457 Shares 3677 views

Zrób przepiękne witraże z ich rąk.

Witraż – jest to produkt, który nie może być powielana, ponieważ charakteryzuje się indywidualności i niepowtarzalności. Starzy mistrzowie utrzymywane tajemnice statku. Obecnie reaktywowana techniki i opracowali styl zabarwionych kompozycji szkła. Wszystko to po raz kolejny zyskała na znaczeniu, więc często można usłyszeć, że ktoś z Twoich znajomych jest zainteresowany witraży z ich rąk, i zadawać pytania na temat jak zrobić sam witraże. Postaramy jak najwięcej, aby pomóc im zrobić witraże w domu.

Elementy składowe z barwionego szkła – zestawy szkła ramie z ołowiu lub mosiądzu. Wszystkie poszczególne części szkła realizuje funkcję w stosunku do całej kompozycji. warunki oświetleniowe znacząco wpływają na ekspresję barwionego szkła. Wiele zależy od miejsca, w którym się znajduje – w wewnętrznej drzwiach i jest podświetlany lub w skrzynce zewnętrznej. Światło słoneczne jest w stanie pokazać całą gamę kolorów w pełnej sile, gdy lampka elektryczna ogranicza zakres i sprawia, że szczuplejsze.

W celu dokonania witraże z rękami potrzebujemy: różnorodność kolorów, lecz korzystnie podobny grubości kawałków szkła; jakości, pożądane jest, aby diamentu cięcia szkła; Broszki, czyli wąskie paski ołowiu o przekroju poprzecznym, który można dostać w galeriach sztuki i zaciskami; lutu Lutownica i kalafonia; Nóż stolarski młotek i aluminium.

Ważne jest, aby kupić przeciągania, szerokość szczeliny, która odpowiadałaby grubości szkła stosowanego w witrażu. Dla najlepszego pokrycia wielu twórców barwione robi niszę lub otwory w ścianach w celu ustanowienia świecące obraz. Jeśli chcesz, aby witraże w domu, trzeba zaopatrzyć się w nie tylko materiały, ale też nie mała cierpliwość i wiedza o tym, jak zrobić witraż.

Wykonaj poplamione ręce.

Zaczynamy z arkusza papieru do przeniesienia wybrany wzór, niekoniecznie, w pełnej skali. Rysunek najlepiej jest wybrać taki, w którym nie ma skomplikowane szczegóły konfiguracji jak pracować, aby być ciałem stałym, ale w tym samym czasie materiał jest bardzo nietrwały. Wykonać dwa oddzielne linie równoległe do pętli izolacyjnego, który zostanie umieszczony barwny szkła. Pierwsza linia wybierz obwody rysunek. Druga linia oznaczyć szerokość poruszenie.

Następnie rozwiń wynikowy obraz na pulpicie, umieścić go na wierzchu „dyrygenta” wykonane z drewnianych listew, zabezpieczania wszystkie zaciski. W związku z tym mamy zidentyfikowane witraże granicy. Ponadto, równolegle do krawędzi wewnątrz Linia przerywana, która będzie znajdować się na wciąganie ramy, z ołowiu.

Mamy numer fragmenty naszego rysunku. Następnie zastosować odpowiedni kawałek kolorowego szkła na kawałki i wykreślić swoje kontury, z uwzględnieniem okresu głębokości rowka dostępny ciągnięcia. Na każdym szczególe podać odpowiednie numery. Następnie, za pomocą cięcia szkła zarys konturów naszych kawałków i delikatnie stukając młotkiem w kierunku linii konturu aluminium, wydział zbyt dużo. Następnym krokiem powinno tniemy przeciągacza nóż na segmenty tak, że możemy kłaść żadnych luk w naszym wewnętrznym obwodzie ramy. Włóż broach w „przewodnika” i lutować im najbardziej estetyczne i schludne szwów, otrzymując tym samym główną klatkę.

Wstawić do pożądanego kąta szkła fragmentu, a następnie topić w naszym gniazda przeciągacza do umocowania. W miejscu, w którym ostry kontur izlamyvaetsya szkła fragment odcięty nożem i FIX przeciągacz poruszenia końca przylutowane do ramy. Również zacisnąć element ze szkła, z drugiej strony ciągnąc pas, jego skrzyżowania z uprzednio ustalonym ramki, i przeciągania. Następnie w lewo długość margines zachowując szklane fragmenty przyległych do niego.

Stopniowo ta technologia chodzenie barwione własnymi rękami. Po ciężkiej pracy na kilka dni lub tygodni, można stworzyć piękne witraże, a pośpiech nie jest właściwe.