282 Shares 7293 views

Fabuła „Asi” – ulubiona historia

Z historią „Asia” Spotkałem kiedy miałem dziesięć lat. Od tego czasu, myślę, że jest to najlepsza praca z pierwszej miłości. Ponowne czytanie go od czasu do czasu i podziwiania umiejętności Ivana Sergeevicha Turgeneva, trzymam w pamięci obrazy z wiecznego smutku i radości, pogardy i inspiracji, wewnętrznego złamania i rozpaczliwej wiary.

Ta praca zdobyła mnie z jego czystość, szczerość, żywość bohaterów, tak naprawdę chcę wam opisać jego podsumowanie. Asi nie było z głównym bohaterem, kiedy zdał sobie sprawę, że ją kocha. Wierzę, że ten fakt jest głównym wydarzeniem, które autor chciałby powiedzieć czytelnikowi. Tak więc, Turgieniew lekcję z przeszłości, ale wciąż pozostaje zagadką: czy ze swojego doświadczenia lub od ostatniego charakter fikcyjny, którego życie jest misternie splecione z życiem pierwowzór tej postaci.

Fabuła „Asi”, jak sama historia rozpoczyna się od spotkania w niemieckim mieście, gdzie główny bohater spoczęła. Z Rosji do Niemiec, w tym samym miejscu przez przypadek spoczęła parę rosyjskiej Asię i jej brata. Nie vsterilis i te trzy znaki kocham historię.

Jest niemożliwe, aby zawrzeć w streszczeniu „Asi” Mojego uwielbienia jak umiejętnie autor opisuje wszystko wokół: charakter i wszystkie działania człowieka odgrywają rolę w tej historii klatek na cenne w znaczeniu ludzkich emocji. Sprzeczności, które pojawiają się w duszy bohatera na temat tego, kto takie Asya, co było jej życie, jej tajne pokrywa obraz sztuki, ostatecznie idealizowania swoich uczuć w oczach czytelnika. Turgieniew, powoli, ale budzi się w czytniku postawę, że bohater czuje do dziewczyny.

Objaśnienie między Asię i głównego bohatera w końcowej części tej historii było żałosne, ale, podobnie jak wiele dramatycznych chwil, to bardzo krótki. Zawartość Asi jej towarzysz (później bohater odkrywa, że dziewczyna była na żołdzie swoim przyrodnim bratem) wpływ na kształtowanie się postawy pięknej młodej damy. dziewczynka zamknięta i nietowarzyski końcu stać się miłą dziewczyną bardzo delikatna, ale dzikiej róży, który może zabić tylko jeden krok, lub rannych w jej duszy.

Nie jest zbyt trudne do odgadnięcia, jak odnosić się do młodej damy sobie Turgieniew. Fabuła „Asia”, którego podsumowanie pomaga poczuć głębię objawienia pisarza, była dla niego jedną z najbardziej kosztownych prac. Czuł dziewczynę, podziwiał ją, ale także rozumieć i współczuł jego głównego bohatera, który ze strachu przed nieznanym szczęścia odrzuconej miłości młodego, miłości uderzył duszy.

Zawsze lubiłem pisarzy, którzy w swoich książkach ujawniają całe spektrum nisko położonych i podwyższonych doświadczeń człowieka. W związku z tym, że nigdy nie zapomni, że autor tej historii „Asię” – Turgieniew. Bardzo krótka treść pracy przedłożonym uwagę w tym artykule, mam nadzieję, nie umniejsza magicznym wspaniały i zmysłowy oryginału.