470 Shares 5314 views

Gdzie świętować Nowy Rok? Nowy Rok wycieczki w Rosji i innych krajach

Nowy Rok – jeden z najbardziej kolorowych i magicznych dni, więc zaznaczyć pożądane byłoby w sposób szczególny. We wszystkich krajach świata cieszymy się i kochać to święto. Aby zdecydować o losie uroczystości, konieczne jest przede wszystkim, aby zdecydować, z kim i gdzie go uczcić. Mówi się, że w tym dniu, jak będzie bezpośrednio zależy powodzenie roku. Jeśli myślisz o wszystkich szczegółach, wakacje do zapamiętania.


Nowy Rok w domu, z rodziną

Pierwsza odpowiedź na pytanie, gdzie z okazji Nowego Roku, oczywiście, to – w domu. To nie znaczy, że wakacje będą powszechne. Tradycyjne atrybuty: Olivier i Program noworoczny w telewizji, można zastąpić lekką formie i kostium stron. Rozważmy scenariusz z góry na wakacje, ale nie zmieni się w grze jednoosobowej. Zabawa na około, więc nie bój się na odejście od planu działania i działać w zależności od okoliczności. Ważne jest, aby udekorować dom, stworzy specjalny nastrój.

Jeśli w domu dzieci, powinny zrobić wszystko, aby upewnić się, że po wielu latach, nostalgicznie przypomnieć świątecznych spotkań. Można go zamówić dla nich Santa Claus w specjalnych agencji lub ubrać się. Będzie to nie lada wydarzenie dla przedszkolaków.

Jeśli goście zainteresowany grą w „krokodyla” i podobnych konkursach, a na ulicy śnieg i wspaniała pogoda, na pewno spodoba się na świeżym powietrzu. Lepienie bałwana lub jeździć na sankach, a nastrój wzrośnie, nie tylko u dzieci, ale także dorosłych.

Program noworoczny dla studentów

Zazwyczaj studenci czekają na wakacje w zimie więcej niż latem. Dla wielu opiekuńczych rodziców na 31 grudnia – jedyny festiwal dla dzieci. próżność noworoczny prezent związany z tym, co kupić na Nowy Rok do szkoły, gdzie świętować triumf.

Nowoczesne święto touroperatorzy oferują wycieczki dla grup studentów. Cała klasa może przejść na fascynującą wycieczkę w Rosji i za granicą. Podróż dołączy do zasób wiedzy o historii i geografii, poszerzyć horyzonty uczniów w każdym wieku.

Najbardziej popularne są uważane za wycieczki autobusowe Moskwy, Golden Ring, Petersburgu i na Krymie. Zamorskich miejsc dla dzieci – to dwu- i trzy-dniowa wycieczka do Tallina, Rygi, Wilna.

Gdzie świętować Nowy Rok w Moskwie? Popularne miejsca

Dla tych, którzy chcą spędzić wakacje z dala od domu Moskwie oferuje kilka opcji:

  1. Na głównych ulicach stolicy. Uroczystości w kolorze czerwonym, Łubiance i Plac Maneż, Wasiljewskiej spusk, Ochotnyj Riad. Ceremonie, liczne fajerwerki da żywe wrażenia Moskali i gości miasta.
  2. Parkuje na rolkach. Na przykład, aby przejść do starego Sokolniki. Ten sposób świętuje Nowy Rok to nie tylko ekscytujące, ale także użyteczne. Po tym wszystkim, co może być lepszego niż aktywnego spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu.
  3. W barach i restauracjach. Korzyść z dużą ilością nimi w Moskwie, na każdy gust i możliwości. Można udać się do miasta w nocy na bankiecie łodzi i spotykać pod fajerwerków o północy na Kremlu.
  4. W lesie. Idź na sylwestra z przyjaciółmi na temat natury, wraz z drzewa na zewnątrz aż do rana jeździć tańca.
  5. W saunie. Dość popularny sposób, aby uczcić Nowy Rok. W takim miejscu, nawet jeśli okno zamieci, goście będą ciepłe.

Wycieczki Nowy Rok w Rosji

Wszelkie touroperator powie gdzie świętować Nowy Rok w Rosji. Ponieważ aby dostać się do Winter Wonderland, to nie jest konieczne, aby opuścić kraj. Wszelkiego rodzaju zabawy noworocznej odbędzie się w Moskwie, Petersburgu, Kazan, Wołga. Święty Mikołaj na pewno będzie zadowolony, aby odwiedzić dzieci i dorosłych w Wielkiej Ustyug.

W regionie Wołga, Ural, Kaukaz, Krasnaja Polana, Peter North, Syberia i Daleki Wschód zachwyci gości z niezapomnianym ośrodków narciarskich. Spędzić wakacje aktywne i zabawy, można przejść do świętowania Nowego Roku w Soczi. Oprócz programów rozrywkowych w uzdrowiskach, oferuje zdrowsze ciało i rozładować napięcie w podgrzewanym basenie.

Jeżeli miejsce, gdzie świętować Nowy Rok, wybrany Rosję, to święto odbędzie się między „własną rękę”. Ci, którzy rozumieją się nawzajem doskonale.

Nowy Rok za granicą

Wiele osób marzy, aby wydostać się z nowym otoczeniu, a do startu za granicą, aby uczcić święto. Na początek trzeba ustalić, życzenia i możliwości.

Należy zwrócić uwagę na rzeczy do zrobienia w Czechach i Polsce. Sylwester próżność niezliczone targi, ulica, świecące z milionami świateł – tak wygląda tradycyjnym europejskim Nowego Roku. Jeśli chcesz burzę emocji, przejdź do Amsterdamu. Bądź przygotowany na spacer przez całą noc aż do rana na zapalającego imprezie z hałaśliwych barów, restauracji i dyskotek.

Popularne miejsca na podróż są wyjazdy do Francji, Włoch, Grecji, Hiszpanii, na Węgrzech, w Wielkiej Brytanii. Świąteczne wycieczki do Europy – jest to świetna okazja, aby poznać tradycje i obyczaje innych narodów w jednej podróży.

Nowy Rok na plaży

święta noworoczne w kostiumie kąpielowym – to jest realne. Piasek zamiast śniegu, zamiast Panama czapki i ciepłe, dosłownie iw przenośni, zima. Gdzie świętować Nowy Rok, jeśli chcesz egzotycznych? Wycieczki zimowe w Tajlandii, Egipcie, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Indiach, Sri Lance, Maroko, Dominikany, Turcji, Tunezji, Cypru przedstawią ekscytujące wycieczki i słoneczną pogodę.

Jakość usług i piękna natura zaskakuje jeden z najciekawszych krajów na relaks – wyspa na Kubie. Sylwester tutaj – to tańce i barwne karnawały. Ogólnie rzecz biorąc, kraje, aby uczcić Nowy Rok na plaży dużo, ale te wymienione powyżej są bardzo interesujące i najbardziej zaufanym.

ośrodków narciarskich. Ideal – Krasnaja Polana

Tradycyjne Nowy Rok z mrozem i śniegiem może sprawić niezwykły, jeśli idziesz do ośrodka narciarskiego. Najbardziej odpowiedni kraj na taki wypoczynek – Polska, Austria, Słowacja, Gruzja, Ukraina.

Narciarze docenią Nowy Rok w Soczi. Krasnaja Polana – ośrodek z trasami skoncentrowanych na poziomie olimpijskim. Nie będzie interesujące, aby przejść do zarówno profesjonalistów, jak i początkujących. Lokalny teren nie jest tak strome, jak na przykład w dolinie Elbrus. Dlatego nie możemy myśleć o tym, gdzie świętować Nowy Rok z dziećmi.

Idealne warunki off piste, łagodne stoki i strome zjazdy w pierwszej górskiej miejscowości „Alpika-Service”. Teraz Krasnaja Polana duża różnorodność takich miejscach. Na terenie wielu ośrodków, domów i innych obiektów turystycznych. W większości systemów istnieją specjalne karnety rodzina i sprzęt narciarski można wypożyczyć.

Niezwykłe miejsca na święta

Być może najbardziej nieoczekiwanych miejscach, gdzie z okazji Nowego Roku, to pustynia i zamek lód. Oryginalny zwiedzanie Maroka pozwoli spędzić święta Nowego Roku, jazda na wielbłądzie w karawanie, krzyżując wielką Sahary. Ta podróż będzie naprawdę wyjątkowy prezent na święta.

Ice Hotel „Artik Hall” w Szwecji oferuje szereg sprężonego lodzie. Pokoje są specjalnie poparte temperaturze ujemnej, a goście nie dają ciepłe ciepłe śpiwory. W latach sylwestra wszyscy goście czekają na ekscytujące przygody: sankach i snowboardzie, wędkarstwo lodu. Turyści mogą wziąć udział w konkursie na najciekawszą rzeźby lodowej, spróbuj rozgrzewający napój w kieliszki do wina i szklanki z lodem.

Oczywiście, te skrajne opcje o tym, gdzie świętować Nowy Rok, nadaje się dla osób z dobrym zdrowiem, więc zanim zdecydujesz się na taką przygodę, należy skonsultować się z lekarzem.

Jak zaoszczędzić na wakacje?

Gdzie świętować Nowy Rok tanie, bo nie każdy ma szansę na relaks w wielkim stylu. Są to niski koszt opcje podróży. Na przykład, wycieczka w Bangkoku w Tajlandii. Minimalne koszty i maksymalna dodatnia z zawrotnej imprezie na Khaosan. „Złap” last minute i podziwiać kolorowe fajerwerki pod zegarem chiming.

Oszczędni ludzie docenią polityki cenowej Abchazji. Niezapomniane wakacje czeka na wszystkich, aby wesprzeć alpejskie jezioro Rizza. Pokrywa śnieżna, fire show, prezentacji i kostiumach przedstawić te mandarynki Abchazji tworzą niepowtarzalną atmosferę Nowego Roku. Lokalne atrakcje można zwiedzać na koniach wycieczki w lesie w pobliżu jeziora.

Niedroga opcja ośrodek narciarski położony w Bułgarii. A jednak najbardziej ekonomiczne wycieczki, gdzie świętować Nowy Rok – w Rosji. Ostateczny wybór gdzie zdecydujesz się iść, bardzo indywidualne. Znaczące oszczędności będzie możliwe, jeśli rezerwacji wycieczki wakacje z wyprzedzeniem.