544 Shares 7998 views

Wolność i wybór

ludzka wolność nie jest potrzebna, jest zbiorowy osoba, nawet jasne ludzie oddzielone od społeczeństwa złamać psychikę i wczesne pogibayut.Ih podświadome konflikty ze świadomości, ale pragnienie, aby płynąć prędzej czy później lomaet.Vodka, narkotyki, stres to wszystko dochodzenie jednostki że bez zakrętów, to zepsuje.
Normalny człowiek ma Ojciec, matka, przywódcą i indywidualista jako bezdomny ze złamanym psihikoy.Chto będzie stado wilków bez lidera lub gdy lider wyborów odbędzie się zgodnie z prawem ludzi? Tłumy wypadków indywidualistów z miłości własnej wędrówki przez świat, jak zombie, opętany pragnieniem i pozbawione wspólnego celu.
Każdy chce mieć coś, czego inni nie, a jeśli jest to w ogóle, to nie ma zabawy. Tak, aby cieszyć się ekskluzywność trzeba szara masa, przeciwko którym już wspomniałem, bardziej lepiej, ale jest haczyk w tym wszystkim. Oddzielone od społeczeństwa zaczynam rozmawiać z tym samym oddzielone – „elita” i mój umysł się zmienia. Ograniczę mój umysł 5- 10% egoistami i nie zauważyć 70% osób.
Fakt, że dziesięć procent w wąskim świecie jest osiągnięcie w pozostałej części świata wygląda szaleństwo czy perwersji, ale ten zamknięty krąg mniejszości zboczeńców nie widać, bo wszyscy wokół są.
Wybór też nie daje szczęścia, gdy istnieje wybór osoba cierpi, widelce i troitsya i zwana „gonić zające dziesięć.” Z punktu widzenia pokoju i zdrowia jest znacznie bardziej użyteczne, aby dostać towar na dystrybucję niż moda Chase i tendencji.
Po otrzymaniu skąpe zlew lub telewizor radziecki człowiek był znacznie schastlivee- co przyniósł, wtedy vzyal.I nie należy myśleć, że niewłaściwym modelu, a następnie pracować partię lub kraj. Jak Lao Tzu powiedział: „Głowa powinna być pusta, a pełny żołądek.” Wolność i wybór tylko smutek i choroby psychiczne. Wieczny konkurs-wieczny stres. Dyscyplina i dać pokoju i równości pokoy.V klasztorne ludzi lżejsze niż w burdelu, chociaż w ludzi burdelu yarche.Zapadny ścieżce wolności zdeprawowany, obrzydliwe i gorączkowe. Zachodnie społeczeństwo jest zawsze w stanie narkomana w łamaniu w marzenie doze.Vybor pozbawia osobę wolności, to zniewala jego ducha.
Jako nauki i starożytnych nauk wiedział, że ranshe- wybór net.Mozg osoba podejmuje decyzję, zanim dana osoba dowie się o tym. Wybór iluzji umysłu. Nie ma potrzeby, aby zaostrzyć mężczyzny dysonans poznawczy i schizofrenii, aby nasilić walkę z lewej i prawej półkuli. Rozwiązanie, według nauki, doprowadza tylko do wiadomości ludzkiej świadomości pod ponyatiem- zdecydowałem, a podświadomość decyduje zanim pod wpływem środowiska i otoczenia.
Pozostajemy świadomi tylko dochodzenia i nie będzie w lepszej pęczek samolubny, w skromnym wypoczynku i zapomnieć o iluzji, a iluzja wyboru vybora.Hotya on tracić gorączkę umysłu w którym pojęcie to żywy.
W społeczeństwie tak brakuje i różne postacie i temperamenty, i muszą zostać usprawnione, umysł, a umysł znajduje spokój tylko wtedy, gdy iluzja idzie ludziom vybora.Odin, jeden cel, jeden przywódca. Demokracja jest nienaturalne, to jest lewa półkula, która tworzy fałszywe poczucie self-resheniya.Net nic gorszego niż drażnić mózg i wolność wyboru. „Svoboda- postrzegane potrzeby”, ale realizacja przychodzi, gdy chwila ta miała miejsce, świadomość jest zawsze w przeszłości.