250 Shares 8370 views

Czyściciel własne ręce: rysunki, zdjęcia

Jeśli jesteś właścicielem zwierzęcia hodowlanego, dobrze wiesz, jak przydatne Kruszarka do ziarna. Z tego urządzenia, można dość szybko uzupełnić zapasy żywności dla drobiu i królików, aby przygotować łączny preparat przeznaczony dla zwierząt. Znajdź tani kruszarkę kukurydzy na rynku odnośnych towarów jest trudne. Z tego powodu, czyściciel własne ręce mogą być wykonane.


Produkcja kukurydzy kruszarka ze starego odkurzacza

Czyściciel z ich rąk może być wykonany ze starego odkurzacza, więc nie ma potrzeby, aby pozbyć się starych urządzeń. Jest możliwe, aby pożyczyć silnik. Między innymi będzie to niezbędne do korzystania z arkusza sklejki, którego grubość wynosi 10 mm. Trzeba metalową płytkę, która przeprowadzi zadania nożem. Komora robocza jest wykonana z taśmy stalowej. Będzie trzeba zaopatrzyć się w drewniane kołki, a także nakrętek i podkładek. Trzeba tuleję i pojemnik i klapę, które są potrzebne do zasilania ziarna.

Cechy dzieła

Czyściciel z rękami muszą być wykonane w technologii, która obejmuje przygotowanie podłoża. W tym celu użyć arkusza sklejki, z której wycięty, a następnie wyciąć kwadratu, którego bok musi być równa 300 milimetrów. Ponad powinien naprawić silnik elektryczny działający pożyczoną od odkurzacza. Zatem konieczne jest umieszczenie dolnej części, tak że wystaje na 40 mm.

producent urządzeń dla nóż

Czyściciel z rękami muszą być wykonane za pomocą noża, który ma być obracana z dużą prędkością, ze względu na to, co będzie mielenia zboża, element ten musi być wykonywane oddzielnie. W tym celu konieczne będzie użycie płyt stalowych, które muszą mieć wymiary 15×200 mm, podczas gdy grubość musi być równa 1,5 m. Korzystnie materiały do wyboru najbardziej mocny. Ponadto, można użyć uchwytów samochodowych lub innych przedmiotów, które mogą być wypożyczone przez urządzenia gospodarstwa domowego. Wyostrzyć ostrza powinny być w postaci, na tym obie krawędzie mają być przetwarzane w kierunku osi obrotu. Kiedy czyściciel wykonana dla domu własnymi rękami, można eksperymentować z formą, podając rodzaj łopaty śmigła, lub fazowania naroży. Zastosowanie płyty ściernym może być skorygowany przez poziome i pionowe. Od środkowej części powierzchni roboczej ostrza trzeba wykonać otwory o średnicy, odpowiedni na wale silnika odkurzacza. Nóż montażowe muszą być wykonane w gwintowanej ogona, za pomocą tulei, dwie podkładki i nakrętki.

Wytwarzanie komory roboczej i leja

Kiedy czyściciel wykonana dla domu własnymi rękami, aparat będzie trzeba wykonać, dla którego chcesz zastosować taśmę stalową, jego długość musi wynosić 700 mm, o 10 mm jest wymagany do montażu, natomiast szerokość powinna być większa niż 60 mm. Stalowy wałek do użycia w pierścieniu, a krawędzią zewnętrzną stroną łuku na obwodzie komory. Otrzymany szerokość kołnierza nie powinna być większa niż 10 mm, które są potrzebne do mocowania do montażu podstawy i sita.

Kiedy czyściciel z ich rąk, rysunki, które można przygotować samemu, trzeba mocno naprawić szlifierkę, bo to od spodu kamery będą musiały zainstalować czcionki, które będą potrzebne w ilości trzech sztuk. Usuń je od siebie konieczność równy dystans.

sito produkcja

Przed dokonaniem czyściciel z ich rąk, trzeba myśleć o tym, co będzie sito. To może mieć żadnych otworów średnicy. Parametry tego elementu będzie zależeć tylko od tego, co skutkować chcesz uzyskać. Więc trzeba będzie drobnych oczkach, komórka musi być większa niż na grubej do produkcji mąki. Ziarno przepływa do komory roboczej części zbiornika, który jest zamocowany na podstawie. musi ona być wyposażona w mały otwór i zawór wykonany w postaci płyty. Przy czym ten ostatni będzie można regulować dopływ surowca. Kukurydza Sheller z ich rąk powinien być wyposażony w zdolność do być zainstalowany pod ekranem. Będzie on przeznaczony do odbioru gotowego produktu, mogą być wykorzystywane do tego wiadra lub patelni.

Produkcja na kruszarki typu młyna

Czyściciel (rękami), zdjęcie jest przedstawiony w artykule mogą być w postaci młyna. Aby to zrobić, trzeba będzie przygotować stojan i wirnik, który będzie działał na zasadzie żaren. Jako szuflada gotowości do przeprowadzenia takiego sprzętu, który będzie zamontowany silnik elektryczny o niskiej energii. Pamiętaj, aby użyć urządzenia jednofazowe, można użyć jednej, która zostaje zmieniona z trójfazowym.

Cechy improwizowany młyn

Obudowa urządzenia jest skrzynia wykonana z metalu, przy czym grubość ta ostatnia powinna być równa 5 mm. Z materiału musi tworzyć obudowę w postaci walca o średnicy 300 mm. Dolna część potrzebę wyposażenia stojan, zaś w górnej części urządzenia powinny być umieszczone nasadki. Wewnątrz korpusu powinien być umieszczony silnik i młyn, który jest zamocowany tak, że urządzenie łożyskowe rozszerzone na wale na to, która z kolei jest zamocowany do wirnika. Spinning, będzie on osiągnąć prędkość 3000 obrotów na minutę. Bunkier muszą zostać wzmocnione na całym ciele za pomocą śrub przez niego i karmić nastąpi ziarna.

Aby uczynić go bardziej wygodne w użyciu urządzenie, należy zainstalować zawór, który będzie regulować zużycie surowców. Potrzebują i tuleja, która będzie służyć jako pylniku, musi być wykonany z materiału kanwy. Poprzez ten element będzie wydajność. Nie zapominaj, że powinny być wykonywane przez port dostaw i późniejszego wydobycia gotowego ziarna.

Funkcje produkcyjne Stojan

Stojan ma być wytwarzany za pomocą blachy, której grubość jest równa 2 mm, podczas gdy szerokość jest równa 50 mm. taśma metalowa zginać w kółko i umieścić w formie do napełniania, zamykania jednego końca aluminium zdobyć puchar. Jej grubość powinna wynosić 4 mm. W następnym kroku szczegóły podane ściągaczem. W tym celu jest cięty na wiele części, a następnie przyspawane do wewnętrznej strony stojana.