499 Shares 9853 views

Jak drukować na kartonie. do urządzenia drukującego

Karton materiał ma większą grubość i sztywność konstrukcji, ze względu na to druk na tekturze wymaga przestrzegania pewnych zasad. Metoda ta przyniosła wiele produktów, w tym kalendarzy, wizytówek i broszur. dystrybucja specjalne opakowania kartonowe.


funkcje

Ze względu na materiał procesie drukowania o dużej gęstości jest raczej skomplikowane. Aby uniknąć rozwarstwienia i znaczne odkształcenia zginania zostaną wyeliminowane.

wizytówki na tekturze w dużych ilościach bez zmian rzadko pali, ponieważ urządzenia odbierającego moc i elementy zapisu jest niewystarczająca do grubości tektury. Ze względu na częstotliwość staje się racjonalne podstawienia zapewniając ciągły proces pracy z automatycznych mechanizmów.

Wymaga to również urządzeń do usuwania pyłu wyposażenia ze względu na dużą ilość, która jest charakterystyczna dla kartonu.

Drukarki do drukowania na kartonie

Często nie jest to sytuacja, gdy chcesz wydrukować tekst lub obraz na kartonie. W tym celu, dobór maszyn drukarskich lub urządzenia drukarki zależy od wymiarów i ilości arkuszy.

Sprzęt dla lasera lub typu atramentowego bezpośredniej ścieżki umożliwia drukowanie na kartonie w domu. Brodziki do załadunku i odbioru w takiej drukarce ma taki sam poziom jak załadowaniu strony. Potrzeba takiego warunku jest uzasadnione brakiem zginanie materialne cechy i jego łatwe odkształcanie. Jest możliwe, aby korzystać z arkuszy o grubości mniejszej niż 3 mm.

Najpierw trzeba wziąć pod uwagę parametry urządzenia i poznać maksymalną gęstość w których praca może być wykonywana. Korzystanie z drukarki laserowej do drukowania wymaga użycia górnej tacy i montaż elementu, w przeciwnym razie pojawią się słupki zamiast tekstu.

Produkty wielkoformatowe

kolorowy druk na kartonie w formacie szerokiego jest bardziej odpowiedni dla cyfrowej specjalistycznej maszynie. Można go znaleźć w drukarni, gdzie przewidziane są odpowiednie usługi. Urządzenia te są sklasyfikowane według metody druku na zwoju blachy offsetowego cyfrowego. Każdy z nich nadaje się do użytku z tym materiałem. Nowoczesne technologie pozwalają na zautomatyzowanie wielu czynności, które wcześniej musiały być wykonywane ręcznie.

Korzystanie z komputera do zarządzania wszystkimi przepływ pracy, dzięki czemu maszyna do nabywania nowych umiejętności. Oprócz funkcji drukowania bezpośredniego, możliwe jest w trakcie obiegu dodać w nieograniczonych ilościach niezbędnych poprawek. Warto zauważyć, że urządzenia cyfrowe mają zasadę lasera.

Ze względu na automatyzację, zapewniając dużą szybkość i doskonałą jakość wydruku pozostaje tylko ustalić żądane parametry i uruchomić maszynę, pre-loading arkuszy kartonu.

metodą fleksograficzną

Fleksodruk zyskał powszechne ze względu na możliwość pracy z absolutnie dowolnego materiału. Może to być folia aluminiowa, folia z bardzo delikatnej strukturze, tektura falista i tak dalej. Metoda ta ma zadziwiającą elastyczność technologiczną. Za pomocą laminowania, znamienny tym, ze względu na brak tworzenia się par rozpuszczalnika, pozwala na uzyskanie folii z wielu warstw i obrazu na jednej z nich, w jednym przebiegu.

Z mechanizmu drukującego zależy bezpośrednio od postaci urządzenia, jego funkcjonalność, jakość końcowego obrazu, wydajności i niezawodności. Maszyny fleksyjne mają prostą budowę urządzenia drukującego, w porównaniu z offsetem. Program standardowy przedstawiony odbarwiania element oraz dwa cylindry – drukowania i formowania.

Drukowanie na grubej tektury falistej do pakowania lub typu jest najczęściej odbywa się za pomocą odcinków fleksograficznych. Wcześniej ta metoda może znieść tylko cyfry i tekst, ale na poprawę techniki i nowe rozwiązania zapewni multi-kolorowych produktów wysokiej jakości.

druk offsetowy

Głównym zastosowaniem jest drukowanie na kartonowych, papierowych i tekturowych elementów. Jednocześnie najbardziej popularne urządzenia liściaste wielobarwny, dostarczają tekst i obrazy z obu stron tej samej farby zarejestrować.

W przemyśle opakowaniowym, najlepsza jakość jest zapewniona za pomocą przesunięcia format wydruku. Umiejętność pracy z pudełka do perfum, kosmetyków, żywności i alkoholu, jak również realizacji dodatkowych działań, takich jak tłoczenie. Pozwalają one na tworzenie opakowania ozdobne, świadectwa i papier pakowy, opakowania do produktów farmaceutycznych, wyrobów tytoniowych, produktów żywnościowych, wizytówki na pokładzie projektowania.

Drukowanie na sztywnych materiałów o wysokiej gęstości wymaga arkuszowych spełnieniu określonych warunków. Na przykład nie powinno być duże zginanie materiału, który zapewnia odpowiedni arkusz tabulacji z cylindrem o większej wielkości.

inne gatunki

W zakresie drukowania i pakowania towarów nie jest mniej powszechne głęboko Format. Metoda ta pozwala na pracę z wieloma dużymi materiałów obiegu: folii polipropylenowych, folii, celofanu, papieru i tektury, ze zmienioną okładką. Volume, kosztów i jakości przyczyniają się do aktywnego korzystania z druku wklęsłego. Otrzymany różny połysk powierzchni, odporność na działanie światła słonecznego, i na ścieranie.