529 Shares 902 views

Jak pobrać muzykę na iPhone 4?

Wcześniej czy później dowolny właściciel telefonu komórkowego decyduje się pobrać pliki audio na swoje urządzenie przenośne, aby słuchać muzyki lub ustawić jego ulubiony dzwonek jako dzwonek. Wydaje się, że w tym trudnym? Jeśli ta procedura jest wykonywana za pomocą zwykłego telefonu komórkowego lub nawet smartfonu innego producenta niż Apple, nie będzie żadnych problemów. Jednak sytuacja staje się zupełnie inna, jeśli chodzi o iPhone. Jak przesłać muzykę do 4 iPhones i jakie specjalne programy należy używać? Odpowiedzi na te i inne pytania zostaną przedstawione w artykule poniżej.


Krótki opis aplikacji iTunes

Główną funkcją programu iTunes – przesyłanie zawartości, w tym muzyki, z komputera osobistego do smartfona. Ta aplikacja jest opracowana przez firmę Apple. Oficjalna strona producenta umożliwia pobranie bezpłatnego programu.

Aplikacja iTunes jest zgodna z dowolnym telefonem iPhone bez względu na jego model. Biblioteka iTunes działa z wieloma formatami plików muzycznych i wideo. Jego zawartość może być przesłana do smartfona jako całości, lub przesyłając tylko wybrane pliki. Poniżej znajduje się krok po kroku opis sposobu pobierania muzyki do telefonu iPhone 4 przy użyciu programu iTunes.

Jak przesyłać muzykę do iPhone 4 przy użyciu programu iTunes?

Aby pobrać pliki muzyczne na iPhone 4, wykonaj następujące czynności:

 1. Pobierz do komputera i zainstaluj aplikację iTunes.
 2. Podłącz telefon iPhone do komputera za pomocą kabla USB.
 3. Otwórz program iTunes.
 4. Umieść pliki audio do przeniesienia do folderu "Muzyka" i przeciągnij go za pomocą myszy do następnego okna biblioteki. Program iTunesunes automatycznie rozpozna melodie i rozprowadza je w odpowiednich sekcjach.
 5. Synchronizuj pliki. W tym celu wybierz kartę "Muzyka", ustaw niezbędne parametry i kliknij przycisk "Synchronizacja", który znajduje się w prawym dolnym rogu.

Po zakończeniu tego procesu wybrane pliki audio będą znajdować się w folderze "Ostatni dodany" w telefonie iPhone.

Teraz wiesz, jak pobrać muzykę na iPhone 4. Dostępność komputerów jest obowiązkowa, ponieważ tylko za pomocą komputera PC można używać programu iTunes. Oto główne błędy, które mogą wystąpić podczas pobierania dzwonków do telefonu iPhone przy użyciu tej aplikacji.

Błędy podczas przesyłania muzyki do telefonu iPhone przy użyciu programu iTunes

Już wiesz, jak pobrać muzykę na 4 iPhony przy użyciu programu iTunes. Jednak w implementacji tego procesu mogą wystąpić błędy, które uniemożliwiają osiągnięcie pożądanego rezultatu.

Jeśli po zsynchronizowaniu pliki audio nie pojawiły się w telefonie iPhone, zaleca się sprawdzenie ich formatu. Smartfon Apple obsługuje rozszerzenia AAC lub MP3. Powinieneś preferować pierwszą opcję, ponieważ pliki audio w tym formacie są lżejsze i lepsze.

Innym częstym błędem może być użycie starej wersji programu iTunes. Aby rozwiązać ten problem, wystarczy tylko zaktualizować aplikację. Następnie zaleca się powtórzyć ruch zawartości muzycznej, aby uzyskać pożądany efekt.

Jest jeszcze jeden program do pobierania dzwonków do telefonu. Jak pobrać muzykę na 4 iPhones przy użyciu aplikacji Waltr? Następna sekcja opowie Ci o tym.

Jak przenieść muzykę do iPhone 4, używając Waltr?

Firma Softorino opracowała specjalną usługę, która pozwala właścicielom urządzeń iPhone nie polegać na aplikacji iTunes. Istnieje kilka programów umożliwiających dostęp do biblioteki multimediów i umożliwia pobieranie muzyki bez użycia "Aityuns". Ale aplikacja Waltr ma pewne wyjątkowe zalety. W końcu ten program to w rzeczywistości okno umożliwiające pobieranie plików dźwiękowych do telefonu.

Jak przesłać muzykę do 4 iPhones używając Waltr? Po prostu przeciągnij wybraną melodię do okna aplikacji. Niezaprzeczalną zaletą programu jest możliwość pracy z różnymi rozszerzeniami plików, w tym z tymi, które nie są zgodne z iOS. Usługa przesyłania muzyki przez firmę Waltr automatycznie przekształca ją w format obsługiwany przez system operacyjny firmy Apple i rozprowadza powstałe pliki w odpowiednich sekcjach telefonu iPhone.

Opisany program jest wypłacany. Tryb demonstracyjny jest ważny przez czternasty dzień.

Po pomyślnym przeniesieniu plików audio do telefonu iPhone prawdopodobnie chcesz zainstalować jeden z nich jako dzwonek. Tu pojawia się następujące pytanie: jak umieścić muzykę w rozmowie telefonicznej? IPhone 4 może używać tylko dzwonka o określonych parametrach. Poniżej znajduje się szczegółowy opis procesu konwersji plików MP3 na plik M4R do dalszego wykorzystania jako połączenia.

Obsługa melodii dzwonka z Audiko

Przeniosłeś ulubione utwory na telefon iPhone, a teraz masz dostępną muzykę MP3. W przypadku telefonu iPhone 4 można włączyć połączenie tylko plików dźwiękowych o rozdzielczości M4R. Aby prawidłowo obsługiwać melodię za pomocą usługi Audiko, musisz wykonać następujące czynności:

 1. Odwiedź witrynę Audiko.ru. Jeśli chcesz przetworzyć plik muzyczny, nie musisz się rejestrować.
 2. Pobierz dzwonki MP3, które chcesz zainstalować później. W tym celu kliknij przycisk "Prześlij" i podaj ścieżkę do wybranego pliku dźwiękowego na komputerze. Audiko może samodzielnie pobrać melodię z Internetu, naciskając przycisk "Wstaw link" i określ lokalizację utworu. Następnie rozpocznie się proces pobierania melodii. Czas trwania pliku zależy od rozmiaru używanego pliku.
 3. Po zakończeniu pobierania aplikacja poprosi o wybranie części melodii, którą chcesz usłyszeć jako połączenia w telefonie iPhone. Na tym etapie można również ustawić specjalną opcję, aby kompozycja mogła płynnie rozpocząć i zakończyć. Po wybraniu żądanych ustawień kliknij przycisk "Make a ringtone". Będziesz mógł uzyskać dostęp do linku, klikając na który możesz pobrać plik z rozszerzeniem M4R. Dzwonek do dzwonka zostanie zapisany na Twoim komputerze.

Po tym pojawia się pytanie: jak umieścić muzykę w rozmowie? IPhone 4 nie ma jeszcze dostępu do edytowanego pliku. Aby przenieść dzwonek do telefonu, użyj programu iTunes. W tym celu przeciągnij muzykę w formacie M4R do sekcji "Dźwięki" i zsynchronizuj.

Instalowanie dzwonków na 4 iPhones

Jak umieścić muzykę na telefonie iPhone 4 jako połączenie? W tym celu wykonaj następujące czynności:

 1. Otwórz sekcję "Ustawienia" w telefonie iPhone.
 2. Przewiń w dół i otwórz "Dźwięki".
 3. W otwartym menu wybierz element "Dzwonek".
 4. Zostanie wyświetlone okno, w którym zostanie wyświetlony wymagany plik z rozszerzeniem M4R. Aby ustawić ją na połączenie, wystarczy wybrać tę muzykę z listy.

Wnioski

Właściciel nowego smartfona firmy Apple spowoduje konieczność podania kilku pytań. Na przykład jakie programy są potrzebne do przenoszenia plików audio do urządzenia przenośnego? Lub jak ustawić muzykę na telefonie iPhone 4 jako połączenie? W tym celu są specjalne aplikacje, które pomogą pobrać niezbędne dzwonki w telefonie iPhone. Ponadto niektóre usługi są opracowywane w celu przetwarzania plików dźwiękowych i nadawania im niezbędnych parametrów, dzięki czemu późniejsza muzyka może być używana jako dzwonek. Wskazówki dotyczące pracy z kilkoma takimi aplikacjami można znaleźć w tym artykule.