228 Shares 9622 views

Gratulacje z nowo narodzonego syna

Posiadanie dziecka w życiu każdej młodej rodziny – prawdziwy cud. Z urodzenia noworodka życie nowych rodziców zmienił się nagle. Za zachować spokój dni, spotkanie z przyjaciółmi i bawić się w godzinach wieczornych, z przodu sam – bezsenne noce, pieluchy, stały niepokój i troska o dziecko. Ale oprócz kłopotów i wielu przypadkach młodzi rodzice czekają na uśmiech, pierwsze słowa i kroki swojego dziecka, i jest to najbardziej niezwykłe rzeczą, która może być w swoim życiu!

Tak się stało, że tak ważne wydarzenie nie zwykle świętować wspaniałą ucztę z dużym tłumie krewnych i przyjaciół, dla młodej rodziny nie jest już tematem. Mimo to, wszyscy krewni i przyjaciele chcą zobaczyć nowe rodziców i powiedzieć im swoje gratulacje z nowo narodzonego syna lub córki. Oferują prezenty dla dzieci i niezbędne w codziennym życiu rzeczy. Ta tradycja – znak uwagi, więc nie daj się rozłączyła się i pomyśleć o zaskoczeniu, wystarczy kupić wannę lub chodzika dla nowego członka rodziny, rodzice docenią.

Gratulacje z nowonarodzonego syna w prozie

„Zostaliście czekając kiedy jest to najbardziej długo oczekiwany moment – narodziny syna, małego misia, który jest niezwykle szczęśliwy, że mama i tata! Jestem pewien, że będzie wychowywać fajny facet! Ci cierpliwość w tej trudnej i ważnej sprawie. Syn – zdrowie, uśmiechy i spokojny sen w nocy "!

„Dziecko – cud, dar od Pana z miłości do mężczyzn i kobiet. W dniu narodzin swojego aniołka będzie pamiętał, jak się czekało na ten moment, boi i martwi się, szczęśliwy i zadbanie Czadem w łonie matki. Take dzisiaj nasze szczere gratulacje z okazji narodzin syna! Niech Twój syn rośnie zdrowy i szczęśliwy, w atmosferze życzliwości i zrozumienia! "

Gratulacje z synem w wierszach

Szczęśliwy gratulacje urodziny

syn szczęście, chcesz!

Niech rosną duże,

Silny, inteligentny i zabawny!

Daje uśmiech, szczęście

Nie wiem o złej pogody!

Niech będzie silne wsparcie

I bardzo rzadko chory! "

Wybierając prezent dla noworodka, pod uwagę nie tylko jego funkcjonalność, ale także twórczego, niezwykły design. Obecnie w sklepach można znaleźć wiele różnych niesamowitych gadżetów, z garnków do łóżka muzyki, który rośnie wraz z dzieckiem. Ponadto, dziecko zawsze potrzeba pieluch. Dlatego, kupując paczkę najlepszych jednorazowych pieluch, nie można pomylić z wyboru trochę łatwiejsze życie i młodych rodziców. Jeśli chcesz wybrać dla dziecka od znajomych lub krewnych wózku lub łóżeczku, to lepiej skonsultować się z nimi na temat marki i funkcjonalne. Nie ma wstydu negocjować prezent dla tych, którzy będą służyć. Dużo gorzej niż kupić coś, co nie się przydać w codziennym życiu i będzie zbierać kurz w szafie.

Wybierając prezent i gratulujemy nowo narodzonego syna dla swoich bliskich, nie zapomnij, że młoda mama zawsze będzie zadowolony, aby otrzymać bukiet kwiatów, zwłaszcza dlatego, że ich zasłużył, aby serce przez 9 miesięcy tego dziwnego. Ale uważają, że w domu dziecka, co oznacza, że dbałość o jego zdrowie powinien być wyjątkowy. Nie poddawaj się agresywnie pachnące kwiaty, które mogą powodować bóle głowy lub alergie u matki lub dziecka. Odmówić zakupu róże, bzy, orchidee, piwonie, magnolie, bez względu na to, jak piękne kwiaty. Wybierz klasyczne róże albo polne.

Gratulacje słowo z jego syn powinien być skierowany i do ojca, bo brał udział w jego koncepcji i pomóc przyszłej mamie podczas ciąży. Młody ojciec jest nie mniejsza niż matki czekał na światło będzie jego syn, następca i kontynuator nazwy rodzaju. Co do zasady, każdy ojciec marzy o jego syna, więc ma coś do dumy! Niech słowa gratulacji od nowo narodzonego syna będziesz młody tata szczery, miły i uczciwy, nie ma miejsca dla czarnego humoru i ironii.