730 Shares 1274 views

Biografia Ludmiła Kasatkina. Życie osobiste, ciekawostki i przyczyną śmierci

Kto Ludmiła Kasatkina? Biografia i przyczyną śmierci tego niezwykle utalentowanego Radzieckiego aktorka jest wciąż zainteresowany ogromną liczbę fanów na całym świecie. Filmy, w których grała, były wielkim sukcesem. Była wszystkim na ramieniu oswojone tygrysy, bo sam ogień, zdobyć serca ludzi. Trwała, uroczy, delikatny, szła przez życie z uśmiechem na ustach i starał się udać wysokiej przezwyciężyć wszystkie trudności na drodze. Biografia Ludmiła Kasatkina wszystko okryte zasłoną tajemnicy. Niech priotkroem go.


dzieciństwo

Urodzony przyszłą gwiazdę kina radzieckiego Maj 15, 1925, w prowincji Smoleńskiem, w małej miejscowości o nazwie Nowa Wieś. Jej rodzice byli zwykli chłopi. Krótko po urodzeniu dziewczynki rodzina przeniosła się do Moskwy.

wiemy z biografii Lyudmily Kasatkinoy że dzieciństwo starlet bardzo lubi tańczyć, pokazując wybitne zdolności choreograficznych. Z tego powodu łatwo jest wprowadzić prestiżową szkołę baletową nazwany S. T. Shatskogo na choreograficznej gałęzi. Badanie zostało podane do Ludmiła łatwo nauczyciele zapoznali się z utalentowaną dziewczynę, a od 11 lat, dostała okazję wystąpić na dużej scenie. Niestety, nie było przypadkiem, że otarła się całą swoją karierę w świecie opery i baletu. Kiedy Ludmiła miał czternaście lat, złamała nogę i kariera baletnicy musiała zapomnieć.

Początek twórczy sposób

Oprócz tańca, Ludmiła przyciąga świat kina i teatru, oprócz wszystkich krewnych i znajomych są często poradził jej, aby spróbować wprowadzić Instytutu Teatralnego, gdzie w pełni otworzył jej zdolności aktorskie. Biografia aktorki Ludmiła Kasatkina vospominanieya dotrzymała bliskiego przyjaciela w szkole baletowej w którym mowa o tym, że przyszła gwiazda filmowa była bardzo martwi przed wejściem GITIS i bał się, że z powodu niskiego wzrostu nie będą akceptowane.

W 1943 roku, Luda zdał egzaminy i został przyjęty do najlepszych uczelni teatru kraju – GITIS Lunacharsky. Cztery lata później ukończyła Instytut sukcesu, i to natychmiast wziął w grupie Centralnego Teatru Armii Radzieckiej. W nim pracowała całe życie, odegrała istotną rolę w różnych występów.

Ludmiła Kasatkina. Biografia: rodzina, dzieci

Małżeństwa w kreatywnym środowisku pomiędzy aktorami i reżyserami – dość powszechnym zjawiskiem. Ale w miarę upływu czasu wykazały, takie sojusze nie są zazwyczaj przechowywane przez długi czas, a wiele prędzej czy później i tak się rozwiedli. Ale, oczywiście, każda reguła ma wyjątek. Wystarczy więc jest sumą wielkiego rosyjskiego aktorka Ludmiła Kasatkina i utalentowany reżyser Siergiej Kolosov. Silne małżeństwo żyli od ponad pięćdziesięciu lat, i tylko śmierć może ich rozdzielić. Życie osobiste w biografii Lyudmily Kasatkinoy odgrywa bardzo ważną rolę. Zbadajmy go w szczegółach.

Pierwsze spotkanie z jej przyszłego męża miała miejsce w 1946 roku. To była miłość od pierwszego wejrzenia. Młody, piękny Lyudochka Kasatkina zafascynowany weteran wojny Sergei Kolosov raz na zawsze. Ich romans zaczął się od rysunku. Dowiedziawszy się, że Ludmiła urodziny Wkrótce Siergiej poprosił o wizytę jej gratuluję, ale ta dziewczyna na młodego mężczyzny kobieta znalazła. To właśnie wtedy zdał sobie sprawę, że Ludmila był jeden szukał. Od tego czasu rozpoczęła się ich romans, przez 4 lata, Siergiej pięknie opieką Ludmiła. W 1950 roku pobrali się.

Para pracuje razem w filmach i teatrze, przez 12 lat uczył ich w specjalnie stworzony przez studio twórczej w GITIS, a nawet współautorem książki o pięknej nazwie „Fate dla dwóch osób.”

syn Alex urodził się w związku małżeńskim. W ślady swoich rodziców, nie iść, bo świat kina nie jest bardzo zainteresowany. Jednak zainteresowanie kreatywność przejawia się tylko w przemyśle muzycznym. On od dawna muzyk jazzowy i lider popularnej grupy „Aura”. Jak pisać muzykę do obrazów ojca.

W biografii rodziny Lyudmily Kasatkinoy, jej wsparcie i pomoc odegrała ważną rolę. To dzięki tubylców utalentowana aktorka udało się osiągnąć wyżyny w swojej karierze. Po tym wszystkim, ona zawsze była w domu czeka na ciepło i wsparcie.

Najlepsze role w filmie i teatrze

W pierwszych latach pracy w teatrze młoda aktorka poobijany rolę gejów i wesołych dziewcząt. Są one idealnym rozwiązaniem Lyudmile Kasatkinoy. W teatrze zagrała około sześćdziesięciu ról. Wśród jej najlepsze prace teatralne można nazwać „Poskromienie złośnicy”, „Twoja siostra i Captive”, „Pierwszy Thunder”. W tym przedstawieniu, zagrała rolę członka podziemnej Krasnodon Ulyany Gromovoy. Reżyser chciał zobaczyć w tej roli to Ludmiła Kasatkina. Oprócz biografii aktorki ról teatralnych dużo dobrej pracy w kinie.

Jego uruchomienie zaczęła się w 1954 roku w komedii romantycznej „Tiger Tamer”. To było po roli w melodramacie „Honeymoon” ser „Zadzwoń sam ogień”, musical „The Circus Księżniczka” i wiele innych. Filmowania, aby w pełni ujawnić talent Ludmiła. Była w stanie stworzyć na ekranie przez ponad dwadzieścia przeciwieństwo w postaci obrazów. Jej bohaterka powodować sympatię publiczności od pierwszych minut. Filmy z udziałem Kasatkina wprowadzić złoty fundusz kina radzieckiego. Ponadto należy wspomnieć, że hipnotyzujący głos aktorka ogłosiła kreskówki dla dzieci pantera „Mowgli”.

"Tiger Tamer"

Za Ludmiła Kasatkina było wiele wspaniałych ról w najróżniejszych filmach. Ale obraz „Tiger Girl”, który uczynił ją słynny w całym kraju, stał się znakiem rozpoznawczym aktorki. Pomimo faktu, że film ukazał się w 1954 roku, to nadal patrzy z wielkim zainteresowaniem. Jest pełen uczciwości, szczerości, ludzkiego doświadczenia i oczywiście miłości. Jeśli nigdy nie widziałem tego obrazu, upewnij się, że na to patrzeć. Będziesz czerpać przyjemność z gry utalentowanych aktorów.

Ludmiła Kasatkina. Biografia: przyczyną śmierci

Wiele kreatywnych ludzi nie przywiązują dużą wagę do swojego zdrowia. Ci ludzie byli traktowani i Ludmiła Kasatkina. Przez wiele lat, to zgarnął ciężki kaszel, który przekształcił się przewlekłe zapalenie oskrzeli. Ale aktorka nie jest w pośpiechu, aby zobaczyć się z lekarzem. W maju 2011 roku, kiedy kaszel został całkowicie nie do zniesienia, poszła do szpitala. Rozpoznanie było rozczarowujące – ostre zapalenie płuc. Jej mąż i syn są bardzo martwi się o jej zdrowie, ponieważ lekarze nie zrobić pocieszających prognoz.

jeszcze udało się poprawić szczęście Ludmiła Kasatkina zdrowia. Ale tragedia. Zmarła jej ukochanego męża. Ludmiła Kasatkina był w stanie odzyskać z tego smutku, a kilka dni później zmarł. Tej tragedii doszło 22 lutego 2012 r. Przeprowadzenie utalentowana aktorka i piękna kobieta doszła ogromną liczbę ludzi.

widzowie gości

Filmy, w których aktorka ulubionych Ludmiła Kasatkina wyglądać za jednym zamachem. Była ładna i nie ma sobie równych w żadnych zdjęć. Wielu z nas zna go jako dziecko, gdy ujrzeli kreskówkę „Mowgli”. Pantera Bagheera mądry zdradził specjalny kolorowy wykres. Jej głos urzeka swoim dźwiękiem. I staje się starsze, już wyglądał na właściciela gra tego głosu w filmach takich jak „Tiger Tamer”, „Call sam ogień”, „The Circus księżniczkę”, „Mother Mary” i wiele innych.

Nad każdym roli pracowała bardzo ostrożnie, starając się w pełni ujawnić reżyserom wybrany obraz. W związku z tym nastawieniem, aktorka nawet ugryzł części w filmach stał się centralnym. Wydaje się, że jej wielkie, świetliste oczy patrzą prosto w twojej duszy.

wniosek

Aktorka była zaskakująco uroczy i hipnotyzujący głos, którego nie można pomylić z niczym innym. Cieszy się, że mamy możliwość nie tylko go słuchać, ale także podziwiać po raz kolejny utalentowana aktorka Ludmiła Kasatkina grę. Biografia i pracy to zawsze spowoduje zainteresowanie milionów ludzi, w rzeczywistości w każdej roli ona zainwestował część swojej niesamowitej pięknej duszy.