138 Shares 8592 views

A. P. Chehov. Ciekawostki z życia Czechowa

Ciekawostki z życia Czechowa krótko scharakteryzować go jako osobę. Ale dają zrozumienie jego istoty, a nie jako pisarz, ale jako laik, przyjaciela, syna, męża. Każdy zna swoją pracę i biografii niemal od kołyski, a cytaty z opowiadań i dramatów są tak mocno w codziennym życiu, że przez ich powtórzenie, nie podejrzewam, że słowa przekazać największy rosyjski pisarz.


Niestety, bez współczesnych pisarzowi, możemy nie wiedzieć dokładnie, co jego nawyki, przyzwyczajenia. Zapamiętane nawet z życia szkoły nie daje odpowiednią ideę natury jaką osobą był Czechow. Ciekawostki podnieść zasłonę tajemnicy.

dzieciństwo Czechowa

Trudno jest wyobrazić sobie osobę, która jako dziecko miał czas tak dużo. Trwają prace w sklepie ojca, nauka rzemiosła krawiec, śpiew w chórze, badanie. Nie miał czasu na zabawę i igraszki z innymi dziećmi z sąsiedztwa. Jednak on nie był w stanie zatracić się i stale staramy się rozwijać w różnych kierunkach.

Car Mikołaj II nadał tytuł Anton Pawłowicz dziedzicznej szlachcica. Ale przyszły pisarz został odrzucony. To naprawdę zaskoczył opinię publiczną, ponieważ jego rodzina została zniewolona, a tylko jego dziadek udało się uzyskać jego wolność dla siebie i rodziny.

Kilka ciekawych faktów z życia Czechowa zainteresowana i pochodzenie swojego nazwiska. W przeciwieństwie do opinii krewnych Antona Pawłowicza, nazwa nie otrzymał od narodowości przodka, który rzekomo był Czech, a od starożytnego nazwą Cech.

Młodość i dojrzałość pisarz

Nie wszyscy wiemy, że Czechow pracował „Ghostwriter” prawie pięć lat. Pisał opowiadania dla różnych magazynów zamówić publikację bez przypisania. Czasami nawet miałem napisać „dżinsy”, ale częściej rozkazał humorystyczne historie.

Ciekawostki z życia Chehova A. P. rozwiać mit, że był małym chłopcem, w dosłownym tego słowa znaczeniu, człowiek. Jego wzrost był faktycznie 1,8 metra, co jest powyżej średniej.

Wiele interesujących faktów z życia Czechowa związane z jego chorobą. On ukrywa przed innymi, że jest chory. Gdy choroba zaczęła się rozwijać, nigdy nie skarżył się i nie prosić o pomoc z rodziną lub przyjaciółmi. Wiele współczesnych mu przypomnieć, że został blaknięcie przed naszymi oczami. Jednocześnie zawsze trzymane radość i męstwa.

Jego bliski przyjaciel Iwan Bunin wspominał później, że była w tym zabawy niewyobrażalnego bólu i tragedii. Tak, jeden dzień chodzenia po ulicach Jałcie, widzieli w oknie kobieta sylwetka. Chcąc żartować Anton zapytał ją, czy słyszała, że Bunin został zabity. Nawiasem mówiąc, „zabity” spokojnie stał i ledwo powstrzymując śmiech. Później zrozumiał, skąd ten pomysł przyszedł z Czechowa – w trakcie następnego ataku kaszle przesiąkniętej krwią chusteczkę.

Ciekawostki z pracy Czechowa

Wiele osób to absurd, gdy sukcesy pisarz edytuje amatorskie historie z gazet i czasopism po prostu dla zabawy. Ale to było jednym z ulubionych zajęć Antona Pawłowicza. Prosił przyjaciół, aby wysłać historie „szlifowania”. Taka rozrywka zwana gimnastyka dla umysłu.

Rzadko swój podpis pod twórczości Czechowa. Interesujące fakty z jego życia i przyjaciół, miejsca, ludzi i powiedział mu najzabawniejszych pseudonimów. Więc znaleźć włoska mógł mieć na imię Chekhonte. Czasami może to być widoczne w jego twórczości sygnatur i wuj, szampan, propter, Zebula, i wiele innych. Są to pisarz miał 50.

Dodaje interesujących faktów z życia Chehova A. P. i jego przyjaźni z Gorkiego. Jest składając Czechowa, Maksyma Gorkiego zaczął próbować swoich sił w dramacie. Czesi twierdził, że jego przyjaciel był z tych rzeczy, które tworzą artyści w szerokim tego słowa znaczeniu.

Śmieszne wypadki podczas podróży

Epic osobowość, legendarny Sonka Golden Pen jest nam znany na historii, który pisał Antoni Czechow. Ciekawostki z życia wielkiego oszusta nie bierze się z powietrza. Podróżując przez South Sachalin, pisarz odwiedził wszystkie wioski. Są one znane żyli wolni ludzie lub przestępców na wygnaniu. Jeden z przestępców był Sofiya Blyufshteyn, który stał się pierwowzorem bohaterki.

To dzięki Czechowa, Taganrog posiada pomnik Piotra Wielkiego. Kiedy Anton mieszkał w Paryżu, widziałem rzeźbę znany mistrz Antokolstkogo. Jego praca wrażeniem pisarza, a on nie omieszkał wywołać możliwość pomnika Pochodzący z Taganrogu.

hobby Chekhov

Ciekawostki z życia koncernu Czechowa i jego hobby. Niewielu ludzi wiedziało, że pisarz lubił zbierać znaczki. On starannie uzupełnić swoją kolekcję, dodając odrobinę pamiątek z krajów, w których odwiedziliśmy. I to: Polska, Francja, Niemcy, Włochy i całej Rosji.

Opłaty – Czechow ulubionego psa. A zwłaszcza dwa, który przedstawił Nikolai Leikin. Wesoły z natury, Czechow wybrał fantazyjnych nazw dla swoich ulubieńców. Gdzie indziej można spotkać Brom Sołżenicyna i Hina Markovna?

Kolejny SUV, który miał wartość praktyczną i były zeszyty. Ich Czechow był niezliczone. Spisał wszystko, co przyciąga jego uwagę. Nawiasem mówiąc, nie jest to pseudonim urodził się dzięki tym notebooków.

Słuchając tego, co ludzie mówią, pisarz zwrócił swoje pomysły do swoich bohaterów obdarzony raskazov i zwrotów, które później stały się skrzydlaty.

tradycje

Czechow, jak każdy człowiek, ma swoje własne tradycje i zwyczaje. Wiele z nich ma swoje korzenie w dzieciństwie. Zatem dobrze znane odniesienie do szafy nie jest pisarzem fikcja, i pamięć, która jest przydatna przy pisaniu „Wiśniowy sad”. Jako żart, można powiedzieć, że jedynym i niezachwiane bóstwa dla każdego dziecka – słodycze. Główną przeszkodą na drodze do nich – to miejsce, gdzie moja mama je ukrywa. Tak było w rodzinie Czechowa. Aby uspokoić zło cukierków Cerberusa, dzieci zwrócił się do szafy jako „kochany i szanowany”.

Nie straszne miłosne historie o siebie – innej tradycji, to nie zmienia Czechowa. Interesujące fakty, ciekawostki i takie same suche biografia przemawiał osobiście do tych, którzy pytali go o to, czy wolą milczeć w ogóle. Ta skromność wyjaśnił żart – powiedział, że avtobiografofobiya. Zwłaszcza jeśli chodzi o artykuły o siebie, czasopisma lub gazety.