372 Shares 1313 views

Hokery z rękami: Making

Jeśli zdecydujesz się wyposażyć jadalni lub kuchni pasek będzie nabyć pełną formę dopiero po wyposażyć go krzesłami. Przy wyborze mebli powinny uwzględniać zgodność z projektem i stylu pomieszczenia. Można, oczywiście, aby dostać taki dodatek do sklepu, ale koszt może być imponująca, a cechy konstrukcyjne mogą nie być odpowiednie dla konkretnego wnętrza.

Narzędzia i materiały przygotowujące

Jeśli zdecydujesz się zrobić barowe stołki z ich rąk, materiały można kupić w sklepie z narzędziami. Cięcie rekomendujemy rezerwować w warsztacie stolarskim. W celu określenia najbardziej komfortowych artykuły wielkość powinna zmierzyć odległość od podłogi do spodu blatu. Szczelina między powierzchnią stołu i siedziska powinna wynosić od 30 do 35 cm. W celu przeprowadzenia prac będzie potrzeba śrubokręta i wyrzynarki i planer, taśma, młotek i obszar cieśli. Dbać o obecności śrub i papierem ściernym. Podstawą produktu leży pasek o przekroju kwadratowym o boku 50 mm. I potrzebuje masę, z której będzie produkować boczny pasek. Grubość ta powinna być równoważna 25-30 mm.

Dalsze wytyczne dotyczące przygotowania

Wybierając drewno, należy zwrócić uwagę na sosna, brzoza lub buk. Jako optymalną średnicę do wytwarzania tablicy 360 milimetrów wykonania krzesło. W celu za produkt nabyty estetyczny wygląd, mogą być lakierowane lub barwione. Aby przeprowadzić prace będą musiały pędzla, plamy i rozpuszczalnika.

technologia produkcji

Jeśli stolce są wytwarzane z rąk, a następnie za pomocą tablicy układanka powinien przygotować obwodzie, którego średnica powinna być równa 360 mm. Ten element sprawi górną część stołku. Obrabiany przedmiot do przetworzenia szlifierkę i krawędzi, aby pozbyć się skosu. Nałożenie okrąg o średnicy mniejszej od tej wysokości 260 milimetrów, powinien być przygotowany do mocowania nóg. Jeśli zrobili stołki barowe z ich rąk, siedzenie może być kwadratowy, w którym to przypadku oczywiście pójdzie boczny pasek. Alternatywnie wykonać techniki, który obejmuje składanie szeregu płyt 120 mm lub więcej. Po preform zostaną przyklejone powinny dołączyć i naprawić wszystkie klamry, pozostawiając w tym stanie aż do wyschnięcia. Jeśli zrobili stołki barowe z ich rąk, wymiarowania można stosować klej meble.

Cechy dzieła

Po wysokość stołek barowy zostało odebrane, a po wykonaniu wszystkich powyższych prac, można kontynuować produkcję stóp. Wykorzystuje belki o przekroju kwadratowym o boku 50 mm. Na tym etapie, oczywiście jest strugarka elektryczny, stosując go na całej długości elementu należy prostrogat o niewielkim nachyleniu. Jest to konieczne, aby osiągnąć ten efekt, przekrój nogi w dolnej części było 2,5h2,5 zob. Co do góry, co jest przymocowany do siedzenia, muszą być grubsze, jak to możliwe. Na produkt będzie potrzebował cztery nogi, są dodatkowo przymocowane do konstrukcji i metalowego paska są noga siedzi. Jeśli będzie produkowany stołek barowy biały, a następnie w procesie pracy są opisane w technologii papieru, a na ostatnim etapie przygotowania odpowiedniego koloru farby. Następnym etapem będzie manipulacja prętów kwadratowych o boku 2,5 cm. Element ten powinien prostrogat i następnie spłukiwane przednią i tylną skok. Nasilenie od dna o długości 30 cm w nogach musi wydrążone gniazdo, które jest niezbędne dla czopu. Przygotowany wcześniej progam musi być zainstalowany w gnieździe za pomocą kleju. Cała konstrukcja jest wzmocniona sznurka.

Przeprowadzenia montażu fotela

Produkcji wysoko bar stolca, następnym krokiem jest do przeprowadzenia montażu, co eliminuje występowanie szczelin i pęknięć. Gdy wszystkie dane zostały dostosowane do rozmiaru, krzesło początkowo zostać zebrane suche, a dopiero po upewnieniu się, że konstrukcja jest idealna, mogą być wykorzystane do przeprowadzenia takiego kleju pracy. Obecnie na rynku można spotkać nawet składane stołki, ale należy pamiętać, że są one w stanie przyjąć co najmniej znaczną wagę. Ostre krawędzie powinny być zaokrąglone kolce. Do mocowania nogi do powierzchni montażowej w celu wykonania dwóch otworów dla kołków, których średnica może być równa 8 mm. Montaż osłony dopasowane do kołków, jak to możliwe mocniej. Nogi mogą być wzmocnione dodatkowo przez części stalowych, zainstalowanych na śrubach.

praca końcowa

Jeśli zdecydujesz się zrobić stolcowi Folding siebie, stopy nie powinny być ustalane przez sztywnego przywiązania, a za pomocą specjalnych szopach meblowych. Nie powinno to jednak stanowić ogranicznik zamontowany na siedzeniu bazowej. Wyeliminuje to składaną konstrukcję w trakcie eksploatacji. Nie jest konieczne, aby naprawić wszystko wyłącznie środkami mechanicznymi lub kleju. W górnej części panelu montażowego musi być zainstalowany elewacji siedzenie. To musi być zabezpieczone za pomocą śrub do montażu na tylnej stronie. Wysokość stołku będzie zależała wyłącznie od preferencji i wielkości dostępnej tabeli.