161 Shares 6748 views

Show "The Bachelor-4": członek. "The Bachelor-4": wszyscy uczestnicy projektu

reality show zwalniając na ekranach telewizyjnych „The Bachelor” nic nowego ukraińskiego TV nie wymyślił. To tylko ukraińska wersja amerykańskiego serialu The Bachelor, który z powodzeniem ukazał się w kinach w 2002 roku. Bohaterowie pokazują tylko jedno zadanie – znaleźć swoją drugą połowę i cieszyć się szczęściem obok najbliższymi.


Zasady gry

Dziewczyny mają podbić młodego pretendenta i nieżonaty mężczyzna. Starają się zadowolić, przejdź na datach, reklamować się w procesie próbuje pozbyć się rywali.

Główny bohater spotyka się w najbardziej egzotycznych, ale zawsze eleganckich i romantycznych miejsc. Gdzie są spotkania:

  • na statku;
  • w willi;
  • w luksusowej restauracji;
  • w innym kraju.

Pod koniec każdego etapu kawalera wybiorą który pozostawi projektu. Po dwóch pretendentów pozostają młodzi wprowadza dwa finalistów z rodzicami. I tylko to sprawia, że oferta ręce i serca zwycięzcy.

W „Bachelor” w języku rosyjskim

Rosyjska premiera serialu „The Bachelor”, który, oprócz Ukrainy, udał się do innych krajów na całym świecie, odbyła się w 2013 roku TNT.

Pierwszy „licencjat” rosyjskiego futbolu był Jewgienij Levchenko, który grał dla zespołu z Ukrainy, CSKA Moskwa i stał się pomocnik w australijskim klubem piłkarskim. I mogą być zainteresowani uczestnictwem. „The Bachelor 4” stał się popularny projekt od początku.

Dla rosyjskiej wersji serialu bohatera, patrząc na bardzo długi czas, prawie rok został wybrany spośród ponad 200 kandydatów. Byli już dobrze znane i ludzie sukcesu. Obowiązkowe warunek selekcji do udziału w programie telewizyjnym było mieć wywiad z psychologiem.

Co ciekawe, uczestnicy ( „The Bachelor 4” stawia to konieczne) nie zna nazwę „oczyszczenie”. Mimo to, około 10.000 dziewcząt marzyli wydać na serialu swojego partnera życiowego. I do końca pokazu publiczność nie musi obliczać nazwy zwycięskich uczestników.

Bach 4 – Konstantin Evtushenko

Głównym oczyszczenie w reality show „The Bachelor” w czwartym sezonie był Konstantyn Jewtuszenko. On jest właścicielem grupy inwestycyjnej miasta Lwowa. Są zainteresowani uczestnictwem, nawet najbardziej wybredny.

W słowach „oczyszczenie”, że od dawna marzył, aby znaleźć dziewczynę, z którą można zbudować rodzinę.

Urodził się w 1983 roku we Lwowie. W 2007 roku ukończył studia na Uniwersytecie w Kijowie.

Jeszcze w czasie studiów, zdał konkurencji w firmie Maersk Ukraina. Teraz ma całkowicie poświęcił czasu własnego biznesu, prowadząc zasługa firmy Investment Group. Mówi biegle w czterech językach: angielskim, polskim, rosyjskim i ukraińskim.

Kostia wybrał Annę, ale …

Wreszcie stało się powszechnie wiadomo, kto wygrał dziewczyny w show „The Bachelor 4”. Konstantyn wybrał zwycięzcę Anna.

Dla Anny pokaz rozpoczął się od incydentu. Podczas gdy potencjalny konkurent spędzony czas ze wszystkich kandydatów, nie wszyscy uczestnicy „Bachelor 4” – już znanych programów telewizyjnych – byli na spotkaniu. Anna w tym czasie podzielił się swoimi wrażeniami z „oblubieńca” w barze. Ale nie wiedziała, że barman jest bliskim przyjacielem kości i zdał sobie sprawę z rozmowy w barze.

Ale, jak się okazało, Kostia zainteresowany taką prostą dziewczyną. Później miał okazję dowiedzieć się o tym w poszczególnych terminach. Niemniej jednak, po spotkaniu, Anna pozostawała na „oczyszczenie” zamkniętą książkę.

Prawdopodobnie, kobiece i akcji puzzli zainteresowany Konstantyna, a to nie może wpływać na jego wybór. Teraz wiemy, kto wygrał w show "The Bachelor" (sezon 4). Uczestnicy są znane, a intryga były żaden lewo.

Z dwóch finalistów, którzy stali Anahit Adamyan i Anna Selyukova wybierz „oczyszczenie” pomógł jego rodzinę. Po ostatnim spotkaniu, Bach zdecydował się Anią.

Wydawało widzów, mamy szczęśliwe zakończenie. Ale …

Natychmiast po teleproject pary przestały się ze sobą komunikować. Kostia poleciał za granicą. Selyukova został sam na Ukrainie.

Wkrótce wszystko stało się jasne. Kostia, naruszające zasady projektu, znaleźć bratnią duszę poza show.

Było Natalya Dobrynskaya – zawodnik z Ukrainy.

Ale „narzeczona” był krótkotrwały jeden. Ona jest teraz celownik Evgeniem Kachalovym – mistrz świata w pokera. Spotykają się, podróżować, ale mówić o ślubie, dopóki nie rodzić.

Dossier: uczestnictwo w show "The Bachelor 4"

Alina, 24 lat, miasto Charków, sprzedawcy biżuterii.

Zodiaku – Bliźnięta.

Wykształcenie – wyższe.

Anna, 29 lat, miasto Charków, prywatny przedsiębiorca.

Znak – Wodnik.

Higher Education (ekonomista).

Miroslav, 24 lat, miasto Czerniowce, dzieł sztuki, psycholog, znak zodiaku – byk.

Wykształcenie – wyższe (sztuka terapeuta).

Elena, 20 lat, miasto Kijów, student.

Według znaku – Leo.

Wykształcenie wyższe (turystyka międzynarodowa).

Galina, 22 lat, miasto Kijów, nie działa.

Według znak – Skorpion.

Wykształcenie – wyższe (Business Economics).

Witalij, 25 lat, miasto Kijów, asystent producenta żywności.

Znak – Ryby.

Obhazovanie wyższe (Kanalizacja / frez / projektanta).

Anna, 24 lat, miasto Krasnodon (Województwo Ługańsk.), Przewodniczący sekretarz pracy.

Według znaku – Leo.

Wykształcenie wyższe.

Anastazja, 26 lat, miasto Kirovogradzie, była stewardesa.

Znak – Ryby.

Wykształcenie wyższe (International Economics).

Anahit, 33 lat, miasto Odessa, wykłada na Akademii Prawa Odessa.

Zodiac – Libra.

Wykształcenie wyższe (prawnik, prawnik).

Alina, 24 lat, miasto Jałcie, posiada salon ukraińskich projektantów.

Według znak – Skorpion.

Wykształcenie wyższe (tłumacz języka chińskiego).

Juliana, 27 lat, miasta Dniepropietrowska, pracuje asystent zastępcy.

Baran.

Wykształcenie wyższe (inżynier – projektant).