288 Shares 1261 views

Markowa odzież z Tory Burch

Konsumenci są zawsze świat mody z zapartym tchem czekają na nowych kolekcji i pokazów. Zwłaszcza jeśli jest to nowa kolekcja projektanta, którego gwiazda właśnie rozświetliła horyzont branży mody. Tory Burch – to nowa nazwa w świecie stylowych rzeczy.


Ulubione nowoczesne fashionistki

Tory Burch stał się nowy trend i trendy mody ustawodawca. Dzięki tej utalentowanej kobiety w Ameryce ma szansę reprezentować ich interesy na poziomie wybiegach moda świecie. Dziś marka Tory Burch – jest odzież modnej damskiej, który jest znany i kochany przez modnych kobiet z całego świata.

Tory Burch jest sam stoi firmę i autor kolekcji ubrań. Tory Burch sukienka stały się popularne, są chętnie gwiazd i VIP-ów. Kobiety oczekują każdego sezonu nową kolekcję marki. Są to stroje, które są szyte na zamówienie tylko jednej kopii. W tych ubraniach wyglądać osób publicznych, którzy cenią sobie indywidualność i posiadających specjalny zmysł smaku. Tori próbuje wziąć pod uwagę pragnienia konsumentów, ale nie należy zapominać o własnym smakiem.

Staje Tory Burch jako projektant mody

Tori urodziła się w związku z aktorką i małego przedsiębiorcy, rodzina była klasa średnia. Jego dzieciństwo spędziła na farmie rodziców, ale nigdy nie przyciąga farmę. Ona dążył do sławy i fortuny. Po ukończeniu studiów, przyszły młody projektant jedzie do Nowego Jorku, aby podbić jego modne topy. Ze względu na swoją szczęśliwą gwiazdę Tori udało się pracować z najbardziej znanych trendów i radzić sobie z magazynu mody Harper Bazaar.

Dzięki swojej ciężkiej pracy i doświadczenia, Tory Burch był w stanie uruchomić linię odzieży pod własną marką. A co jest najbardziej zaskakujące, sklepy, w których wprowadzone kolekcję, wyprzedane natychmiast trendy i klienta napisane w kolejce, aby kupić rzeczy z kolekcji Burch.

Marka Tory Burch został opatentowany w 2004 roku i od tego czasu jego popularność rośnie. Jego pierwszy sklep w Nowym Jorku wydał Tory stylu prywatnego pokoju, gdzie było wiele luster i lamp. To wnętrze stworzone furorę, bo poszedł przed pojawieniem sklepu wówczas koncepcji.

Dziś w Nowym Jorku, zatrudnia około dwudziestu sklepów tej marki. Na całym świecie istnieje ponad czterysta sklepów, które są ubrania marki , „Brzoza”. Są one bardzo skuteczne, ale Tori jest zawsze dążenie do poprawy ich i poprawić.

Co to jest moda z Tory Burch?

Ulubiony styl Tory Burch – jest trendy mody z lat sześćdziesiątych, który lubił ją, ponieważ jej matka. Praktycznie wszystkie jej produkty są sprawdzane notatki 60-70. Kolekcja marki można nazwać klasycznym stylu amerykańskim. Ideą marki – jest chodzącym odzież dla matek spacerujących z dziećmi. Oddanie rzeczy od Tory Burch, nie można po prostu pójść na spacer w parku, ale również do odwiedzenia z dzieckiem prawie każdym przypadku. Wszystkie produkty są bardzo wygodne w noszeniu i wykonane z wysokiej jakości materiałów. Światowe gwiazdy są szczęśliwe rzeczy z Tory Burch. Buty, sukienki i inne akcesoria, takie jak dziewcząt i dojrzałych pań.

Modele z tej kolekcji są kombinacją takich składników:

  • pomysły klasycznej;
  • nowoczesna moda;
  • motywy etniczne;
  • przypadkowy łatwość;
  • Czeski ton.

kolekcje marek są odpowiednie dla kobiet w każdym wieku, przyjmuje aktywną postawę. Jednak wraz z tymi modelami są w jasnych kolorach i modnych żywe wzory. Większość produktów marki urządzone medalion z literą „T”. Zakres jest bardzo szeroki: to i sportowej, a buty, a przypadkowi łuki i uroczysty strój.

Funkcje zbiory Tory Burch

Cała gama domu mody dysponuje pewną dyscyplinę i elegancję. Zainspirowany mody diva historie z życia i świata wokół nich. Inspiracją jednej z kolekcji mody Tory Burch była dziewczyna, której życie było związane z tym złym. Ta dziewczyna ze względu na szarości dnia codziennego nie zauważył jej piękno.

Ogólnie, ubrania tej marki przeznaczone są dla kobiet, które podążają za modą i żyć według niej, ale jednocześnie całkowicie niezależne od niego. Dzięki swojej ciężkiej pracy Burch jest właścicielem dużej liczby nagród w branży mody. Pewnie naprzód twórca Tory Burch. Torby tylko uzupełniały liczne zbiory tej udanej jednostki.

Koszt odzieży

Mimo popularności marki, cena jego kolekcji jest bardzo demokratyczny. Czynnik ten dodaje ubrania z fanami Tory Burch i jeszcze większą sławę. Kupić rzeczy można nie tylko w sklepach stacjonarnych, ale również w sklepach, gdzie cała gamę kolekcji. Ceny zaczynają się od 2000 rubli.

Imię Tory Burch, dzięki swojej pracy i talentu, stała się znana na całym świecie. Ubrania i dodatki z jej kolekcji przyciągnęły uwagę mody w wielu krajach. polityka demokratyczna cena, wyrafinowanie i łatwość cięcia sprawiają, że produkty marki bardzo popularny i lubiany przez kobiety na całym świecie.