300 Shares 4284 views

Dlaczego przez całą dobę w reklamie jest narażony w tym samym czasie?

Czy kiedykolwiek zastanawialiście się, dlaczego zegary w ogłoszeniach zawsze są ustawione w tym samym czasie? Najprawdopodobniej nigdy nie zauważył, że reklamodawcy zrobić swoją pracę prawidłowo.


Jeśli spojrzeć na każdego obrazu reklamowego zegara, można zauważyć, że jest zawsze ustawiony na 10:10. Model godzin wyszukiwania sprzedaży stron prowadzi do tysięcy wyników, ale trudno jest znaleźć obraz tarczy, która nie znalazłby ten szczególny czas.

Powód ten układ strzałki

Zegar jest ustawiony na 10:10 w niemal wszystkich obrazów reklamowych firmy Rolex zegarka. Dla utrwalenia dogmatycznej „10:10” Nie jest to dobry powód. Według wiceprezesa spółki zegarka Tourneau Andrew bloku (Andrew Block), spojrzeć na tarczy z układem strzałek jest bardzo ładny, ponieważ większość są markowe logo w górnej części i ustawić czas do 12:05 lub 1:20 będzie je zamknąć ,

„Oczywiście, można zmienić czas o 4:40 i całkowicie otworzyć logo, ale nie może być przyjemny dla klientów” – powiedział Suzanne Hurn, Kierownik Działu Marketingu i Reklamy w Ulysse Nardin. Strzałki wskazujące w dół, sprawiają, że wygląd zegarka jak smutnej twarzy.

Zegar ustawiony w innym czasie, po prostu nie wyglądają estetycznie. Jeśli nie chcesz, aby wszystkie produkty na łamach Katalog marszcząc potencjalnych klientów, trzeba strzałki w dolnym pół godziny – bardzo zły pomysł.

sztuczki reklamowe firma Timex

Firma reklamowa Timex obejmuje instalację wskazówek zegara do 10:09:56. Ponadto, istnieje inny chwyt reklamowy. Timex zawsze fotografowane swoje zegary kiedy pokazują 10:09:36. Druga strzałka w tym przypadku nieco odsunięte od środka, co zapobiega loga cieniowania w dolnej połowie godziny. Reklamodawcy nawet trzymać się tym razem na zdjęciach Zegar elektroniczny.

Tak więc, jeśli chcesz sprzedać zegara, ustawić go na 10:10. W ten sposób można dostać się do najbardziej estetycznych obrazów.