406 Shares 2684 views

pożegnanie niedziela

Przed Wielkim Poście każdy z nas dostaje rzadką szansę pokuty. Pożegnanie niedzieli do wszystkich ludzi szansę przeprosić i wybaczyć sobie nawzajem, i zapomnieć wszystkie grzechy, puścić urazy. „Jako pożegnanie niedzielę, że jest w ciągu dnia, i co zrobić w tym święto chrześcijańskie?” – Pytasz. Teraz będziemy rozważać odpowiedzi na te pytania.

Czy do tego dnia ostatniej niedzieli poprzedzający Wielki Post, czyli na ostatni dzień Maslenitsa rosyjskim. Zgodnie z tradycją, ten dzień jest nazywany „syropustom” – chodzi o to, że został następnie kończy jeść masło, ser i jajka. Wszystkie osoby prawosławne w pożegnalnym niedzielę prosząc o przebaczenie od siebie – to jest konieczne, aby rozpocząć post z dobrego serca, a także skupienie się na życiu duchowym z czystym, otwartym sercem i spełniają Wielkanoc. Po tym wszystkim, czysta dusza, nie pozwalając złe myśli nigdy nie zostanie odrzucony przez Boga i Kościoła.
Co robić w niedzielę pożegnanie? Ponadto, aby przeprosić, religijni ludzie robią więcej i miłosierne uczynki. Nawet jeśli uraz za osobę jest super, głośno powiedzieć: „Bóg wybacza”. Dać jałmużnę ubogim, zwłaszcza wtedy, gdy spotkałem Cię u bram świątyni, można kupić chleb i inne wypieki do dystrybucji do potrzebujących.

Podczas tego święta trzeba pamiętać o wszystkich krzywd, które zostały podjęte moich bliskich i szczerze przeprosić za nimi; prosić Pana o pokucie za krzywdy popełnione osobiście być oczyszczona z wszelkich zanieczyszczeń przed czczo wakacje.
Między rodziną i najbliższymi przebaczenia dzieje się w godzinach wieczornych. Siebie ludzi w tym samym czasie powiedzieć: „Wybacz mi, jeśli robię nic złego wam (jeszcze).”
Wymagania tradycja i prosić o przebaczenie od zmarłych krewnych i przyjaciół. W pożegnaniu niedziela nie można pić alkoholu, zwłaszcza wódki.

Wiele osób nie może sobie pozwolić, aby natychmiast pokutować za wykroczenia lub rzucać złe rzeczy z powodu ich dumy. Kościół nie odwracają się od takich, i vice versa, to stara się pomóc. To jest ten dzień został ustawiony – pożegnanie (przebaczenie) w niedzielę. Zyczenia i wyjaśnienie błędu może być określone na papierze, tak długo jak ludzie się słowo. Musimy spróbować tego dnia naprawdę pozbyć się wszystkich zgromadzonych skarg.

Kościół na wieczór czcić sakramentu przebaczenia. Ojciec bierze przykład pierwszy remisji prośbą wszyscy obecni. Po zgromadzeniu odpowiedniej do niego i prosić o przebaczenie od niego i od siebie ze słowami: „Wybacz mi, czy jestem winny” – „I ty też, tak mi przykro” – „Bóg nam przebaczy”. Łuki i wzajemne całowanie – obowiązkowe towarzyszami takich słów.

Dzień i ceremonia przebaczenia pojawiła się dawno temu, jeszcze w klasztornym życiu mnichów z Egiptu. Przywieźli go na dzień przed rozpoczęciem Wielkiego Postu. Dokonano tego w celu wzmocnienia feat modlitwy i przygotowanie do najlżejszych wakacje (Wielkanoc). Wydatki na pustyni, w celu spełnienia wszystkich razem tylko na Wielkanoc, egipskich mnichów z siebie poprosił o przebaczenie, tak jak przed śmiercią. I, oczywiście, z serca przebaczyć sobie wszystkie pytania. Ponieważ każdy z nich wiedział, że to spotkanie w przeddzień Wielkiego Postu może być ostatnim w jego życiu. Podbródek przebaczenie za to i wymyślić.

W pożegnaniu niedzielę w kościele pamiętać o wypędzeniu Adama i całej późniejszej ludzkości ze sobą z Raju. W ten sposób wierzący prosić Boga o przebaczenie za grzechy to jest, który jest oparty na naszych wczesnych przodków kto zgrzeszył przed Bogiem poprzez wykonywanie ich własnej woli, a objętych pokusy szatana.

Więc wiesz, kiedy przychodzi niedziela pożegnanie. Zapytaj w tym dniu przebaczenie za wszystkie rodziny i przyjaciół, którzy kiedykolwiek skrzywdził, nawet jeśli tego nie zrobi, a następnie wprowadź stację z czystej duszy i sumienia!