692 Shares 7150 views

Zrób puff sałatkowy „Petchenkin”

Wielu kucharzy jak przygotować warstwowej sałatki. Wynika to z faktu, że takie przekąski dania są nie tylko smaczne i pożywne, ale też niewiarygodnie piękne. W procesie ich rejestracji może pokazać całą swoją twórczą wyobraźnię.

Robimy „Petchenkin” kroków do sałatek

To danie z jadalnią ma szczególną wartość odżywczą. Po tym wszystkim, zawiera cenny produkt uboczny, jak wątróbki drobiowej.

Jak więc przygotować sałatkę „Petchenkin”? Aby utworzyć takie posiłki należy wykupić:

  • Świeże wątroby kurczaka – 350 g;
  • średnich trawiona ogórków – około 8 sztuk;.
  • jaja kurze duże – 4 szt.;
  • marchew mały – 4 szt;.
  • cebuli żarówki średni – 3x.;
  • kalorii majonez – 200 g;
  • olej słonecznikowy (do smażenia), – około 2 dużej łyżki.

Proces obróbki wyrobów

Gdzie należy rozpocząć przygotowania puff sałatkowy „Petchenkin”? Wątroby z kurczaka dokładnie przemyto zimną wodą. W procesie, odciąć od tego wszystkiego żyłach i inne niejadalne filmu. Następny produkt uboczny gotować w osolonej wodzie, aż gotowane. W tym celu można iść o ¼ godziny.

Gdy wątroba jest miękki, to usuwa się z brzeczki i ochładza. Następnie produkt pocięto na cienkie paski.

W odniesieniu do innych składników, są one poddane obróbce cieplnej. Marchew gotowane w mundurkach, chłodnych, czystych i natrzeć na dużej tarce. Z jaj kurzych dotrzeć dokładnie w ten sam sposób. Jednak ich wcierać na małej tarce (indywidualnie białka i żółtka)

Lub osobno oczyszczono z cebulek plewy cebuli. Że lishis ich gorycz, że posiekane w kostkę i smażyć na złoty kolor na gorącej patelni z olejem.

Przynajmniej zacząć przetwarzać pikle. Usuwa się z solanki, dokładnie przemyto i cięcia pępków. W przyszłości, warzywa pokrojone na małe kostki.

Jak wygenerować?

Sałatka „Petchenkin” powinien stanowić warstwy. Aby to zrobić, należy użyć owalny lub prostokątny danie z niezbyt wysokich bokach.

Po pierwsze, rozłożone na płytce pół porcji gotowanego wątroby kurcząt. Jej pokrywa siatka majonez, następnie dodać złote smażonej cebuli.

Kolejna warstwa powinna działać pikle. Mogą również rozprzestrzeniać się w pół porcji. Następnie płytki umieszcza się na wszystkich gotowane i starte na grubej marchwi trących. Jej starannie płaszcz z wysokokaloryczne majonez i pokrycie białka.

Po realizacji działania opisano w sałatki „Petchenkin” rozprzestrzeniania pozostałe stanowiących produkty uboczne, prażone cebuli i marynaty. W ten sposób każda z warstw obficie smarowane majonezu.

Pod koniec naczynia diner pięknie posypać żółtkiem. Zewnętrznie, to sałatka jest bardzo podobny do „Mimosa”.

Jak aplikować do stołu?

Gdy wszystkie warstwy sałaty zostaną ułożone na talerzu i posmarować majonezem, to wysyłany jest w lodówce. Impregnacja służy mu stanąć na zimno przez około 4-5 godzin. Następnie dekoracji sałaty i dystrybucji na płytach.

Z zastrzeżeniem wszystkich powyższych wymagań powinno być bardzo aromatyczne, smaczne i pożywne przekąski.