493 Shares 8098 views

Jak zrobić zderzaki w łóżeczku własnymi rękami? Zalecenia dla młodych rodziców

Pojawienie się noworodka w domu, zwykle towarzyszą znaczne koszty. Wózki, łóżeczka, Przewijaki, wanna, dziecka fotelik, pieluchy, zabawki i oczywiście ubrania – nie jest to pełna lista niezbędnych rzeczy, które na pewno będą potrzebne w opiece nad dzieckiem.

Miękkie listwy na łóżeczku – luksus czy konieczność?

pytanie bezpieczeństwo dziecka w domu jest kluczowy dla rodziców. Od pierwszych miesięcy życia dziecko jest głównie w łóżku, to był jej układ należy zwrócić szczególną uwagę. Śpiący na okruchy powinna być wykonana z materiałów przyjaznych środowisku. Istnieją przypadki, kiedy dziecko jest rannych ze względu na fakt, że stopa ślizga się lub piórem między gałązkami. Aby pomóc mamie przybywa omijając ochronę łóżkach. Jego celem jest stworzenie dodatkowej ochrony dziecka i zapewnić komfort swoim łóżku.

Zderzaki w łóżeczku, własnymi rękami wykonane

Ochrona na łóżku jest łatwo kupić. Jednakże, istnieje wiele niuansów. Po pierwsze, koszt gotowego zestawu bardzo wysokie. Ale nadal jest to duża strata pieniędzy, aby kupić inne, bardziej istotne artykuły gospodarstwa domowego dla dziecka. Po drugie, gotowe zestawy nie zawsze spełniają wymagających rodziców pod względem jakości i koloru. Jest więc lepiej, aby produkować zderzaki w łóżeczku z rękami.

zakup materiałów

Główne materiały niezbędne – Tkanina i wypełniacz. Tkanina powinna być podjęta bardzo naturalne, neutralne kolory z jasnymi akcentami, aby wyostrzyć uwagę dziecka. Ujęcia z materiału łatwo obliczyć mnożąc obwód szopki na żądaną wysokość obręczy. Wypełniacz jest odpowiedni nie grubej pianki, poliester wypełnienie albo hollofayber.

cięcie

Ilość listwy mogą się różnić w zależności od swoich pragnień. Zazwyczaj zamknięcie wszystkich czterech stronach łóżka z dwóch długich boków i dwa krótkie. W tym samym czasie po obu stronach kołnierzy są zavyazochki do mocowania prętów. Obręcz wzór może być w formie prostokąta, o długości boku, która jest równa długości boku i krótkim – wysokość. Należy również pozostawić centymetr zasiłku na każdej stronie.

szycie

Dwa obrazy obok półka zastosowane twarzą w twarz i szyte razem z trzech stron. Następnie produkt poddaje się wywrócić się wewnątrz uszczelki, a mieści się ściśle zszyta z czwartej strony. Niektóre proste manipulacje i zderzaki w łóżeczku, własnymi rękami gotowe. Wzdłuż krawędzi być dołączone paski, które mogą być wykonane z materiału podstawy lub listwy ozdobnej. Następnie można przejść do części zabawy – ochrony wystroju. Może to być jasny aplikacja szyte tkaniny kwiaty, wstążki, dekoracje z wstążkami. Podstawowa zasada – wystrój powinien być bezpieczny dla dziecka i bardzo solidnie zabezpieczone, ponieważ podczas operacji dziecko nie tylko chcą wyciągnąć jasne części, żuć lub lizać im. Zderzaki w łóżeczku, ręce związane, oferuje niekończące się możliwości dla wyobraźni mama. Pola kwiatów, kolorowe samochody, postaci z kreskówek – to wszystko mogą być reprezentowane w postaci aplikacji z żywych szczegółów shurschaschimi zaprojektowany, aby zainteresować dziecko i rozwijać go.