326 Shares 4798 views

Adaptery do karty SIM: Konwersja kartę micro-SIM w standardzie

Znany zmianie karty SIM – coraz więcej urządzeń zaczynają wymagać micro SIM zamiast zwykłego mini rozmiar, który był używany przez wiele lat. Przycinanie format karty mini mikro wielkości nie jest zbyt skomplikowane, ale aby wrócić do poprzedniego ustawienia wymagają stosowania adapterów.


Ponadto, jeśli nie jesteś ostrożny i staram się tworzyć własne uprawy (a następnie włóż kartę do ściętego postaci byłego), istnieje ryzyko uszkodzenia delikatnych złączy telefonu.

Historia „Sims”

Subscriber Identity Module karty (SIM) w telefonach komórkowych wykorzystywanych jako karta pamięci, która zawiera dane potrzebne do uwierzytelniania w sieci komórkowej. Wczesne karty zostały przechowywać tylko od 16 KB do 64 KB, co było wystarczająco, aby skopiować dane uwierzytelniające, ustawienia komórkowej transmisji danych, jak również niektóre z kontaktów i wiadomości tekstowych. Bardziej zaawansowane funkcje zostały wprowadzone wraz z pojawieniem się wiadomości multimedialnych. Obecnie niektóre wióry SIM takim samym kształcie, związki mogą być osadzone mikroprocesorów o dodatkowe funkcje. Nowoczesne programiści pracują ciężko, aby dodać jeszcze Near Field Communication (NFC) w chipie karty SIM.

Segment i wielkość mapie

Oryginalny format kart SIM mają dokładnie takie same wymiary jak te z kart bankowych. Bardzo wczesne telefony komórkowe zostały faktycznie wykorzystane te stosunkowo duże „Sims”. Co my dzisiaj nazywamy karty SIM lub jest ona w mini formacie. Przy zakupie nowej „karty SIM”, być może zostanie on umieszczony wewnątrz plastikowej formy starego próbki i podlega wydaleniu z nim. Można przypuszczać, że odbywa się to albo w celu uproszczenia produkcji, lub w celu utrzymania kompatybilności wstecznej. W dzisiejszych czasach coraz więcej będzie można znaleźć, że operatorzy wdrożyć micro SIM w tym samym formacie mini.

Przycinanie karty SIM w innych formatach

karta obrzezanie do pożądanej wielkości nie jest to duży problem. Istnieje specjalny frez „simok”, który pozwala na wykonywanie najbardziej dokładne. Znacznie więcej trudności pojawiają się, gdy trzeba użyć mikro mini urządzenia. istnieją różne adaptery do kart SIM na tym rynku.

cross-kompatybilność

Większość nowoczesnych smartfonów mają ugruntowaną pozycję na karty SIM, a nie uchwyt obrotowy. Niektóre modele pójść jeszcze dalej (na przykład Nokia N8) – stanowią one system Push-to-Eject. Z tego powodu, te gadżety mają bardzo ograniczoną przestrzeń, w której karta powinna stanąć.

Z powodu tej niskiej jakości adaptery mogą łatwo utknąć na kołkach i spowodować ich uszkodzenie podczas próby ich usunięcia. Z tego powodu nie zaleca się, aby adapter do karty SIM własnymi rękami.

Adaptery, które są na sprzedaż?

Obecnie dostępne dwa rodzaje adapterów. Pierwszy nazywa Outline, a to tylko kawałek plastiku w formie mini-SIM z otworem dla mikro-SIM. Są one zwykle dostarczane z etykietą samoprzylepną, aby przytrzymać przycisk „Sims” w miejscu.

Adaptery do kart SIM drugiego typu nazywane są aktywami. Różnią się one z cienkiej plastikowej obecność Zarys ścianki przestrzeni po jednej stronie, z okrągłym otworem w środku.

Top adaptery do kart SIM

Jak wspomniano powyżej, głównym problemem jest fakt, że telefony zazwyczaj obsługują różne rozmiary kart, a czasem wymiany „Sims” na operatora sieci komórkowej nie jest możliwe. To, czego nam potrzeba specjalnego adaptera do karty SIM. Takie karty są dość tanie, ale konieczne jest, aby wziąć pod uwagę niektóre ich funkcje do „Simca” idealnie odebrał telefon. Gdzie kupić adapter do karty SIM? Z reguły najbardziej szerokim zakresie przedstawionym w różnych sklepach internetowych. Poniżej jest ocena z najbardziej popularnych urządzeń.

Samdi Marka Adapter

Jest to jedna z najlepszych kart sprzedaży, które można znaleźć dzisiaj. Istnieje kilka różnych opcji kolorów, a wszystkie one są dostępne w tej samej cenie. adaptery wyposażone w mikro i nano-SIM. Istnieje również adapter do mikro mikrofon, który jest kompatybilny ze wszystkimi modelami iPhone. Jest też igła wyrzutnik SIM dostarczony w zestawie, jak wielu nowoczesnych telefonach (np OnePlus 3 i Apple) są zasilane z zasobnika pompy ssącej. Można również uzyskać plik opakowania dla kart pamięci, które mogą być przydatne, jeśli masz dużo „simok”, które chcesz zachować.

Multimedia Diabeł Simdevil 3-w-1

To kolejny dobry adapter do karty SIM, można kupić niemal wszędzie. Pakiet zawiera trzy różne adaptery. Istnieje nano-SIM dla mikro, nano i mikro do standardu standardu. W skład zestawu wchodzi również igły, aby wyodrębnić tacę w niektórych telefonach. Jest też urządzenie do cięcia „Sims”, więc można oczekiwać, że idealnie pasuje do adaptera. Jest to szczególnie ważne dla kart obrzezani wcześniej ze względu na ich rozmiar może się różnić w zależności od jakości zespołu tnącego. Ten zestaw jest po przystępnej cenie i posiada pełną zgodność z większością telefonów.

Zestaw adaptera Aerb

Ten zestaw adapterów z Aerb jest na pewno bardzo zalecane, ponieważ jest tańszy niż większość innych podobnych produktów. Adaptery do kart SIM są zupełnie inne, w porównaniu do konkurencji, ponieważ są całkowicie odwracalne. W ten sposób można łatwo przełączać się między wieloma urządzeniami z łatwością. Adapter wykonany jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, więc jest wystarczająco wytrzymałe. Ponadto, jest to dość łatwe. W skład zestawu wchodzi również bar i igłę. Szlifowanie pręt może być używany do czyszczenia gniazdo SIM, a igła jest używana jako tacy wyrzutnika „Sims”. Aerb daje także gwarancję, można otrzymać zwrot pieniędzy w ciągu 30 dni, jeśli nie jesteś zadowolony z produktu.

Zasilacz TechRise Sim

Zestaw adapterów do karty TechRise Sim – zestaw 5 do 1, co zapewnia Państwu wszystkie narzędzia potrzebne do swoich potrzeb dla karty SIM. można przekonwertować Nano do mikro-SIM lub standardowej karty SIM i mikroprzedsiębiorstw do normy. Ponadto, istnieje również bar szlifowanie, można uzyskać kompletny i które można wykorzystać, aby oczyścić swoją kartę SIM przed włożeniem. Adaptery budować jakość jest wyjątkowe, w porównaniu do innych konkurentów, ponieważ są wykonane ze stali nierdzewnej. Adaptery do kart SIM są całkowicie odwracalne, a ich instalowania w telefonie jest dość prosta. Ponadto, adapter jest również bardzo proste, więc nie będzie dodać dodatkowy ciężar do urządzenia. Karta SIM włożona do adaptera, nadaje się do większości telefonów i tabletów, w tym urządzeń Apple. Dostaje się też zestaw plików do przechowywania „Sims” i igły wyrzutnik. Cały zestaw TechRise Sim warto nieco mniej niż 5 $.

Generic Adapter karty SIM

Uniwersalny adapter jest kompatybilny ze wszystkimi modelami telefonów. Jest to najtańszy adapterów, które można znaleźć w sklepach detalicznych, a to kosztuje trochę więcej niż dolara. Są one wykonane z wytrzymałego materiału i wyciąć z wielką precyzją, tak, że karta SIM jest idealne dopasowanie. W skład zestawu wchodzą trzy różne adaptery – nano do mikro, nano i mikro standardu do standardu. Singlovoj igły wypadnięcia lub Znalazłem na kartach pamięci w zestawie nie, ale biorąc pod uwagę jego cenę, to jest całkiem uzasadnione.

iCoolkit Nano-Micro

Micro Adapter iCoolkit jest nadal jednym z najtańszych opcji na karcie SIM urządzenia. To kosztuje nieco mniej niż $ 3, a tym samym są wysokiej jakości. Zestaw ten różni się od pozostałych, ponieważ odnosi się do rodzaju podłoża, w przeciwieństwie do wyżej wymienionych. Etykieta, część konstrukcji, dzięki czemu mocno trzymać karty SIM w miejscu po umieścić go w podajniku.

Jednak wadą takiego różnych adaptera jest to, że trudniej jest skręcić, w przeciwieństwie do innych opcji. Zestaw iCoolkit również obecny ściereczka z mikrofibry, które można wykorzystać, aby wytrzeć kartę SIM. Bez zbędnych znaki i ślady kleju za pomocą zasilacza nie powstaje, więc można mieć pewność, że „Sim” nie zostanie uszkodzony.

Mobi Blokada 3 w 1

Mobi Blokada 3 w 1 adapter za cenę nieco wyższą niż w niektórych innych zestawów, które są reprezentowane na tej liście, ale zapewnia bardzo dobrą jakość. W skład zestawu wchodzą wszystkie trzy karty, poprzez które możliwe jest konwertowanie mikro lub nano w innych wymiarach. Wszystkie adaptery są skonstruowane tak, że karta SIM pasuje idealnie do podajnika. Wszystkie są odwracalne, więc zawsze można usunąć „kartę sim”, jeśli chcesz go używać z wieloma urządzeniami do obsługi różnorodnych rozmiarach. Ponieważ w zestawie znajdują się trzy urządzenia, można je uznać jako adapter dla 2 kart SIM. Adaptery są kompatybilne ze wszystkimi typami telefonów, a ich instalacja jest bardzo prosta. Nie potrzeba żadnych dodatkowych narzędzi, aby zachować kartę. Również jest igła singlet wyrzutowej.

4 iSYFIX 1

Jest to jeden z droższych zestawów adapterów do kart SIM, który jednocześnie oferuje bardzo dobrą jakość pakowania i montażu. W skład zestawu wchodzą trzy różne adaptery do karty SIM. Istnieje Nano Micro adapter Micro Standard i Nano Micro. Będziesz także otrzymywać tackę SIM Wypychacz, który może być bardzo przydatny do stosowania na większości nowoczesnych smartfonów. Adaptery są budowane przy użyciu wysokiej jakości materiałów i wyciąć z dużą dokładnością, a więc zachować kartę bezpiecznie. Instalacja jest prosta i zajmuje tylko kilka sekund. Aby to zrobić, nie trzeba dodatkowych narzędzi. Ponadto, producent iSYFIX zapewnia roczną gwarancję na urządzenie.

LENTION 5-w-1

Zestaw zawiera trzy różne adaptery, z których każdy jest w różnych kolorach, dzięki czemu można łatwo zidentyfikować. Wszystkie adaptery są wykonane z wysokiej jakości aluminium, więc trwałość jest świadczona. Nie zginać i nie zużywają się z wielokrotnego użytku, w przeciwieństwie do modeli plastikowych. Istnieje również wyrzutnik igła do tacki SIM, co jest przydatne, jeśli zgubiłeś oryginał.

R-Sim 3 paczka Adapter Kit

Zestaw ten jest jednym z najtańszych. To kosztuje tylko dolara i ma trzy karty funkcjonalną. Tak więc, może to być przydatne, jeśli masz smartfona w dwóch „Sims” (najczęściej użytkownicy potrzebują to adapter do 2 kart SIM dla Samsung). Istnieją również trzy igły do kart wyrzucających. Zestaw zawiera adaptery Micro regularnym, nano regularna i Nano-Micro. Jakość ich montażu nie może być najlepszym, w porównaniu do innych zestawów, ale to ze względu na niski koszt.