136 Shares 8368 views

Poeta Alexander Kerdan: biografia, książki i wiersze

Alexander Kerdan – pisarz aktywnie działa w literaturze, że kreatywność potwierdza zasad honoru i przyjaźni ludzi, wierna do ojczyzny i wzniosłych celów, szacunku dla jego historii. On promuje szacunku stosunek do płci żeńskiej, chroni jej Arts wszystko czyste i dobre, co jest dziś tak brakuje.

Kreatywność dla pisarza – to nie jest środkiem do uzyskania chwały, nie jest sposobem na wzbogacenie się, wykonując następujące handlowcy detektywów w literaturze lub erotyzmu.

Alexander Kerdan. biografia

Urodzony 11.1.1957 w regionie Czelabińska Korkino. Rosyjski poeta i prozaik. W 1978 roku ukończył studia na Akademii Wojskowo-Kurgan Politycznej (złoty medal). Aw 1990 roku ukończył Akademię Wojskową polityczny z profilu pedagogicznym i podyplomowych Uniwersytetu Moskiewskiego z wojskowego ostrości.

W 1996 roku Alexander Kerdan przedstawił rozprawę na temat „The Art of systemu oznacza tworzenie honoru oficera rosyjskich sił zbrojnych.” 27 lat służył w sowieckiej, a następnie – w armii rosyjskiej, gdzie był pracownikiem polityczny, nauczyciela, a następnie – dziennikarz wojskowy.

W 2001 roku A. Kerdan w magazynie, otrzymał stopień pułkownika. W 1993 roku został członkiem Związku Pisarzy Rosji. W 2004 roku został sekretarzem Związku Pisarzy, aw 2009 – współ-przewodniczący Rady.

Alexander Kerdan. poezja

Alexander Kerdan pisze wiersze od liceum. Pierwsze owoce poezji opublikował w gazecie Kurgan oblasnoy dla Młodzieży „Młody leninowsko” oraz w dzienniku „The Patriot”. Potem był jeszcze kadetem.

Kerdan udział w konferencji IX All-Union młodych pisarzy w Rosji. W 1990 roku napisał książkę „Legacy” w 1991 roku – „relay” w 1994 roku – „obieg”, a później uwalnianie „Ulubione”, „Siberian autostradę”, „New Age”. Kerdan pisał o czterdziestu książek, które zostały wydrukowane w Moskwie, Petersburgu i zatopił Ural.

Kreatywność A. Kerdan

Kreatywność Kerdan sztuka może być porównywana z jasnym metafory obrót przedsiębiorstwa zapalającego piosenka, która brzmi w piłkę w powieści „wybrzeży pilocie.” Praca charakteryzuje się urokliwa. Taka jest natura talentu pisarza, poprzez poezję i proza jest jak ogień, przebić czytelnikowi poczucie miłości do kraju, jego historii i ludzi.

W 2000 roku Alexander Kerdan staje koordynator Stowarzyszenia Pisarzy Uralu. Od 2001 roku jest redaktorem antologii na tematy literackie „Bowl pie”, a także redaktor czasopisma Ural gazety „Wielki Wóz”. Pisarz jest organizatorem i liderem spotkania All-rosyjski, międzynarodowych i pisarzy vseuralskih w Niżnym Tagile, Kamenetz-Ural, Surgut i Ishim. To Aleksandru Kerdanu wpadł na pomysł konkursów literackich laureatów którego nazwa D. N. Mamina-Sibiryak otrzymali nagrody literackie. Kerdan uważane autor projektów wydawców „Mir” (moja powieść historyczna), „Family Reading Library” i innych.

A. Kerdan udział w 9. Konferencji Wszystkich Unii Pisarzy w Moskwie. Ponadto, jego prace zostały opublikowane w czasopiśmie „Aurora”, „współczesnym”, „Lis Wsi”, „Guiding Star” w antologii „Poezja Day”, „Początek” i inne publikacje na Ukrainie, w Rosji, Stanach Zjednoczonych.

A. Kerdan – autor sześćdziesięciu artykułów dziedzinie naukowej i 2 monografii. Jego książki zostały opublikowane w Moskwie, na Uralu, w Ameryce. Jako poeta napisał ponad 150 wierszy, które stały piosenki. Te piosenki są na dysku, dalej „Napisałem kiedyś piosenkę”.

W 2005 roku wydawnictwo „Sokrates” opublikował działa Kerdan zebrane w 3 tomach. Powieść „The Beach odległy” wzbudziła kontrowersje krytyczne opinie. Przed jego pięćdziesiąty Kerdan opublikował zbiór wierszy „Transition”, który spowodował dobre recenzje w prasie, a nawet wcześniej – kompletne dzieła trzech tomach, który wydał „zmniejszyć”. Ta kolekcja zawiera najlepsze prace autora, takie jak powieści „Plaża odległe”, który jest poświęcony los znanych pionierów – Rezanov, Krusenstern i ich współczesnych. Nie wspominając o nowych „Pomoc” sonety „w imię dobrej zabawy i światła” i innych.

proza

Prozaik – zjawisko non-regionalna, która wykracza poza Uralem i kultury naszych czasów. Ten kod moralny dla rosyjskiej młodzieży, niezależnie od epoki żyją. W prozie aktywnie opisać swoje uczucia Alexander Kerdan. Książki i jego poezja są tego dowodem. Jego wiersze, opowiadania i powieści są pełne ducha odwagi i uczciwości, uczy się dotrzymać słowa i być odważnym w każdej sytuacji.

Wśród najbardziej znanych dzieł Kerdan prozą – „Duchy kamienia” powieści „Pomoc”, „Krzyż dowódcy”, „Niewolnicy cześć” i Trzy powieści – „wybrzeża odległe”, „Krzyż dowódcy” i „Etykieta Star” – są związani historycznych etapach geopolitycznej dramatu: odkrycie obzhivanie bogaty gruntów i walczyć o nią.

„Krzyż dowódcy”

Powieść, która została napisana przez Aleksandra Kerdan „Krzyż dowódcy”, poświęcony podróżnika Vitus Bering (681-741 gg.). Dane z urodzenia, miał zawsze umieścić w służbie Rosji. Jego głównym osiągnięciem – syberyjska wyprawa. Było to przedsięwzięcie na dużą skalę prac badawczych. Na Bering natychmiast zaprzyjaźnił i wrogów. Wokół niego ciągle intryguje. Chcąc zakończyć projekt, Duńczyk wziął wyprawę niektórzy z jego przeciwników. Wyprawa na czele wojska były przestrzegane. Około atrakcję spiskowanie w celu urzędnicy bojkotowe co stało na ich drodze. Trasa była ostatnią dla wielu jego uczestników.

"Label Star"

Powieść, która została napisana przez Aleksandra Kerdan – „etykieta Gwiazda”. Słabe gruziński Prince George wymaga od domu kapitału do śmierci matki. Tam otrzymała list od przyjaciela Mikołaja dzieciństwa. Jest przepisywany bez powodu w misji dyplomatycznej w Waszyngtonie jako zastępca prokuratora. Nicholas przyznaje, że był w złej historii, prosi o pomoc przyjaciela i daje mu hasło – kawałek skóry, który narysować gwiazdę. List powoduje bohaterowi hrabiny Pauline, który był Kuzinoy Nikolaya, a on znajdzie inne tajne notatki. Te notatki, powiedział, że stał się masonem, a jego praca w misji dyplomatycznej faktycznie obejmuje leżeć na sprzedaż Alaski. Od tego czasu rozpoczyna przygodę bohatera.

„Więźniowie cześć”

Kolejna praca, autorstwa Aleksandra Kerdan – „Więźniowie honoru.” Ta praca – jest to pierwsze spotkanie przygody „odległy brzeg.” Książka jest poświęcona amerykańskich pionierów początku XIX wieku. Nieprzewidywalne i fascynująca opowieść, pełna miłości i nienawiści mnoży chwałę i dobrobyt Rosji.

wyróżnieniem

Alexander Kerdan został zwycięzcą nagród krajowych i międzynarodowych dla pisarzy. Jego wiersze były tłumaczone na język włoski, gruziński, angielskiego i innych języków. Alexander jest honorowym obywatelem miasta Korkino, profesor biznesu w Instytucie Uralu. Laureat nagród międzynarodowych, takich jak „Złote Pióro”, „Polar Star”, „Ugra”. Również Kerdan otrzymał gubernator regionu Swierdłowsku. dla osiągnięcia w dziedzinie techniki i literatura nagrody. Tatishchev i de Gennin i konkurencji. B. Svintsova.

Pisarz otrzymał Order Przyjaźni, 23 medale ZSRR, Ukrainy i Rosji. Nagrodzony „Vinsky męstwo” w 1987 roku. Alexander Kerdan jest w pełni zasłużony pracownik kultury Rosji. Także pisarz i poeta otrzymał honorowy znak „dla usługi do Jekaterynburga”.