561 Shares 4388 views

Polina Dashkova: wszystkie książki w kolejności. Krótka biografia Poliny Dashkovoy

Jednym z najbardziej popularnych przedstawicieli gatunku detektywistycznej jest Polina Dashkova. Wszystkie książki w kolejności podanej w artykule.


życiorys

Polina Dashkova (prawdziwe nazwisko: Tatyana Wiktorowna Polyachenko)
Urodził się w rodzinie intelektualistów. Ojciec – matematyk. Jego matka pracowała jako reżyser telewizyjny. dzieło literackie Younga był zafascynowany jak dziecko. Jednak, gdy przyszły pisarz pisał wiersze.

Po ukończeniu szkoły średniej, został przyjęty do Younga Instytutu Literackiego. Potem przez kilka lat pracowała w treści jednej z gazet moskiewskich. Debiut literacki w 1996 roku.

Początki twórczości

Całkowity nakład książek Poliny Dashkovoy jest ponad trzydzieści milionów egzemplarzy. Kreatywność bohaterka tego artykułu można podzielić na kilka etapów. W tworzeniu prac w gatunku niezwykle miejscowego prozy go przez dwadzieścia lat, osiągnął prawdziwe umiejętności. I, zgodnie z opiniami czytelników, każdy rezerwacji lepiej niż poprzedni.

Rozpoczęcie kariery Pauline Dashkova? Wszystkie książki w kolejności na liście poniżej, ale zaczynają się już we wczesnym stadium:

 1. „Krew noworodków.” Ten kryminał o cynicznym, aktów przemocy popełnianych wobec kobiet w ciąży.
 2. „Nikt nie będzie płakać.” Książka opowiada historię skromnego tłumacza, przypadkowo stał się świadkiem przestępstwa.
 3. „Miejsce pod słońcem”. W tej serii produktów został nakręcony w 2004 roku, który nie podoba się autorowi. Szczególną oburzenie wzbudził aktorka, występując w roli tytułowej. Kilka lat później stworzył produkt reakcji Polina Dashkova. Wszystkie książki w kolejności jest lista skompilowana chronologicznie. Jednak warto wspomnieć „źródło szczęścia”, napisany dużo później „miejsce pod słońcem”. To właśnie w jednym z tych części charakter książki o nazwie Svetlana przypomina Anastasiyu Volochkovu, odegrał ważną rolę we wspomnianej serii.
 4. "Golden Sand". Opowieść o tragedii, która może przydarzyć się osobie, która jest zbyt gorliwie dąży do sławy.

Pisarz publikuje swoje projekty często. Mimo to, jeden z ulubionych autorów rosyjskich czytelników jest tylko Polina Dashkova.

Wszystkie książki w kolejności (2000-2003)

kilka prac zostały opublikowane w 2000 roku. W tym „czas antenowy”. Izolacja jest oparta na zamordowanie przedstawiciela tzw żółtej prasy.

W swoich pracach często znanych prototypów, prawdziwa osoba używa Polina Dashkova. Wszystkie książki może być przedłużony o kolejności na liście poniżej:

 1. „Hodowla”.
 2. „Obraz wroga.”
 3. „Proste kroki szaleństwa.”
 4. „Nikt nie będzie płakać.”
 5. „Poczucie rzeczywistości.”
 6. „Aniołek”.
 7. "Swing".

„Czeczeński lalek” – to książka, w której autor prowadzi swoich bohaterów z Moskwy (zwykle znaków Dashkovoj mieszka w stolicy) w Czeczenii. Bohaterka produktu – młoda tancerka baletowa wciągnąć w wir wydarzeń, które nie są napisane z jej spokojnego życia.

„Źródło szczęścia” i inne książki

 1. „Gra w opinii.”
 2. "Evernight".
 3. „Źródłem szczęścia.”
 4. "Point of no return".

Jest również jedną z prac trylogii, która dziś opublikowany pod pseudonimem Pauline Dashkova. Lista książek w porządku – przeniesienie dzieła popularnego autora. Ale można wybrać z tej listy „źródło szczęścia” – trylogia, zdobyła miłość milionów czytelników. Fani prozy Dashkovoj bohatera przypomniał prof Preobrazhensky powieści Bułhakowa.

Mówi się, że czasami autor niezwykłego detektywa. Dopasować jakość tej prozy niektóre z prac, które są tworzone Polina Dashkova w ostatnich latach.

Wszystkie książki są w porządku (news)

 1. "The Covenant".
 2. „Równowaga sił”.

Lista ta okazała najkrótsza. W ostatnich latach rzadko zadowala fanów Polina Dashkova. Książki chronologicznie niezwykle aktualne mistrzami proza nie jest obszerna lista. Przynajmniej, w przeciwieństwie do bibliografii Aleksandry Marininoy. Ale, jak już zostało powiedziane, Dashkova pisał rzadko, że jednak jakość swoich tekstach wpłynąć tylko pozytywnie.