534 Shares 4249 views

Zastosowanie cieczy tapety własnymi rękami

Jeśli zdecydowaliśmy się na własną rękę, aby stosowanie płynnej tapety własnymi rękami, należy najpierw zapoznać się z technologią prac, który obejmuje etap przygotowawczy. Materiał ten jest formą gipsu. Aby znaleźć tapetę atrakcyjny wygląd, są one dodawane wypełniacze i barwniki, mogą być granulki lub cekinów. Do przyklejania klej stosowany MMR, to jest zwykle używany przez roll-papieru. Jako sposobu nakładania ciekłej ściany blisko dekoracyjnych mieszaniny gipsu.

Narzędzia do pracy

Jeśli zdecydujesz się na przeprowadzenie stosowania ciekłego tapety z własnych rąk, trzeba będzie kielnią lub łopatką. To wskazuje, że kompozycja może pracować z różnymi sposobami. Główną zaletą takich mieszanin jest możliwość nakładania go w oparciu o dowolnie skomplikowanym kształcie. Tapety można połączyć w aplikacji. W roli minusem jest ich znaczny koszt. Przy sporządzaniu preliminarza należy uznać Zużycie materiału: jedno opakowanie wystarczy na pokrycie około sześciu metrów kwadratowych powierzchni.

Co trzeba wiedzieć mistrza

Jeśli zdecydujesz się złożyć wniosek o płynnej tapety z własnymi rękami, należy wiedzieć, że jest jeszcze jedna wada takich mieszanek, która wyraża się w tym, że po wysuszeniu mieszaninę wszystkich błędów ściany będą widoczne.

Przygotowanie podłoża przed nałożeniem tapety ciekłego

Jako główne wymagania dotyczące podłoża wystaje jednolitość i gładkość powierzchni, między innymi, ściana powinna minimalnie wchłania wody. Nie powinno być biały kolor tła lub odcień, który pasuje do koloru samego tapetę. Powierzchnia nie powinny mieć fluktuacje zagłębień i zagłębienia na trzech milimetrów na metr powierzchni. Jeśli zdecydujesz się na zastosowanie ciekłego ścianę z rękami, tworząc klasę mistrzowską przedstawione poniżej otworzy się.

Początkowo, aby pozbyć się z powierzchni starego typu powłoki farby lub tapety, a także tynków. Jest to konieczne, aby zapobiec rozwarstwieniu. Za pomocą śrub, gwoździ i śrub, też muszą pozbyć usuwając z plastikowych części ściany. Jeśli na powierzchni nie kończy armatury, rur, należy je dobrze naprawione. Można korzystać z wypełniacza, która jest umieszczona warstwa z dwóch milimetrów. Jeśli to możliwe, zaleca się pokrycie farbą olejną.

Jeżeli ściana ma wad zewnętrznych, powierzchnia na całej długości jest wypełniona, stosowanie tynk nie można odróżnić. Należy pamiętać, że pełne wyrównanie za pomocą gipsu mogą być bardzo drogie, więc należy się spodziewać ich potencjału. Zastosowanie cieczy tapety z własnych rąk może być bardzo kosztowny materiał, jeśli nie pozbyć się szczyty i doliny. Ekspertów zaleca powlekania wstępnego całą powierzchnię lub kompozycji tynku kit. Jest to prawdziwe w odniesieniu do przegród i ścianek gipsowo-kartonowych.

wyściółka

To nie wystarczy, aby pozbyć tylko stawów między żebra. Po powierzchnia jest poziom, to warto zagruntować. W tym celu, kompozycja powinna być stosowane głębokiej penetracji, które stosuje się w trzech warstwach, pomiędzy, z których każdy jest utrzymywany w czasie 3 godzin. Dopiero potem można przystąpić do stosowania grubej kit, który służy jako podstawa do cieczy tapety. Można zastosować do tego farby na bazie wody lub w części przedniej. Każdy z nich musi być biały, dodać dzwoniący powinien zostać usunięty.

Wytwarzanie kompozycji

Jeśli zdecydujesz się na zastosowanie ciekłego ścianę z rękami, pracownicy produkcji należy dokonać przed rozpoczęciem prac. Prawie wszystkie typy ciekłych tapety na etapie przygotowania zasysanie ścian. W zależności od tego, czy mieszanina nabyte, jej wytwarzanie może się różnić w zależności od technologii. Ta mieszanina może być zapakowane w opakowaniu lub preparatu, który rozproszone składniki w różnych opakowaniach. Suchą mieszaninę należy przelać do pojemnika lub na kawałku z polietylenu, której wysokość wynosi 1 x 1,5 m, a następnie dokładnie wymieszano.

Przed dokonaniem ciekłą ścianę z rękami, należy wziąć pod uwagę, że sucha mieszanka powinna być dobrze mieszanego, unikając tworzenia się grudek. Jeśli planujesz używać dodatki, takie jak dekoracyjne blaszka lub granulek, to lepiej nie mieszać je w postaci suchej z włókien i kleju. Zaleca się, aby pierwszy wylano do wody, a następnie mieszanie, a następnie rozpocząć dodawanie zasady tapety. Zapewni to równomierne rozprowadzenie kompozycji.

Zalecenia dotyczące składu ugniatania

Jeśli użytkownik zdecyduje się użyć płynne tapety, własnymi rękami produkcja musi odbywać się na konkretnej technologii. Po pierwsze, ilość wody nie powinna przekraczać ilości, które jest zalecane przez producenta. Po drugie, konieczne jest ściśle wytrzymać sekwencję: przygotowany pojemnik wylewać w wodzie, a następnie dodać suchą mieszankę.

Mieszanie musi być przeprowadzone w taki sposób, że w tym samym czasie używane cały pakiet. Jest to niemożliwe, aby wymieszać tylko część pakietu. Mieszać rozwiązanie zalecane rąk, bez żrących dla skóry w mieszaninie składników nie ograniczone. Jeśli używany do tego wiertarki, to podejście może mieć negatywny wpływ na płynne tapety. Gdy masa jest nasycony wodą, konieczne jest pozostawienie na czas. Producenci zalecają, aby kompozycja pozostawała nietknięta, od 6 do 12 godzin. Tylko wtedy można mieszać dowolnej proporcji. W przypadku stosowania do ściany wytworzonych różnymi partiami, może mieć wpływ na przemian.

porady eksperta

Przed dokonaniem ciekłą ścianę z rękami, należy wziąć pod uwagę punkt, że, co do zasady, struktura wydatków w praktyce jest wyższa niż zalecane przez producenta. Tak więc, liczba uzyskanych pakietów korzystnie kupować na wysokości jednego opakowania na 4 metrów kwadratowych. Zaleca się, aby kupić dwie paczki duże, w końcu mogą być używane do naprawy.

Charakterystyka nałożeniu kompozycji

Po kompozycja jest przygotowane, można przystąpić do rozpylania cieczy tapety. Po przygotowaniu ściany muszą być zupełnie suche. Jeśli stawiamy ciekłego ścianę z rękami, które często są dość pozytywne opinie, dopuszczalne jest użycie tarce, szpachelki lub pacy. Powierzchnia robocza tej ostatniej może zmieniać się od 18 do 80 cm. Bardzo tego pistoletu natryskowego. Do tego materiału przewidzianego tarce, które zmniejszyły sieci, są one wykonane z przezroczystego tworzywa sztucznego na tyle często, że pozwala na kontrolowanie procesu wygładzania. Ostatnio pomaga w przygotowaniu wszelkiego rodzaju zastosowań różnych rodzajów tapet.

Proces, który polega na zastosowaniu ciekłej tapety z rękami, podobnych do zastosowanej technologii, stosując kit. Rozwiązaniem może być uzyskanie rąk lub małą łopatką. Po odbyciu należy umieścić na ścianie, a następnie dokonać tarcie niego. Master musi uzyskać warstwę, której grubość wynosi 3 mm. Wniosek należy złożyć w małych obszarach, dodając nowe części do serwisu aplikacyjnego. Jeśli roztwór jest słabo przymocowana do ściany lub innego nadmiernego zagęszczenia, można dodać odpowiednią ilość wody nie przekracza litr porcji.

Po zastosowaniu ciekłego ścianę z rękami (master class pomoże Ci zrozumieć cechy pracy), pływak nie powinny być umieszczone płasko na ścianie, konieczne jest podniesienie o 15 stopni w stosunku do powierzchni. Wysiłek powinien być znaczący, to będzie na tyle, aby rozprowadzić warstwę aż do uzyskania pożądanej grubości. Gdy uda się wypełnić jeden metr kwadratowy, pływak, który jest wstępnie zwilżona wodą, możliwe jest wyrównanie terenu, aby uniknąć powstawania pęknięć i grudek. Ponadto możliwe jest, aby rozpocząć wypełnianie następnego ściankę.

Konkludując

Przed dokonaniem ciekłą ścianę z rękami, trzeba dbać o wszystkich dostępnych narzędzi i materiałów. Następnie można przejść do badań nad technologią, która jest przedstawiona w niniejszym artykule.