  • Dowiedzieć się na operatora, poprosić o listę prac i klientów, i nie bądź leniwy, aby wyjaśnić swoją opinię.

To i wiele więcej sprawia, że Stylizowane kij doskonały sposób, aby promować, nazwa, marka lub firma.