784 Shares 9053 views

Skórzane własne ręce: ekscytująca i oryginalna

Prawie zawsze jest to szkoda wyrzucić stary, noszenia rzeczy, które wciąż wydają się być całe, ale nigdy nie będzie można umieścić na różnych powodów. Jest to szczególnie prawdziwe w odniesieniu do produktów ze skóry. Ale nie koniecznie nosić je do kosza, gdy istnieje tak wiele możliwości, aby wykorzystać je jako doskonały materiał dla wszystkich rodzajów rzemiosła. Wiele korzyści mogą być eksploatowane nawet z najmniejszych i pozornie bezużytecznych resztek skóry.

Na przykład starego pasa może okazać się bardzo proste w produkcji, ale niezawodny i sprawia, że nie ma nieprzyjemny skrzypienie zawiasów paka obejmuje sztalugi lub skrzynek. Ponadto, można zrobić piękne i silne korzenie wiążące dla książek. Pas cienkiej, miękkiej skóry dokładnie przyklejona do wewnętrznej strony godzin bransoletki metalu będzie bardziej wygodny w noszeniu.

Oczywiście, wyroby skórzane z ich rąk nie są do nich ograniczone. Jeśli, na przykład, jesteś zmęczony plastikowych lub metalowych bransoletek, a następnie, po nabytych umiejętności dekoracyjnym wykończeniem ze skóry, zawsze można do smaku, aby to wygodne, miękkie, i można powiedzieć, ekskluzywny skórzany pasek do zegarka. Z tymi samymi metodami, to jest możliwe skonstruowanie oryginalną i trwałą zakładki do książek.

Jednak można to zrobić nie tylko ładny rzemiosła skóry z ich rąk. Na przykład, małe taśmy z miękkiej skóry, złożona wzdłużnie na dwa lub trzy razy i zaklejany może służyć jako karty, wieszaki na płaszcze, marynarki lub innej odzieży zewnętrznej. Jest bardziej wytrzymały i trwały niż tkaniny, a nie jak szorstki jako pętla łańcuchów metalowych.

Dokonaj dziane mitenki lub rękawice bardziej oryginalne i odporne na zużycie pomoc plastry cienkie, miękkie skóry, które można uszyć na dłoniach, a także w miejscach, gdzie są one najbardziej szybko wymazane. Te same kręgi, ale mniejsze rozmiary, można szyć na czubkach palców rękawiczek. Ta technika jest długi czas będzie przedłużać swoje życie, ponieważ w tych miejscach, które są rozdarte najszybciej.

Jeśli wyobraźni pokazać i umiejętności, a następnie skóra z rąk produkt może stać się prawdziwym hobby, mimo wszystko z tych rzeczy mogą robić co chcą, w tym pięknych paneli ściennych, kompozycji kwiatowych, wazony, breloczki, etui do telefonów komórkowych i nie tylko , Więc nie spieszyć się pozbyć starych butów ze skóry, torebki, kurtki i inne rzeczy. Mogą zgrać i zrobić absolutnie odpowiedni materiał dla rzemiosła. Prostu odkleić skóry nadmiaru nici, wykładziny, zużytych elementów i innych elementów jest zbędne przemyć Otrzymane stałe łatki z ciepłą wodą z mydłem i oporu na pokładzie, zapewniając brzegi małych paznokci. Kiedy skóra jest całkowicie sucha, można smarować kremu, i dostać się do pracy.

Na przykład, jest bardzo popularny dziś skórzane biżuteria z ich rąk. Naszyjniki, kolczyki, bransoletki, pierścionki, a nawet wykonane własną rękę, można włączyć ich posiadacza w stylowym, oryginalnym i niepowtarzalnym pani, bo to piękno ma już nikogo. I starych kawałków skóry, można zrobić oryginalne pantofle. Chodzi oczywiście kłopotliwe, ale twoja rodzina i znajomi, którzy przyjechali do odwiedzenia nie będziesz musiał chodzić boso, zwłaszcza w zimie, kiedy podłoga nie jest zbyt ciepło.

wyroby skórzane własnymi rękami, w razie potrzeby, mogą być łączone z innymi materiałami. Na przykład, do wytwarzania ozdób można dodawać futro, kulki, pióra. Jeśli chcesz stworzyć piękny mural, tutaj też jest gdzie hulanki fantazyjne, ponieważ dla elementów skórzanych można dodawać do wszelkich materiałów naturalnych, takich gałęziach drzewa, szyszki, żołędzie, łupin orzechów, łodygi pszenicy, suszonych liści … Po skóry – jako unikatowy materiał, który można je łączyć z niczym. Skóra z ich rąk – jest zawsze imponujący, stylowy, oryginalny i bardzo ekscytujące!