738 Shares 8082 views

DI Fonvizin "Oaf". KRÓTKI zawartość zabaw

Około trzech lat stworzył DI "Minor" Fonvizin. Ta historia jest raczej kawałek komedia poświęcona jest problemom edukacji szlachty 18. wieku, zdziczenie ich zachowania, zwłaszcza na prowincji. W pracy przedstawiono wielu dziedzinach życia, od nauczycieli i pracowników oszuści na mężów.

DI Fonvizin "Oaf". Podsumowanie 1st krokach

Pani Prost niezadowolony kaftan, który uszyła dla syna Mitrofana Portnoy Trishka. Strój przygotowuje około zaręczynowy Skotinin, hostessa brat Zofii. Dziewczyna siostrzenica Prostakov. Ona została sierotą po jej wuj Starodum poszedł na Syberię i nigdy nie wrócił. Joyful Sofia informuje, że otrzymał list z wiadomością o rychłym przybyciu krewnego. Była nikt nie wierzy, jak modliła się za spokój jego duszy. Prost podejrzewa, że jest to list od oficera w miłości z dziewczyną. Wszyscy czekają na nauczyciela, aby czytać wiadomości, ponieważ żaden z panów nie może zrobić. PRAVDIN się, że pobyt u Prost. Potwierdza on, że pismo stwierdza, że Starodum rzetelny pracy na Syberii wykonany dobrą kondycję i teraz Sophia – jego spadkobiercą. Pani Prost natychmiast postanowi wydać Kobieta poślubić Mitrofanushka. Służący poinformował, że żołnierze zatrzymał się w ich miejscowości.

DI Fonvizin "Oaf". Podsumowanie akcji 2

Rozmawiać ze sobą starych znajomych: Oficer Milo i PRAVDIN. Ostatni jest członkiem Gubernatorstwa. Widzi w hrabstwie dużo bogatych głupców, którzy brutalnie nadużywany dał im władzę nad ludźmi. Prost należą tylko do nich. Milo mówi przyjacielowi, że kocha i jest kochany tę samą dziewczynę, ale przez sześć miesięcy nie nic o tym słyszeć. Po śmierci matki zabrał jej krewnych, które mogą sprawić by cierpieć. Milo znajduje Zofia włączone. Mówi o tym, jak jej ciotka nie zmieniło w nastawieniu. Milon zazdrosny Mitrofan, ale zdaje sobie sprawę, że powodem tego. Sofia ma nadzieję, że z nadejściem ratunek wuja. Skotinin mówi dziewczynie, że Prost wezwał go, aby je pobrać. Zofia mówi, że teraz Zobacz Mitrofan w jej zalotników. Skotinin zły. Tsyfirkin nauczyciela narzeka Milo na głupoty nieuk.

DI Fonvizin "Oaf". Podsumowanie trzeciego działania

Pochodzi Starodum. Powiedział, że kiedyś próbował zaprzyjaźnić się z młodym hrabią. Kiedy zaczęła się wojna, Starodum walczył, a on siedział z tyłu ojca. Po wojnie Starodum pomijany szeregi i nagród, a promowany do rangi hrabiego. Udał się do Petersburga. Ale nie mogli znaleźć zastosowanie, gdy zdałem sobie sprawę, że wszyscy są wypiekane tylko o sobie. Bez ceremonii, ale z czystej duszy Starodum wrócił do domu. Mówi Sophie, że przyszedł do niej. Prostakova mówi, że jutro zabierze swoją siostrzenicę w Moskwie i dać w małżeństwie. Starodum prowadzą do pokoju, aby odpocząć. Nauczyciele dyskutować głupiego syna swego pana. Matka zmusza go, aby nauczyć się wpisać do Starodum usłyszał jego staranności.

DI Fonvizin "Oaf". Podsumowanie 4. działania

Staro uczy Sophia jest, jakiego rodzaju osoby jest naprawdę szlachetny i bogaty. Liczyć Chestan z Moskwy, aby wysłać do niego list z prośbą, aby spojrzeć na jego bratanka Milo. Sophia i wuj oficer wyznać, że od dawna są w sobie zakochani. Błogosławi dzieci. Skotinin pyta Starodum ręce Sophia. Prost zaproszony do sprawdzenia znajomości ich syna. PRAVDIN zadaje mu pytania. Odpowiedzi wskazują, że przez trzy lata Mitrofan niczego się nie nauczył. I on i Skotinin Starodum odmówił. Prost postanawia porwać dziewczynę, a następnie poślubić jej siłę Mitrofan.

DI Fonvizin. Komedia „Minor”: podsumowanie 5. działania

PRAVDIN Starodumov mówi, że otrzymał rozkaz, aby chronić wioskę i dom Prost, podporządkowane ludzi cierpiały ich wściekłości. Hałaśliwy. Milo i Sophia podekscytowany: Kobieta ledwo uratowany przed uprowadzeniem. Za złamanie prawa może ciągnąć kort PRAVDIN Prostakov. Ona błaga o wybaczenie na kolanach, ale po ułaskawienie natychmiast rzucił się na biednych sług. PRAVDIN podjęte nadal patronować wioskę i dom. Prost wściekły o tym, że władza nie jest w jej rękach. Mitrofan ale nawet nie chce wspierać matkę.