426 Shares 4611 views

Legendy naszej literaturze. Podsumowanie „Człowiek – Płazów”

Akcja powieści toczy się w małym argentyńskim mieście. Wśród jego mieszkańców szerzyć pogłoski, że wystąpił nieznany potwór morski, nazwany Diabły morskie. Ale diabeł nie zła selektywnie: bogatych i źli ludzie wyrwał narzędzi połowowych, zapobiegać perłę i pomagać ubogim, zapisując je w czasie burzy.

Okrutny świat ludzi

Właściciel szkunera „Meduzy”, bogacz Pedro Zurita chce zarabiać duże pieniądze na micie morskiego diabła i dlatego decyduje się go złapać. Kolejne nowe zdarzenia są rozwija się bardzo dynamicznie, odzwierciedlając i podsumowanie. Amfibia Człowiek znajduje Zurita, mieszka w podwodnym otworem. Na rozkaz Pedro z niego jest pokryta metalowy łańcuch, ale diabeł udaje się go wyciąć i zostawić. Następnie Zurita zdecyduje się wejść do domu wielkiego naukowca – dr Salvatore. Wysłał do celów do niej indyjski z chorym dziewczynki. Lekarz ma opiekę nad dziećmi, a wdzięczny ojciec pyta usługę do profesora. Po odbyciu kilku miesięcy, nowy sługa Chrystusa, w końcu spotkał się z „morskiego diabła." Wydawało się, że zwykły chłopak Ichthyander który Salvator przeszczepione skrzela rekina zamiast płuc pacjentów. Ichthyander większość swojego życia w morzu, gdzie jest otoczony pięknym i dobrym świat podwodnych stworzeń. Amfibia Man (streszczenie powieści przenosi nas pod wodą, w świecie zwykłych ludzi) raz uratował tonącą dziewczynę, a potem zakochuje się w niej. Ale nad brzegiem pewnego wąsatego obcy mówi jej, że to on ją uratował. Ichthyander podzielił się swoimi wrażeniami z nowym „dobrego” sługi Chrystusa i poradził mu, żeby poszedł do miasta i znaleźć dziewczynę. Razem z Chrystusem idą w poszukiwaniu. Kristen jest bardzo różny cel: chce doprowadzić swego brata Balthasar Ihtiandra, gdzie zostali powitani przez Pedro Zurita. Ale kiedy przychodzą do domu Balthazar, zastał tam piękną dziewczynę, która Ichthyander uczy ukochanej. Młody mężczyzna w lawinę wybiega z domu i ukrywa. Przygoda powieść coraz bardziej społeczny niuans, jak to daje Autor A. R. Belyaev. Amfibia Man (podsumowanie podkreśla fabuły) poznaje świat i ludzie nie mogą pomóc, porównując ją z harmonijnego świata natury, który widzi w morzu. Jego uderzające i rozbroić kłamstwa, obłudę, chciwość, ludzi, a on coraz bardziej stara się iść pod wodą. Ale miłość trzyma go w okrutnym świecie ludzi.

Walka o miłość

Ichthyander codziennych płynie brzegu, przebrany w zwykłym garniturze i spotkał się z Gutierrez. Ale pewnego dnia dziewczyna idąc wzdłuż brzegu ze swoim przyjacielem Olsen, daje mu naszyjnik z pereł, który wymyka z rąk i spada do morza. Gutierrez w rozpaczy. Ale tu Ichthyander skoki z klifu do fal i wykonuje biżuterię z dołu. Po pewnym czasie, deklaracja miłości Ichthyander Gutierrez, ale tu pojawia Pedro Zurita i oskarża ją, że powinna ona mieć przyjaciela pana młodego, spacery z Ichthyander. A młody człowiek skoki w zatoce i zniknął na dłuższy czas. Gutierrez jest przekonany, że utonął. W miarę upływu czasu, Ichthyander nadal starać się o spotkanie z Gutierrez, jak śledzić historię, czytając powieść, lub podsumowanie. Amfibia Człowiek spotyka się raz Olsen, są one wprowadzane, i że opowiada smutną historię. Pewni śmierci Ichthyander Gutierrez żeni się bogatym, ale nienawidziła Pedro Zurita. Ichthyander postanowił udać się do miasta Zurita domu. Po drodze zatrzymuje się na policję, ale młody człowiek ucieka i przychodzi do domu, gdzie teraz mieszka Gutierrez. Nazywa ją, ale Zurita, biorąc Ihtiandra dla zbiegłego skazańca, uderzył go łopatą w głowę i wrzucono do stawu. Gutierrez noc w ogrodzie i jest w „pływaka” stawie, który nagle wyłania się z wody i otwiera swoją tajną dziewczynę. Ale wtedy człowiek-amfibia grab ludzie Zurita i odzyskiwanie na szkunera. Teraz musi być chciwym panem, ciągnąc dna morskiego perły. Co dalej opowiada powieść lub podsumowanie? Amfibia Człowiek ucieka od Zurita domu Salwatora. Ale Pedro organizuje sprawę karną przeciwko lekarzowi, oskarżając go o nieludzkich eksperymentów. Salvator oferują uciec z więzienia, ale transmituje tę okazję Ichthyander. Chłopiec pływa w Ameryce Południowej inny Salvator, a po jakimś czasie lekarz jest bezpłatny. Pedro Gutierrez Zurita rozwodzi się i żeni Olsen.

wniosek

Niniejszy dokument jest streszczeniem. „Amphibian Man” – produkt, w którym zagraniczny spektakularny charakter powieść przygodowa ujawnia głęboką myśl o rzeczywistej i urojonej wartości życia ludzkiego.