805 Shares 2989 views

Gdzie można uzyskać wiarygodne telefon z metalową obudową?

Telefon w obudowie metalowej nie taka rzadkość w dzisiejszych czasach. Przodek tej serii urządzeń jest fińska Nokia. Ona wydała pierwszy telefon w tej wersji. Jej pozytywne doświadczenia doprowadziły do tego, że wielu producentów są ustawione do tej niszy. Jednym z najczęstszych problemów starych telefonów – jest kruchy obudowa z tworzywa sztucznego. On ostatecznie usunięte, Porto. Na jesieni mógłby wybuchnąć. Wszystko to skłoniło fińscy inżynierowie jest, aby tę część urządzenia komunikacyjnego metalu. ten materiał pozbawiony tych wad. Pierwszy telefon w metalowej obudowie – jest model Nokia 6300, który stał się klasykiem w swoim czasie.

Model Przegląd

Komórka w tej wersji można znaleźć na trzech producentów: „Nokia”, „Samsung” i „Fly”. Dodatkowo do modelu 6300, fiński producent oferuje inny 6303, 6700 i 515. Najbardziej interesujący z nich jest ostatni. Jest to zupełnie nowe urządzenie, które trafiły do sprzedaży w ubiegłym roku. Ekran miał – 2,4 cala, a jego rozdzielczość – 320 x 240 pikseli. Ilość – 256 MB pamięci, jeśli jest to konieczne, może być rozszerzona przez karty pamięci MikroSD pojemności do 32 GB. Aby nagrać film lub zrobić zdjęcia przewidzianych aparat z przodu do 5 megapikseli. Działa zarówno w normalnych Sieć GSM, jak i 3G. Pojemność akumulatora wystarcza na 3-4 dni w przeciętnym wysiłku. Nokia 515 jest wyposażona w 2 sloty dla kart SIM, co pozwala na jednoczesną pracę dwóch operatorów natychmiast. Na tle fińskich urządzeń mobilnych telefonów do komunikacji w metalowej obudowie modelu Samsung S3322 wygląda o wiele słabsza od cech technicznych. Pierwszym z nich jest ekran, który jest mniejszy. Przekątna na to – 2.2 cali, z podobnym rozmiar. również
Aparat słabsze – tylko 2 megapiksele. Pamięć wewnętrzna jest również mniej – tylko 44 MB. Ale ten sam akumulator, a to wystarczy dla wszystkich tych samych 3-4 dni w przeciętnym wysiłku. Chińscy producenci starają się zawsze być na bieżąco, i model Fly B500 – kolejny dowód. Jest to również telefon komórkowy w obudowie metalowej. Charakterystyka techniczna jest bardzo podobna do Nokia 515. Jedyną różnicą jest ilość pamięci (tylko 44 MB), a pojemność baterii (maksymalna to będzie trwało przez 3 dni, a potem tylko z zakłóceń). Ale nadszedł ramach komponentu oprogramowania krytyka, która jest fińskim modelu już sprawdzone i dopracowane.

Opcje zakupu

Telefon w metalowej obudowie można kupić na trzy sposoby: na rynku, w sklepach i Internecie. Jest to najlepiej ostatniej opcji. Tu i cena jest niższa, a więc gwarancja przestrzegane. Tylko do wyboru sklepu internetowego trzeba iść dokładnie. Pozostałe dwie opcje mają wyższą cenę, a więc tak naprawdę nie są uzasadnione pod względem ekonomicznym.

zalecenia

Najlepiej telefon komórkowy data w metalowej obudowie – jest model Nokia 515. Doskonały składnik wydajność i niezawodność oprogramowania – to jej niezaprzeczalne zalety. To jest dla tych kryteriów, nie ma analogów lub konkurentów. Więc jeśli potrzebujesz tylko takie urządzenie, model ten ma alternatywy. Jest to najlepsza maszyna w tym segmencie.