635 Shares 2910 views

Schipper. Co to jest? Podstawowa definicja słowa

W internecie często zadawane pytania, które zwane Schipper i którzy są przewoźnicy. Załóżmy, zrozumieć tę definicję.


Kim są spedytorzy

Shippers – to fani serii, filmów, komiksów, anime, książek. Oni wybierają swoich dwóch bohaterów z różnych dzieł i napisać romantyczną historię (fanfic, fandom) o ich związku. Schipper wczuć parę, są potwierdzeniem obecności miłości i dzielenia się swoimi emocjami z tymi samymi ludźmi. Dostają przyjemność z myślą, że wybrana para mogą być razem.

Po raz pierwszy termin pojawił się w 1996 roku. W tym czasie grupa ludzi omawianiu relacji między Mulder i Scully, którzy byli głównymi bohaterami telehita „The X-Files”. Później ich związek nazywany Mulder / Scully związku.

Shippers – społeczność zwolenników parowania opartych na fanfiction. Na stronie, forum dzielą teorie i założenia dotyczące przyszłej fabuły. Jest wiatrak z wykazu, który składa się z listy zwolenników miejscu wentylatora. Do najbardziej znanych par, aby stworzyć fan fiction stał Harry Potter i Hermiona Dzhek Vorobey i Elizabeth.

Istnieje pojęcie „shipperskie wojny”. Parowanie jest walka między grupami lub spedytorów w poleceniu bitwy.

Schipper w dziedzinie językoznawstwa

Schipper – to także nazwa niemieckiego filologa Jacobs Schipper (Schipper) (1842/15), który był ekspertem w dialektach anglosaskich i profesor Uniwersytetu Kembinga. Od 1901 roku kierował Uniwersytetu Wiedeńskiego. Przez lata swego życia napisał wiele utworów, które ukazały się w Niemczech i Austrii.

Schipper w reklamie

Schipper – to także tymczasowy stojaki wykonane z tektury falistej, przeznaczona na reklamę w biurach, prezentacje nowych produktów w supermarketach. Ten ekran jest reklama mocowane i utrzymywane w kolce są wkładane w szczeliny lub otwory wykrawania.

Shippers – produkt dla działów marketingu dużych firm, przeznaczone do promocji krótkoterminowych i umieszczenie ich na lekkie przedmioty. Są to kompaktowe, mają niską wagę. Zespół nie jest trudne i nie wymaga wiedzy i narzędzi. Do reprezentacyjnych spedytorów rzeczowe użyć jakości nadruku i zorientowaliśmy cięcie.

Farbowanie numerami spółki Schipper

Zostały one założone ponad 40 lat temu przez niemieckiego producenta dla dzieci, ale system obraz jest tak dopracowane, że stał się popularny na całym świecie. Firma „Schipper” korzysta z wysokiej jakości farb i pędzli wyraźnie odrabia najdrobniejsze szczegóły obrazu i wykorzystuje ogromną liczbę przedmiotów z wizerunkami zwierząt, martwa natura, postacie z bajek i kreskówek, przedstawiających wakacji, tryptyki, i tak dalej. D.

Na obrazach użyć specjalnego papieru, który jest laminowany na tektury litej. Pościel tekstura nadaje obrazowi poczucie koloru i prawdziwego koloru. barwiących zestaw składa się z różnych ilości tekturki z jednego elementu do czterech.

Farbowanie „Schipper” przeznaczony do farb akrylowych. Ten ostatni nie muszą być mieszane. Kolory są idealnie dopasowane i nie zakłóca percepcję obrazu.

W artykule rozważa główne opcje znaczeń słowa „spedytorów”.