90 Shares 8735 views

Jak prasować spodnie. Porady prawdziwy dżentelmen

W moim osobistym zdaniem, każdy człowiek powinien dbać o własnej garderobie. Nigdy nie wiadomo, w jaki sposób życie zmieni … los rzuci cię od zdziecinniałego matki, żony i usługi pralni chemicznej. Jak zatem być? Idzie nieporządny, pogniecione i brudne. W rzeczywistości, koszule do prania i czyszczenia butów, skarpetki i spodnie do prasowania – nie jest zbyt skomplikowana. Wierz mi, człowiek z intelekt jest w stanie opanować algorytm elementarną. Dziś, radzę Ci, jak prawidłowo wyprasowane spodnie różnych tkanin.

Zacznijmy od przykładu prostszy. W czasie upałów, stało się bardzo modne ubrać w stroje wykonane z naturalnych tkanin. Jest to zrozumiałe – w takie ubrania czuć się swobodnie i komfortowo. Jednakże, len i bawełna, jest jedna, ale bardzo ważne, wadą. Tkaniny mocno pogniecione i źle otglazhivayutsya. Ubrania wyglądał przyzwoite, trzeba zrobić wiele wysiłku. Jak prasować spodnie z lnu, więc nie są one zbyt daleko wahał? Spróbuj następujące wskazówki. Jeśli chcesz, aby umyć swoje rzeczy w maszynie, nie używaj wirowania. Po jego ubrania schludny będzie bardzo trudne. W tym przypadku bardziej odpowiednie dla delikatnej cyklu.

Zacznij prasowania spodni, gdy są jeszcze lekko wilgotne. Co do zasady, model free-flight z naturalnych tkanin, aby wygładzić strzałka w dół nie jest akceptowana. Zdejmij spodnie na lewą stronę i żelaza, aby rozpocząć kieszonki, pasy i inne małe części (najlepiej zrobić to na desce do prasowania ze specjalną tuleją).
Następnie stopa odległości z przodu i tyłu ramienia (maksymalna temperatura ogrzewania jest dobierana tak, aby len).

Najtrudniejszą rzeczą w tym przypadku dobrze jest prasować szwów bocznych. Trzeba dodać odpowiednie spodnie. Zsumujemy nogę tak, że zewnętrzne i wewnętrzne szwy pasuje. Prasowanie z lekkim naciskiem, uważając, aby nie poruszyć tkaniny. To samo powtórz z drugą. Następnie złożyć zarówno nogę, wyrównać i prasować je razem.

Oczywiście, najlepiej prasować bocznych szwach, wyciągając w jego nogawkę „rękawie” planszy. Ale jeśli nie masz takiego urządzenia, trzeba majstrować nieco dłużej. Po wyprasowane spodnie, delikatnie umieść je na wieszaku, więc oni po ostygnięciu żelaza, ale również wyschnąć, jeśli to konieczne.

Teraz trochę o tym, co robić, tak że tkanina nie jest myalas. Osobiście korzystam z mojego światło lnu skrobia rzeczy lniane. Jest sprzedawany w sklepach sprzętu. Tara – sprayem. Praktyczny i ekonomiczny. Ciemnych tkanin to sposób ten nie jest odpowiedni, jest biała folia, nawet jeśli powitalny od wewnątrz.
W niektórych książek wskazówek porządkowych natknąłem wykorzystywane do tego celu cukru – kilka łyżeczek na litr wody. Po tym, wlać do butelki płyn rozpyłowego i normalnej tkanki. Tylko nie rób tego na początku prasowania, albo dostaniesz zagniecenia i zmarszczki, z którego trudno będzie się pozbyć.

Jak prasować spodnie ze strzałkami

szafa firma powinna zawsze wyglądać najlepiej – jest niekwestionowanym prawda. Więc spodnie z garnitur prasowanie jest konieczne, jeśli to możliwe, częściej. W tym przypadku, sekwencja czynności jest bardzo różne od przedstawionego powyżej. Wyprasowane spodnie przez cienką bawełnianą szmatką lub gazą. Jeśli ręka jest ani jednym, ani drugim, można korzystać z gazety. Jednakże sposób ten nadaje się tylko do czarnej tkaniny.

Co do zasady, miejscem położenia strzałki w gotowych majtek już zaplanowane, a Twoim zadaniem jest, aby nie odbiegać od niego. Wydać na niewłaściwej stronie linii zagięcia spodni z kawałkiem mydła. Następnie każdy proutyuzhte ramię od strony przedniej, a następnie złożyć spodnie wyrównania wszystkich czterech szwów, strzałki i żelaza ponownie. Aby rozwiązać zalosnivshiesya miejsce, dodać trochę octu w wodzie. Następnie zwilżać gazy, w tym rozwiązaniu, za pomocą którego będzie można prasować spodnie.

Jak prasować spodnie sztruks i wełny

tkanina Pile prasować tylko od wewnątrz. Jeśli sztruks ma naturalny skład, temperatura żelaza może być maksymalny. Zamiast wilgotną ściereczką w tym przypadku jest to bardziej wygodne w użyciu parowiec.

Wełna jest najlepszym pre-sprayu wody z tryskaczy i dać się położyć na chwilę do przemocy tkaniny. Po tym, rzeczy będą prasowane, jak zwykle.

Mam nadzieję, że moje kilka prostych zaleceń dotyczących jak prasować spodnie pomoże Ci zawsze wyglądają, co nazywa się marka.