416 Shares 4198 views

Co myśleć o komicznych scen w dniu urodzin dla osoby dorosłej? Pomysły i skrypty do komicznych scen

Urodziny – uroczysta data. Oczywiście, aby zrobić to święto bez różnych gier i zabaw niemożliwe. Dość ciekawy punkt – komiczne sceny urodzin. Taka rozrywka jest dosłownie „wysadzić” wakacje, sprawiają, że jasne i inspirujące. Jednak za wszystko poszło dobrze, komiks skecze urodziny kucharz uprzejmie. Co to oznacza?


Humorystyczne skecze urodziny wymagają szkolenia

Organizatorzy powinni dokładnie rozważyć wszystkie niuanse i subtelności. Humorystyczne skecze urodziny różnią główne zadanie – dyskretne Relaksujące gości do poprawy nastroju. Kiedy to improwizacja nie jest rozwiązaniem! Po tym wszystkim, komiczne scenki urodziny wymagają specjalnych rekwizytów, kostiumów wymagany.

Jednak każda uroczystość jest czymś nie do przewidzenia. Nastrój gości może być zmieniony, ponieważ sceny i przygotować najlepszy zróżnicowane. W zależności od sytuacji rozgrywa się dokładnie to, co jest najlepszym rozwiązaniem. W skrócie, organizatorzy festiwalu powinien być jak dobry przewodnik lub psychologa. On potrzebuje czasu, aby zobaczyć, w jaki sposób ten „rolling” nastrój prisutvuyuschih.

Lato – w naturze!

Komiczne sceny mogą być również bardzo oryginalne i ciekawe, jeśli odbywa się na wolnym powietrzu w ciepłym sezonie. Sama natura ustawia gości w przyjaznym nastawieniem do wszystkiego wokół niego. Dlatego też, w scenie może być również używany z oblewania wodą, obsypaniya mąki i tak dalej. Goście D. Zabawa pod warunkiem!

Rozcieńczyć sceny mogą być również szereg komicznych pozdrowienia i konkursach. Na przykład, możliwe jest przeprowadzenie tzw test zdolności umysłowych winowajca uroczystości. Aby to zrobić, należy podjąć najzwyklejszym zapałki, która tkwi w jednym meczu. Drugi – podano urodzin. Prowadząc zaczyna zadawać pytania. W przypadku, gdy odpowiedź na urodziny chłopca, nie może on powinien podpalili jego mecz ten, który jest na opakowaniu. W tym przypadku, wszystkie pytania są bardzo proste. Nagle jednak, że to brzmi jak następuje: „Gdy urodziny osioł” Oczywiście, mecz zapalić. W tym momencie wszyscy w piosence śpiewa unisono urodzinowy dla niego, a mistrz daje „wspaniałe koronki” wystaje z wiadra. Pociągając za niego, bohater okazji będzie wyciągnąć butelkę szampana.

Można wydać więcej, a następny konkurs zatytułowany „Jak dobrze znasz bohatera dnia?” Wszyscy goście są podane różne pytania. Ci, którzy poprawnie je odbiera, rozprowadzane słodycze. Po zakończeniu quizu – liczba gości rozważyć swoje nagrody. Zwycięzcą jest przyznawana fotografię urodzinowy z jego autografem, a także biorąc pod uwagę prawo do drinka z nim na braterstwa. Pytania mogą być zróżnicowane. Na przykład, można nazwać dzień tygodnia, kiedy bohater okazji urodził. Może ktoś zna jego waga i wysokość przy urodzeniu, pora dnia, nazwisko nauczyciela przedszkola, ulubioną zabawkę, pierwszej pracy, dzień ślubu, ulubione danie, i tak dalej. D. Najważniejsze jest to, aby pokazać swoją wyobraźnię.

Stormy część rozrywkowa

Można zorganizować urodziny zaimprowizowany koncert. Komiczne sceny mogą obejmować, na przykład, śmieszne wróżby cygańskiej. Ona może zaoferować gościom kilka prostych zagadek. Kto daje poprawną odpowiedź otrzymuje wesoły przewidywanie. Na przykład: „Czekaj Ci wspaniałych niespodzianek! TV, Mercedes, duży dom, praca, dzieci, wiele innych cudów „Albo to:” Do zobaczenia wkrótce w ogóle, jak w oknie miga cute księcia na białym koniu! Jest w odległych krajach będzie wynos. Miłość – to jest coś, co oboje czekają "!

Opcje mogą być zbyt dużo. Konieczne jest jedynie do określenia „prawo wybrano” prognozy dla każdej osoby.

Gratulujemy piękne!

Nie zapomnij jeszcze o czymś. Komiczne sceny na rocznicę powinien nie tylko zabawne, ale również bardzo piękne. Skończyć z jednego rodzaju, przyjemnych słów. Wymienia wszystkie pozytywne cechy jubileuszowe i życzę mu dobrze i szczęście, miłość i szczęście, długowieczność i dobre samopoczucie. W skrócie, chłopiec urodziny powinien czuć się „wysoka”! Gratuluję bohaterem dnia z czystym sercem, aby pokazać swój szacunek, dać prawdziwe miłe wakacje!

Być może warto zaprosić do odwiedzenia bajkę?

Niezależnie od wieku osoby, będzie on zadowolony zanurzyć się w magiczny świat dzieciństwa. Komiks szkice do rocznicę można pokonać jak w bajce. Na przykład, znany pod torze pomijanie utworów dla gości może działać Czerwony Kapturek. Bohaterka śpiewa:

„Och, na imprezie (nazwa bohatera dnia) prawdopodobnie pośpiesz!

Ach, nie zapomnij prezent dla niego – grab .. „i tak dalej ..

Słowa wymyślić nie jest trudne. Potem, pod jakimś odpowiednim piosence pojawia się wilk. Nie przegap Kapturka, do którego miała gotową odpowiedź:

„Wilk! Nie robić bezczelnie!

Powinno być na mojej rocznicy!

Mam je ze sobą prezent!

Reeves, prawda, Kent! "

wilk:

„Ty, dziewczyno, nie spiesz się!

Pokażę prezent!

Daj ją tutaj!

Lub kłopot czeka na Ciebie! "

Czerwony Kapturek, oczywiście, nie pozostawia z darem. Wilk podejmuje decyzję – musi on pochodzić pierwszy i zająć miejsce jubileuszu. Biegnie do urodzin i siada na kolanach.

Czerwony Kapturek i gratuluje gazeta chce dać mu prezent. Jednakże, jak w słynnej opowieści mówi, że chłopiec urodziny nie dużo na siebie i wyglądać. Wilk próbuje ją odwieść, ale ona nadal nie wierzy. Ona strzela mu krakersy z konfetti, po czym ucieka. Rzeczywistym bohaterem dnia w ramach uroczystej muzyki przyznawany jest prezent!

I można spojrzeć i interesy …

Komiczne sceny, życzenia mogą oznaczać hobby urodzinowy. Na przykład, że jest zapalonym rybakiem. Iść do sklepu i kupić Gags specjalne majtki, które są usuwane bez używania rąk, kiedy jest to potrzebne. Potrzebny będzie również wędkę i magnes. Trzech mężczyzn noszących te majtki na wierzchu to i iść na siłownię. W rękach każdego pręta znajduje. Wiodący informuje, że teraz bohaterem dnia za dar zostać złapany. Casting wędkę w drugim pokoju, w tym samym czasie z uczestników ustępują ozdobne spodnie. Pod nimi za każdym liściu klejonego – Na początku z napisem „Gratulacje”, drugi – „Ty”, trzeci – „Happy Anniversary”. Podczas gdy czytają te słowa na kogoś magnes przywiera pamiątkową złotą rybkę. Podała bohater dnia, aby spełnić wszystkie swoje pragnienia!

Pokazać życie rodzinne we wszystkich kolorach!

Humorystyczne skecze urodziny kobieta czy mężczyzna, można wybrać, myśląc o słynnych opowieści o osobistych relacjach ludzi, którzy kochają się nawzajem, chcąc house urodziny zrozumienie. Na przykład, można przedstawić parę małżeńską, która prowadzi sklep. Oferuje żona mężowi kupić pierogi na obiad. Mąż nie zgadza się, twierdząc, że będzie w stanie trzymać je na własną rękę. Kotlety ma też zrobić sam, jak pizza. W skrócie, od półprodukty małżonek odmawia. Zamiast tego proponuje kupić butelkę wina, otwórz ją, a potem … Na żona mówi: „A potem, mój drogi, Sam!” Mąż realizuje swój błąd, bierze ravioli, pizza i hamburgery, idzie do żony i poprosił ją o przebaczenie.

Starannie rozważyć scenariusz

Przed nadchodzące wakacje będą musieli zastanowić się nad dobrym triumfu. Komiczne sceny dla dorosłych powinien organicznie pasuje do ogólnego obrazu z wakacji. Wybierz dobry czas, aby wstawić je do swojego programu. Nie wątpię, że festiwal na pewno spodoba się bohaterem tej okazji!