310 Shares 9113 views

Podsumowanie: "Nieznany Flower" Platonova A. P.

Akcja opowieści Andreya Platonova „Unknown Flower” wydaje się być bardzo proste i nawet dziecinne, ale ma głęboki sens. Tale-profit uczy wszystkich czytelników do być trochę milsze i pomóc potrzebującym. Świat byłby dużo mniej pozbawiony jeśli uczymy się słyszeć głos, prosząc o pomoc, i że pomoc.

Ciągła walka o życie

Na gliny i kamieniste pustkowie żył samotnie w małym kwiatem, to właśnie podsumowanie historia. „Nieznany Flower” Płatonow uczy czytelników miłosierdzia i współczucia wobec innych. Pustej parceli były tylko szare kamienie, trawa nie rośnie tam, krowy pasły, a dzieci z obozu letniego nie grałeś. Czasami wiatr, żeby zasiać nasiona roślin, ale większość z nich zmarła w tym martwym miejscu.

Fakt, że w otworze między gliny i kamienia położony małe ziarno, a po pewnym czasie wyrosło mówi podsumowanie. „Nieznany Flower” Płatonow uczy woli życia. Nasiona wyprodukował cienkie korzenie, które wbiły się w martwym gliną i zaczęła rosnąć. Różyczki życie było bardzo trudne, ponieważ nie miał nic do jedzenia. W czasie dnia, kiedy opuszcza nagromadzonych cząstek pyłu czarnej gleby wniesioną przez wiatr, a w nocy – rosy nawilżania suszonego ziemi. Zakład pracuje niestrudzenie, pokonując zmęczenie i ból, aby żyć, ale czasami jest uśpiona, bo sen zgromił smutek.

Spotkanie z dziewczyną Dasha

O ciężkim życiu wypadku roślin mówi podsumowanie. „Nieznany Flower” Płatonow opisuje jak to roślina o wyznaczonej godzinie wydał trzepak, choć brzydki, ale bardzo aromatyczne. Jej białe płatki wyglądała jak gwiazda, migotanie ognia. Pewnego ranka w pobliżu pustej parceli była małą dziewczynką Dasha, żyła w obozie i naprawdę brakowało mamę więc pisząc list do niej, pospieszył do stacji, aby ją wysłać. Była bardzo zaskoczona, kiedy poczuła lekki zapach, bo nie było źdźbło trawy. Dziewczyna poszła do zapachu i zobaczyłem trochę kwiat rośnie między kamieniami.

Aby pokazać, że pewne trudności mogą wychować dobrej jakości, Płatonow napisał „Nieznane Flower”. Fabuła mówi nam, że roślina Dasha powiedział o swoim trudnym losem, a ona wraz z innymi pionierami postanowił mu pomóc. Przez kilka dni, dzieci pracował na pustej parceli, importowane do dobrej ziemi do kwiatów spoczynku, nabrać sił i podnieść potomstwo. Po że pionierzy nie przyszedł tutaj tylko późnym latem Dasha pobiegł do małego bohatera, aby się pożegnać.

reaktywowana nieużytki

Że latem przyszłego roku ponownie przybył do obozu letniego Dasha mówi podsumowanie. „Nieznany Flower” Płatonow mówi nam, że ponieważ kwiat i pachniało tak źle, że żył w ciągłej pracy. Dziewczyna poszła do pustej parceli, gdzie rosła trawa, wiele pachnących roślin, ale jej stary przyjaciel nie był, być może, zmarł ostatni upadek. Kwiaty były piękne, ale nie mogli porównać do pierwszego.

Aby pokazać, że stała praca i chęć do życia sprawia, że człowiek silniejszy i szlachetniejsze napisał Płatonow „Nieznane Flower”. Treść baśni, były końce z Dasha, już opuszczeniu pustkowia, czując znajomy zapach. A potem zobaczyłem, że rośnie między kamieniami kopię zeszłorocznych kwiatów, ale lepsze i mocniejsze, ponieważ roślina ta żyje w kamieniu i pokonać znacznie większe trudności.