149 Shares 2070 views

Irina Samarin-Maze. Biografia, poezja

W sieciach społecznościowych, Internetu w ciągu ostatnich kilku lat, wielka popularność i wsparcie dużej liczby czytelników dostaliśmy świetną ukraińskiego pisarza Irina Samarin. Labirynt – to grupa jego autora w Internecie, gdzie jest dostępny wyjaśnić słowa głęboko i na tym samym czasie tak prostych rzeczy, które pobudzają nas dzisiaj w naszych codziennych spraw. I nie dziwię wielu jej fanów zainteresowanych w temacie, „Irina Samarin-Labyrinth, biografia”.

Ten utalentowany poeta w trudnych czasach dla Ukrainy mówi otwarcie o tym, co próbuje milczeć ukraińskie media. W jaki sposób można utworzyć Irina Samarin labirynt jego twórczego życia? Możemy zagłębić się nieco w historię życia tego tętniącego życiem, pięknym i jasnym osoby.

Irina Samarin-Maze. biografia

Urodziła się w Połtawie w 1981 roku 15 kwietnia, gdzie mieszka do dziś. To ma rosyjskie korzenie, nawet rodzice – rodzimy Połtawa. Dzisiejsze wydarzenia na Ukrainie nie zostawili jej obojętny.

Stwierdza on, że podobnie jak wielu, urodził się w ZSRR. I amnezja jak wielu, krzyczeć slogany o Banderze, ona nie ma, jako wciąż żywy dziadka – nieważne Wielkiej Wojny Ojczyźnianej – to z przodu po lewej od 15 lat i wydali Połtawa i Mińsku, za co został odznaczony medalem i „dla odwagi!” wiele innych nagród wojskowe. A kiedy słyszy krzyk pseudo: „Suitcase, dworzec kolejowy, Rosja,” Samarin znosi fakt, że być może, właśnie takie jak to jest, mają prawo do życia w ziemi, na której ich przodkowie przelał krew. Była zawstydzona ludzi, którzy krzyczą, „Chwała Ukrainie!”. A ci, którzy krzyczą tak, ona, jak jej dziadek, będą rozpatrywane zdrajców. Ale – do rozważenia, a nie chcą ich umarłych, nie zagrażają Internetu i nie do wydalenia do innego kraju, to ich zdradziecki sposób.

Nawiasem mówiąc, istnieją opinie Połtawa, obojętny na los państwa, które wiersze Irina są wyraźnie charakter anty-państwo. Działacze „Połtawa batalionu nebayduzhih” zaapelował do UAS regionie Połtawy, tam, aby zwrócić uwagę na działaniach „tzw poety Samarina”. Tak to nie jest łatwe w ukraińskiej ziemi dzisiaj.

Nowy w pracach Iriny Samarinoy-Maze

Od dzieciństwa, Irina pisał wiersze w języku rosyjskim. Okazało się, że ona nigdy nie dowiedział się, co to zrobić prawidłowo i profesjonalnie. Według niej, są one podyktowane duszy, a nie głowy. Tylko w ten sposób można wytworzyć prawdziwą i głęboką poezję, co jest bardzo trudne i prawie niemożliwe, aby usiąść i wymyślić, mogą czuć się tylko i pisać.

Poetka Irina Samarin-Maze ze swoim zespołem pisania najpierw wypełnia stronę osobistą cienkich kobiet i bardzo lirycznych wierszy, które natychmiast poleciał na stronach serwisów społecznościowych użytkownicy skopiowanych na forach lub Stan używany. Ale po Kijowie Majdan, który doprowadził do zamachu stanu, ona zmieniła bieg poezji domowej, która przenika i prawie nikogo obojętnym.

Nagrody i członkostwa w związkach twórczych

Młoda i pełna pomysłów Irina Samarin-labirynt. Biografia poety dopiero się zaczyna. Mimo młodego wieku, jest członkiem Związku Pisarzy Ukrainy, ukraińskiego Związku Pisarzy i Międzynarodowego Stowarzyszenia Pisarzy (Moskwa). Laureat nagrody literackiej im. Simonow (Rosja, Moskwa), są. Fadeev (Rosja, Moskwa), w tym „Złoty Kasztan Oddział” nagrody (Kijów, Ukraina).

Jeżeli dana osoba często korzysta z Internetu, to musi być zaznajomiony z jego świetlistej kreatywności.

Irina Samarin – porządek „Commonwealth” Cavalier (rosyjskie miasto St. Petersburg), międzyparlamentarnej Zgromadzenie stanu książki „dzieci wojny”.

słowa broni

Podczas gdy na Ukrainie russophobes Frenzy, to przywodzi na myśl następujące wiersze: „Przebacz nam, rdzennych Rosjan …”, które czytają Nikita Michałkow w swoim programie „Besogon TV».

Gdy weterani oderwać wstążki (a niektóre nawet zapłacił za życia tego znaku w naszym trudnym czasie), pisze ona: „Ale dla mnie ważniejsza niż dzień zwycięstwa, i wierzę, że ludzie tacy jak ja, dużo …”.

Pisarz nie boi bojowników radykalnej grupy zakazanej w Rosji „prawy sektor”, która nie krępować z dysydentami. Ona otwarcie wyrażane od swojej stronie internetowej: „Nie dziękuj Ukraina, no, chłopaki, szkoda że mój kraj szaleje!”. Takie Irina Samarin-Maze. Wiersze wydała prawie codziennie, jako poety bardzo wysoki potencjał.

To właśnie z jej słowami rozpoczyna kampanię o nazwie „Save the Children Donbasu”. Ten sam poeta należący do poematu-monologu zmarłego na Donbass boy „Halo, Boże, jestem z Ukrainy …” i wiele innych wersetów zakłócania duszę. Więc stara się dotrzeć do serca rodaków.

pojedyncze osoby

W wywiadzie, Irina został zapytany, czy boi się konsekwencji tego bardzo zdesperowanych ich działalności. Wszakże w jej wiersze mają bardzo niebezpieczną rzeczą dla rozgłosu. Irina powiedział, że dla mnie osobiście to nie boi, tylko dla swoich krewnych i przyjaciół, dbając o modlitwach, które przypisał Bogu.

Jej praca „Przebacz nam, rodzime Rosjanie …” był odpowiedzią na wiersz Nastia – jej rodak „Czy nie bracia, ani dla ojczyzny lub matki …”. Samarin uważa się plecami werset ostatniej kropli jego tolerancji, jak nienawiść rosyjskim stał tylko przewraca. Słowa „krew obmyje” tylko rezanuli serce poety. Nie wiedziała, jak życzyć zło rosyjsku, nawet jeśli ich prezydent zachowywał się jak coś jest nie tak. Dla Ameryki i Europy jesteśmy Rosyjski – czy jesteś białoruski, ukraiński lub rosyjski. Są to trzy nierozłączne i braterskie ludzie, a gdy są razem, Bóg jest z nimi.

opozycja

Samarina offset i jej przyjaciół i rodaków, więc zwolennicy, jak i przeciwnicy, ma dużo. W jego otoczeniu są ludzie, którzy podążają zupełnie inny punkt widzenia, ale będą one nazywają, i nie zatrzyma przyjaźń ze względu na ich zasadniczych różnic politycznych. Ale byli i tacy, z którymi rozmawiała jak i niemal całe życie, ale potem, po rewolucji, z dna duszy była taka wściekłość, że po prostu roi dookoła. Oczywiście, z takimi ludźmi Samarina musiał odejść. Albo raczej, że uciekł z jej wierszy. A zdaniem innych, nie każdy może spokojnie zaakceptować.

W mediach społecznościowych, Irina nigdy nie pozwoliła sobie pójść do znanej strony, wspierając Majdanie i napisz mu paskudny. Jednak wiele z nich zrobić to do niej. Ale poeta całe oburzenie wylał na jego stronie i nie wykracza poza jego przestrzeni, tak – nie naruszają czyjeś. Bo wie, że słowo – to także broń, a to nie jest konieczne, aby szkolić ich krewnych i przyjaciół.

Irina obawiają się, że na zewnątrz w Połtawie wszystko jest spokojny, ale cierpliwość ludzi ucieka, bo wszyscy są już zmęczeni wojną. Bardzo przepraszam za chłopakami z Donbasu, którzy są nazywane milicje, ale nie najmniej, to szkoda, poborowi dzieci, które obecnie nazywa represyjny.

władze Kijowa

Według poety, Bóg widzi wszystko, a katami narodu ukraińskiego nazywa rząd Kijowie, które popychane głowami przeciwko nacjonalistom z zachodniej Ukrainy do mieszkańców Donbasu. Wcześniej nie było takiej nienawiści, a tym samym tak zwane „Natsik” lojalny wobec rosyjskojęzycznej południowo-wschodniej. A jeśli nie podżeganie lub przyzwolenie rządu i posłów, chłopaki z Tarnopola i Lwowa nigdy nie odważył się pójść na wojnę z Donbasu. Ale z rozpaczy, regiony te po prostu musiał się bronić.

Teraz jej ból rozlewa się przez wersetów, a jest to bardzo mocny energia, ponieważ rymowane każde stworzenie jest porównywalny do oddechu, który nie jest tworzony w żmudnej pracy, i to jest dosłownie wyrwane serca, lub, można by nawet powiedzieć, spada z nieba.

Wiersze jej na myśl to jedna inspiracja, jakby pod dyktando. To po prostu łapie falę, a po dziesięciu minutach ona wychodzi średni wiersz, a dwadzieścia minut – dużo. Samarin uznaje się, że to nie jest podjęte w celu skorygowania tego, który dyktuje jej koniec.

rodzina

Książki Irina Samarina-Maze – koronki tkane kilkudziesięciu tysięcy linii, aw nich jest inaczej. Poeta żyje w rodzinie, gdzie są dwaj chłopcy, mąż i dziadek, weteran tego samego, które zostało napisane powyżej. Ona nie lubi hałaśliwych firm i pozostaje z dala od obcych. Jej wygodny dom, lubi spokój i ulubione utwory muzyczne. Ale cisza w domu to rzadkość, firma ma male i nie nudny.

Mąż – jej pierwszą miłością, żyją razem przez 18 lat, w tym 15 lat w statusie. Najstarszy syn 17 lat, a najmłodsze 8 lat. Są one zaangażowane w piłkę nożną i są daleko od matki kreatywności. Wszyscy mieszkają w wynajętym mieszkaniu, a ich domy jeszcze.

ulubiony

Jej praca – to także jej praca, pisze poezję jako gratulacje na zamówienie. Sprawa ta poświęciła się od 2008 roku i absolutnie nie żałuje na ten temat. Zrobiła prawie niemożliwe – zaczęła karmić swoją rodzinę, aby dać ludziom trochę radości, a przede wszystkim – zrobić to, co kreatywność. To, jak wiele radości odwraca przenieść przez życie. Ona musi pracować głównie w nocy, kiedy rodzina idzie do łóżka.

W Internecie można zawsze osiągnąć swój zasób o nazwie „Irina Samarin-Labyrinth, Ukraina” i zadać jej pytania lub pisać listy. Ale poeta nie ma czasu, aby odpowiedzieć na wszystkie listy od czytelników, bo musi ustalać priorytety i, oczywiście, rodzina jest na pierwszym planie. Cała ta Irina Samarin. „Labirynt” (wiersze) czyta dużą liczbę użytkowników i gości, a grupa pomaga utrzymać mamę i dziewczynę.

W chwilach smutku, lubi patrzeć w niebo, a zwłaszcza w nocy z księżyca i gwiazd. To niebo ma działanie uspokajające i zastój jako podstawki, dzięki czemu może być oglądany na zawsze. Takie uczucia doświadcza we wczesnym dzieciństwie. Nawet matka powiedziała mi, jak trochę Irina kochał przez długi czas, aby spojrzeć na księżyc.

Gdy pisarz spada czas wolny, idzie do odwiedzenia jej przyjaciół, z którymi pracowała w zespole 10 lat, gdzie był głównym księgowym. Teraz jego pracownicy – to zasadnicze przyjaciółmi.

Wreszcie motyw „Irina Samarin-Maze biografii” należy zauważyć najważniejsze: poeta pragnie wszystkich ludzi, aby były przyjazne i bardziej zwracać uwagę na siebie. To, co dzisiaj brakuje w każdym z nas. W swoich wierszach prostych słowach – dla prostych ludzi. I chce jej wiersze, napisane w duszy, ludzie też czytać z otwartym sercem. Po tym wszystkim, to prawda, i powinno być.