830 Shares 7691 views

Dom dla dzieci w kraju z własnymi rękami

Było za rok, a to oznacza, że nadszedł czas, aby pomyśleć o aranżacji strefie podmiejskiej. Szczególnie ważne jest, aby to zrobić, jeśli masz dzieci w rodzinie. Zgadzam się, że byłoby miło, aby podjąć odpowiednie miejsce, gdzie mogą grać. Dom dla dzieci w kraju z własnych rąk – najlepiej można je zrobić. Oni po prostu muszą mieć swój własny kąt, gdzie można uciec i ukryć się przed wszystkimi. Co ciekawe, i zaprosić gości do picia herbaty w swoim własnym domu!

Porozmawiajmy w tym artykule na temat, jak zrobić dom dla dzieci w kraju własnymi rękami, wykorzystując zarówno środki pod ręką, i materiałów budowlanych. Nie jest konieczne zaprojektowanie dużego rozmiaru: wystarczy, że dziecko może po prostu łatwo przejść do niego, a jeszcze lepiej – w celu dopasowania go z przyjacielem. Wybór materiału najlepiej jest dać pierwszeństwo drzewa. Jest przyjazny dla środowiska i nie zaszkodzi dziecku, plus wszystko wytrzymała i trwała. Każda płyta musi być traktowane ze szczególną antyseptyczne, które zwiększają żywotność i zapobiega pojawianiu się szkodników w drewnie. Aby dom, trzeba drewniane legary podłogowe, pióro i wpust deski, metalowe narożniki do mocowania ramy. Jako mola podstawą będzie mieć co najmniej sześć bloku drewna, oraz do stosowania na krokwiach dachu i obejmujący substancje, takie jak półpasiec. Jeśli chcesz wysłać swoje przyszłe dzieci przyzwoity gatunków zamieszkujących uczynić skórę blok-house. Choć możliwe jest zarządzanie i podszewka, która nie wygląda gorzej, zwłaszcza jeśli je pokryć lakierem.

Jeśli dobrze wykonany drewniany dom będzie wydawać nieznośny zawód, to jest całkiem w stanie zastąpić House-namiot dla dzieci. Ona nie lubi prostsze i szybsze niż pierwsza. W letniej pogody, wziąć duża zasłona pokryw i nie są one zbyt wysokie drzewo. Krawędzie będą odgrywać rolę drzwiami i mogą być mocowane za pomocą szpilek. Nawiasem mówiąc, można znaleźć namiot w sklepie. Zajmuje bardzo mało miejsca, ponieważ pasuje kompaktowo dzięki miękkiej ramki. Powinien on być taki sam namiot więc dość tanie, więc dużo łatwiej jest kupić i zainstalować raz, niż ciągle majstrować przy kocu, ponownie zbliża się, gdzie go powiesić.

Kiedy wybór i budowa mieszkań, zorientowaliśmy się, że nadszedł czas, aby pomyśleć, gdzie postawić dom dla dzieci w kraju. Z ich rąk, można spróbować wyposażyć dzieciom pełne pad. Jest to bardzo przyjemne do dzieci. W rzeczywistości, po tak poważnej budowie jest już czas, aby pomyśleć o stół i krzesła i huśtawki do kraju z własnych rąk i nie wprowadzają dzieci do pełnej rozkoszy. Będą one nie tylko obserwować z daleka proces budowy swojego nowego schronienia, ale także do podjęcia najbardziej aktywny udział. Na przykład, dzieci mogą nauczyć się wyciąć progu zobaczył, młotka i pracy w ogóle, w przyszłości, praca fizyczna nie będzie już dla nich rzadkością. Kiedy starsze dzieci nieco starszych, oni sami będą mogli wybudować dom dla dzieci w kraju z własnymi rękami. Wiedząc, z której strony trzeba podejść do sprawy, można bezpiecznie budować i bardziej poważne rzeczy.