275 Shares 6063 views

Kierowanie reklamy, „VKontakte”. Prawidłowe rozmieszczenie i szybki postęp

Reklama w sieciach społecznościowych jest jednym z najbardziej skutecznych mechanizmów promujących sklepów internetowych lub dużych społeczności. Jednak, aby uzyskać maksymalne korzyści z kierowania reklam wymaga znajomości podstaw. W tym artykule dowiesz się, co rozległe kierowanie reklamy i jak zrobić to prawdziwe źródło dochodów dla firmy.


Istotą kierowania

Najpierw zrozumieć, co bogate reklamowym.

mechanizm reklamy, których praca ma na celu zidentyfikowanie grupy docelowej, kierowane połączenia. Najbardziej popularnym i skutecznym sposobem jego realizacji są sieci społeczne, ponieważ to właśnie tam spędza czas większość ludzi w każdym wieku i upodobań.

Skierowanie jest bezpośredni lub pośredni. Bezpośredni pozwala zidentyfikować ludzi, którzy mogą być zainteresowani zakupem towarów oferowanych, natomiast pośrednie skierowane do powiązanych kategoriach do sprzedaży produktów lub usług. Oczywiście, wykorzystywane dla rozwoju ich działalności może być każdy z gatunków. Jednakże, jest to bezpośredni cel jest najbardziej produktywny.

Skuteczność reklamowej tergetingovoy

Skuteczność reklamy na zasadzie doboru grupy docelowej są w stanie ocenić tysiące webmasterów. Rzeczywiście, takie podejście pozwala wybrać spośród wielu potencjalnych klientów internautów.

Dla sprawnego funkcjonowania mechanizmu reklamowego należy regularnie sprawdzać i analiza ich reklamy. Innymi słowy, trzeba śledzić, którzy użytkownicy i co raz częściej przechodzą reklamy i złożyć zamówienie. Dopiero praktyka i obserwacja są w stanie dać znaczący wynik.

Za wprowadzanie kampanii reklamowych, jak wspomniano wcześniej, konieczne jest, aby wybrać sieć społeczną. Na przykład rozległe kierowanie reklamy w „VC” jest rozpoznawany przez webmasterów jak najbardziej efektywny silnik handlu dla sprzedawców internetowych. To właśnie w tym społecznościowy mieć możliwość śledzenia statystyk ogłoszenie, ich korekty i czyta limitu dziennie, co pozwala kontrolować swoje pieniądze.

Szukaj Analytics

Ucze wszystkie zawiłości marketingu online, można stworzyć skuteczną kampanię reklamową. I to jest analiza zapytań jest jednym z najważniejszych ogniw w promocji planowania biznesowego.

Na przykład, można rozwijać swój sklep internetowy, który sprzedaje produkty do wędkowania. W związku z tym konieczne jest zbadanie częstości i popularność wyszukiwanych haseł w tej sprawie, aby przyciągnąć więcej klientów do swojego sklepu. W celu przeprowadzenia takiej analizy jest dostępny w usługach Google lub „Yandex”, które przyczyniają się do tworzenia statystyk wyrażenia wprowadzone przez użytkownika w polu wyszukiwania. Te zwroty, które są najbardziej popularne, być stosowane w opisie ich sklepu internetowego i jego reklamy.

Wydawałoby się, że wszystko jest bardzo proste. Ale to jest ważna część jest w stanie na czas zwiększyć liczbę potencjalnych klientów i uczynić rosnąć biznesowe i aktywnie rozwijać.

Ustawianie rozległą reklamowym

Kierowanie reklam do regulacji kroku należy podchodzić bardzo skrupulatnie. Po tym wszystkim, niewłaściwe ustawienia mogą kosztować tysiące rubli utracone. Tak więc, dla właściwego umieszczenia reklamy należy podać następujące dane:

  1. Przedmiotem reklamy. Ta strona powinna być linkiem do zewnętrznego zasobu (witryny), lub grupy.
  2. Motto, które powinny przylegać do klientów i być interesująca.
  3. Opis reklama składająca się z kilku zdań, które opisują główną myśl swojej obietnicy.
  4. motywy niejawnych.
  5. Reklama obraz.
  6. Parametry target audience (kraj, miasto, płeć, wiek, stan cywilny, zainteresowania, społeczności).

Ostatni punkt zasługuje na szczególną uwagę, gdyż zależy od niego skuteczność reklamy. Dostosować opisane elementy mogą być cokolwiek chcesz. Najważniejsze, że wybrane osoby faktycznie pasują kryteria grupy docelowej. Kierowanie reklamy, „VKontakte”, na przykład, pozwala na zmianę ustawień geolokalizacji i niezbędnych ustawień użytkownika w dowolnym momencie.

Ile to kosztuje?

Noclegi kierowania reklam, oczywiście, jest to usługa płatna. W celu rozwoju swojej firmy, trzeba dokonać wstępnej inwestycji w jego promocji.

Płatność za reklamy jest dla rozległych widoków kierowania. Co do zasady, punktem wyjścia jest uważana za 1000 wyświetleń na stronach użytkowników z kategorii grupy docelowej.

Jeśli dostosować reklamy na własną rękę, średnia cena za jedną oglądania będzie od 1 do 3 rubli, który ukaże się w dość schludny sumy w wysokości tysiąc wyświetleń. Jednakże, jeśli nie jesteś pewny swoich umiejętności, lepiej jest powierzyć pracę profesjonalistom, którzy na 7-10 tysięcy rubli miesięcznie będzie w pełni wspierać firmy.

Reklama kierowania „VKontakte”

Social network „VKontakte”, założony 9 lat temu, web developer Pavlom Durovym, że jest to najbardziej popularna platforma do złożenia obszernych reklamy kierowane. To właśnie tutaj spędza czas większość grupy docelowej dla każdego rodzaju biznesu.

Umieszczenie reklamy „VKontakte” jest dość prosta. Wystarczy utworzyć kampanię reklamową, a doładować równowagę. Po tym, staje się przystępne okno do tworzenia banerów reklamowych. Gdy jest pełny trzeba być ostrożnym i określić najbardziej dokładnych danych liczbowych danych i publiczności.

Kierowanie reklamy, „In Touch” jest w stanie przynieść przedsiębiorcom tysięcy klientów z odpowiednim podejściem do jego wdrożenia. Najważniejsze – rozważyć każdą pozycję w stosunku do ustawień bramki.

Kierowania reklamy „Koledzy”

Social network „odnoklassniki”, w przeciwieństwie do „VC” ma widownię starsze, które należy wziąć pod uwagę przy umieszczaniu reklam. Być może dlatego webmasterzy nie są zalecane, aby umieścić tu kampanie.

Ponadto, w „Classmates” nie ma możliwości samodzielnego kierowania. Kampania reklamowa Kolejność trzeba wysłać list na adres dostawcy administratorów sieci społecznych i czekać na pozytywną lub negatywną odpowiedź. Ogólnie, funkcjonalność systemu pozostawia wiele do życzenia. A jeśli spojrzeć, to podejście jest optymalna tylko dla dużych firm i korporacji, którzy są gotowi wydać na ich rozwój milionów rubli.

Zdaniem ekspertów, jest godny uwagi jest reklama rozległe kierowanie „VKontakte”, dobre zakwaterowanie, które przyniesie przedsiębiorca tysiące klientów każdego miesiąca.