372 Shares 7685 views

Jazda termostat do inkubatora z rękami. Termostat inkubator mikrokontorollere

Nowoczesne inkubatory są wykonane z wysokiej jakości regulacji temperatury. Niektóre z nich są mikrokontrolery. Dla przeciętnego regulator temperatury inkubatora może być wykonane niezależnie. Jednak w tym przypadku wiele zależy od typu modelu. Aby to zrozumieć pełniej, konieczne jest, aby wziąć pod uwagę specyficzną konfigurację.

Model dla inkubatora „Kvočka MI-30” własnymi rękami

Termostat schemat do inkubatora „Kvochka” obejmuje FET, oraz prostownik. Kontroler w tym przypadku jest wyposażona w diodę Shockley. Kondensatory są stosowane bezpośrednio otwarte. Dla potrzeb samodzielnego montażu wymaga modyfikacji zwykłych izolatora. Układ w tym inkubatorze stosować szereg PP20.

Model ten obwód dla inkubatora „Kopciuszek”

Schemat termostat inkubator „Kopciuszek” składa się z pokrętłem obrotowym. Prostownik jest używany z dwoma stykami. W celu zbudowania modyfikację używa jednego dynistor. Wskaźnik przeciążenia, że termostat jest około 2 A. Napięcie obwodu wejściowego jest równy nie więcej niż 12 V. Rezystory w systemie są wykorzystywane w dziedzinie, a także przycinanie typu. W tym przypadku, transceivery są potrzebne do montażu.

Urządzenie do inkubatora „hen”

Schemat termostat inkubator dla „kura” obejmuje modułową prostownik. Transceivery są wykorzystywane typ pola. W sumie, łańcuch zastosować trzy kondensatora. Wydajność na wlocie wynosi 12 pF. Bezpośrednio Czułość układu wynosi około 3 mikrometry. Przedłużacz do termostatu zestaw typu półprzewodnika. Stabilizator dla modelu nie ma zastosowania. Napięcie wyjściowe z urządzenia jest 10 V.

Urządzenie do K157UD2

Schemat termostat inkubator K157UD2 składa się z prostownika. Sterownik stosowany w tym przypadku rezystor dipolowa. W sumie jest pięć kondensatorów w obwodzie. Pojemność ich wynosi mniej niż 3,5 pF. Extender jest używana w modelu bez stabilizatora. Na wyjściu wzmacniacza jest zainstalowany. W sumie, model dwie diody wykorzystywane. Układ zapewnia szereg PP20. Dynistor w tym przypadku nie występuje.

Urządzenia z mikrokontrolerem

Schemat termostat inkubator mikrokontrolera zawiera moduł prostownika. Ponieważ zmiany zamówienia konieczne obrotowe pokrętło montaż. Extender jest typu dial-up najczęściej używane. Transceivery są wykorzystywane jako jednobiegunowy i typu dwubiegunowego.

Jeśli modulator nie jest używany kenotron. wymagana do uzyskania maksymalnie 5 mikrometrów czułość parametrów. Napięcie wyjściowe układu nie przekracza 12 V.

Modyfikacja z impulsowych triody

Ten typ układu regulacji temperatury w inkubatorze z własnych rąk utworzony zawiera modulator kondensatorów. Chipsy najczęściej stosowanym typem wielokanałowego. Dla celów siebie modyfikację pojedynczego zespołu radiotelefonu bieguna. W sumie obie będą musiały dynistor. Na wyjściu obwodu tranzystora mocy jest ustalone. Tranzystory przełączające stosowane bezpośrednio ze stabilizatorem. Średnio czułość termostat nie powinna przekraczać 6 mikronów. Wskaźnik napięcia wyjściowego wynosi 10 V. W celu zabezpieczenia urządzenia przed niezastosowania różne rodzaje bezpieczników.

Zastosowanie tranzystorów operacyjnych

tranzystory operacyjne w urządzeniu jest zainstalowany jest dość rzadkie. Obwód inkubator obejmuje rezystory przycinania. Wiele modeli są wykorzystywane dostrojcze tranzystorów. Tranzystory są bezpośrednio do prostowników. Na potrzeby modelu samodzielnego montażu nie może obyć się bez wysokiej jakości modulatorów.

W tym przypadku, to trwa trzy pola typu tranzystora. Ich pojemność nie powinna przekraczać 2,2 pF. Bezpośrednio do radiotelefonu jest ustawiona na regulatorze. Stabilizator użyta jest typu liniowego. Jest on zainstalowany w układzie scalonym. Napięcie wyjściowe tego typu urządzenia jest równa około 12 V. Natomiast termostaty czułość nie więcej niż 6 mikrometrów.

tranzystory jednokanałowe dla termostatów

Tranzystory pojedynczego kanału dla układu regulacji temperatury (inkubator z ich ręce, że urządzenia, jeżeli nie jest trudne) składa się z modułu prostownika i układu. Sterowniki do tych modeli pochodzą z dwóch rezystorów. Extender często stosowany rodzaj trymera. W celu modyfikacji samoorganizacji stosowane tylko tyrystory półprzewodnikowych. Wszystkich izolatory do obiegu trzeba dwa. Kondensatory można użyć typu pojemnościowego. Zazwyczaj wskaźnik przeciążenie jest 4,3 A. W tym przypadku maksymalne napięcie wyjściowe wynosi 13 V.

Schemat z tranzystorami dwukanałowych

Ten termostat schemat inkubator dla własnych rąk jest użycie rezystory półprzewodnikowe. Bezpośrednio prostowniki standardem stosowanym do modulatora. W sumie istnieją trzy wzór skraplacza.

Stabilizator stosowany wysokiej przepustowości. Dynistor do regulatora temperatury nadaje się wyłącznie typu analogowego. Obwód ekspander jest ustawiony dla modulatora. Bezpośrednie sterowanie stanowi rodzaj obrotowego. Diody w tym przypadku są ustawione do prostownika.

Urządzenie o niskiej pojemności kondensatora

Termostat Schemat tego typu polega na zastosowaniu modułowej prostownika. Bezpośrednio kondensatora używane pojemności nie większej niż 2,3 pF. Rezystory są dobrane do rodzaju modelu trymer. W sumie są trzy urządzenia ekspander. Bezpieczna praca urządzenia jest zapewniona izolatory.

Układ Dynistors zapewnia typu analogowego. Razem dla modelu wymaga jednego stabilizatora. Nadawczo-odbiorcze w przypadku nie. Termostat napięcie wyjściowe na poziomie około 10 V. czułości modulatora wynosi nie więcej niż 6 mikrometrów. System jest przeciążony wskaźnik na poziomie 3,3 A.

Stosowanie selektywnych kondensatorów

Regulatory temperatury z selektywnej kondensatory są wspólne. Średnia schemat urządzenia składa się z prostownika i dwie diody. Do przekazania sygnału wiórów stosuje rozprężarkę. Tylko dwa rezystor jest w obiegu.

Nadbiornik wykorzystuje tylko jeden. Indeks wrażliwości w tym przypadku znajduje się na poziomie 4 mikronów. Regulator jest zwykle wyposażony typu obrotowego. Ważne jest również, aby pamiętać, że nie jest to modyfikacja z mikrokontrolerów. Napięcie wejściowe urządzenia nie przekracza 13 V. Średni parametr przekrwienie równa 3,6 A.

urządzenie napędowe dla kondensatorów rezonansowych

Z rezonansowej obwodu sterowania temperatury kondensator do inkubatora z rękami zawiera kod przedłużacz. Indeks wrażliwości układu wynosi nie więcej niż 5 mikronów. Eliminator tylko dla modeli odpowiednich modułowych. Zazwyczaj stosowane są rezystory trymerów wzmacniaczy. Urządzenie nadawczo-odbiorcze znajduje się w sieci sterowania.

Aby zwiększyć przepustowość dynistors używany. W niektórych przypadkach, termostaty wytwarzane rury zaworu. Najczęściej są one wykorzystywane typ częstotliwości. Jeśli mówimy o parametrach, pojemność kondensatora jest mniejszy niż 5,2 pF. W tym przypadku napięcie jest na poziomie 13 V. średni parametr przeciążenie 3 O.