147 Shares 6189 views

Stroje kąpielowe Rebecca 2013 !!!

Firma Fomitex oferuje Państwu szeroki wybór strojów kąpielowych, toreb, butów i akcesoriów dla kobiet, a także męskich krótkich spodenek, koszulek, koszulek i puszek pływających WHOLESALE I W SPRZEDAŻY sklep internetowy z strojami kąpielowymi jest pełen najnowszych modeli w tej dziedzinie. Latem na rynku rosyjskim reprezentujemy wiodące fabryki na Węgrzech, we Włoszech, w Rumunii w produkcji strojów kąpielowych i odzieży do fitnessu. Takie marki jak Rebecca – założona na Węgrzech w 1993 roku jako firma rodzinna. Magistral to także fabryka na Węgrzech z ogromnym wyborem Bielizna i bielizna plażowa, Bahama-producent Węgry dla dużych rozmiarów dla kobiet o zmysłowych formach, produkcja fess i pinkiss należą do tej samej rodziny, odzież kąpielowa dla młodzieży dla nietypowych figurek, kostiumów do kąpieli morskich do różnych kategorii użytkowania, głównie basen, producent david Włochy fabryka stroje kąpielowe AFS, beachwear, torby i męska linia: szorty, koszulki, pływackie kufry, jolidon i preludium należą do tej samej fabryki w Rumunii, ogromną gamę strojów kąpielowych dla młodzieży oraz odzieży plażowej dla kobiet i nie mniej bogatych możliwości wyboru Odzież sportowa i domowa są również prezentowane w szerokim zakresie, na przykład dylemat, frenetic.mozhno kupić stroje kąpielowe w internecie, odzieży dla dzieci, odzieży sportowej, odzieżowej, odzieżowej, Sklep internetowy www.fomitex.ru lub w naszych sklepach z strojami kąpielowymi i odzieżowymi. Stroje piłkarskie w dowolnej kategorii cenowej i na najbardziej wymagających kupujących. Witryna naszej firmy jest zawsze aktualizowana w lutym z zupełnie nową liczbą rzuty, nowości i plany na nadchodzący rok. W kolekcji i szerokiej gamie dodatków sukienki, pareo, tuniki, poncz, spódnice wykonane są z naturalnych tkanin i różnych rozmiarów i stylów. Swimwear hurtowy i odzież dla hurtowni fitness zawsze można kupić, nawet jeśli nie jesteś biznesmenem z doświadczeniem.


Jeśli chcesz być modny, atrakcyjny i nie do opanowania na plaży, czego nie można pominąć – wybierz stroje kąpielowe i plażowe z fabryki REBECCA na Węgrzech!

Odzież fitness Frenetic będzie bardzo zadowolona z tego sezonu wśród najbardziej modnych fanów sportu.

Rebecca jest światową marką, strój kąpielowy wizerunku nowego pokolenia. Swetry i sukienki Rebecca są szeroko znane na całym świecie, udział w wystawach w Paryżu, Miami, Mediolanie i pokazy na światowych podium sprawiają, że są jeszcze bardziej rozpoznawalne.

Stroje kąpielowe Rebеcca wykonane są z materiałów najwyższej jakości i ekskluzywnych, przy użyciu broszek i kamieni półszlachetnych Swarovski.Rebecca zawsze różni się od wielu marek modnym wzorem i wykwintnym stylem właściwym tylko w tej fabryce, ponieważ tylko specjaliści wykonują własną pracę, wspaniałych projektantów i projektantów mody.Model stroje kąpielowe monokini , Trikini, tankini, bando, a nawet ogromna różnorodność nie wyjdzie bez stroju kąpielowego, nawet najbardziej wykwintnych pań.

Kolekcja strojów kąpielowych Rebecca 2013 wyłoniła się na wystawie w Paryżu, pokazując i niszcząc najwyższy poziom! Nie było obojętności!

W tym sezonie w modnych czerwonych odcieniach, różowym i żółtym, złotym i pomarańczowym, zielonym i cytrynowym kolorze kostiumów kąpielowych. Nie mniej istotne w sklepach
Stroje kąpielowe i różnorodne odbitki, takie jak lampart, kwiat,
Geometryczne barwienie kostiumów kąpielowych i pływaków, wszystko to można kupić w dowolnym
Sklep kostiumów kąpielowych Bikini w stylu retro w pierwszej kolejności jest absolutnie we wszystkich fabrykach w Europie.

Nasz sklep zatrudnia wysoko wykwalifikowanych specjalistów z ponad 10-letnim doświadczeniem w tej dziedzinie i oczywiście będzie w stanie wybrać bardziej odpowiedni dla swojego stylu i figur kostiumów kąpielowych i plażowych. ZAWSZE ZAPRASZAMY DO SPRZEDAŻY NA SPRZEDAŻY I SPRZEDAŻY DETALICZNEJ, o różnym poziomie społecznym i wszelkich kontrolach, do zakupu strojów kąpielowych luzem, ogromnego wyboru firm transportowych i ofert współpracy, a nasz asortyment można obejrzeć w naszym sklepie internetowym.

Czekamy na Ciebie w naszych sklepach oraz w biurach naszej firmy Foomix!