759 Shares 6840 views

Serial „Klan jubilerów.” Podsumowanie serii, opinie i komentarze

Rzeczywiście, dezorientacja wpływa fabuły krajowy cykl „jubilerzy Klan”. Sekrety, krótka seria treści zostaną przedstawione poniżej.


Początek długiej historii

Fabuła rozgrywa się w 1985 roku. Główni bohaterowie – Giorgi Metreveli i Boris Kravets. Oba z nich studiuje w mieście Lwowskiej Akademii Sztuki. Ich przyszły zawód – jubiler. Podczas wakacji, studenci udać się na wizytę w Gruzji w Gruzji. Jego ojciec – znanym jubilerem. Przedstawia on do znajomych najrzadszy zestaw narzędzi. Ojciec przewiduje świetlaną przyszłość towarzyszy w branży jubilerskiej i chce mieć ich przyjaźń kontynuowane.

1988. Chłopaki pracują nad ich tezy. Fabuła każdej serii ( „Klan Jewellers”) sprawia, że coraz porwać fabuły filmu. George sugeruje Boris po ukończeniu studiów, aby przejść do jego domu. Ale każdy do tej pory odmówił taką kuszącą ofertę.

1990. Borys pracuje w domu jubilerskiego „Galitsky jubilerskiego.” Jej właściciel – znany w społeczeństwo jubilerskiego Lev Galitsky. Jest żonaty z Mary, ich dorosła córka Eugenia. Sylwester zaprosił Borysa za świątecznym stole. Tam omówienia zagadnień biznesowych. żona jubilera podczas wakacji według Borysa, że była w ciąży przez niego. Ale żąda niczego w zamian oprócz swej miłości.

Leo sugeruje Boris dużo pieniędzy, aby poślubić jego córkę. Ona również jest w ciąży. Boris Galitsky sprawia, współwłaściciel firmy. Borys twierdzi, że Maria miała aborcję, ale opuści miasto. Mama i córka rodzić piękne córki, Katarzyny i Natalia odpowiednio. Boris wynajmuje swojego byłego przyjaciela Anatolija ukraść jego córkę Marię. Anatolij i jego żona wzięła do jego wychowania córki Maria i Boris. Podczas chrztu do domu Natalii Galicji przychodzi na policję. Boris jest podejrzany o udział w kradzieży dziecka. Znalezienie żadnych dowodów, stróże zostawić. Bardzo ekscytująca fabuła filmu „jubilerów Klan”. Zawartość tej serii pomogą Ci zrozumieć podstawowe pojęcia, że autor chciał przekazać.

Zajmuje dodatkowe 8 lat. Lwów George przyjeżdża syn Timur. On przychodzi do domu, gdzie mieszka Katya, córkę Borysa. Podczas rozmowy i odbierania Timur mama Katie zaczyna strzelać. Timur obejmuje jej mama Katie z jej ciała. Boris przemyt złota i niemal rozrywa okazja jubilerów Dom. W jednym z odcinków filmu pojawi się w marcu. Wydaje się, że jej siostra Mary i poprosił policję, aby wznowić poszukiwania zaginionej córki. Strzelanie w pobliżu domu dał ojciec George Timur i starego przyjaciela Borisa. Boris zaczyna romans z Zoe, który podniósł swoją córkę. To wiem Eugene i dziewczyna zaczyna grozić przemocą.

Jak kontynuować serię „jubilerzy Klan”? Podsumowanie serii nadal pokazują, jak wydarzenia będą rozwijać.

Biznes przeplata się z romansach

Przyjaciel Boris, George, jest inny syn – Michał. Już dawno zaobserwowano, wrogość i złe stosunki z Borysem. Mężczyźni są rozwiązywane na pojedynek. Boris zamiast strzał zagrożone Misha. To z kolei zapowiada zemstę za ich poniżenia. Podsumowanie serii „jubilerzy Clan” pomaga widzowi pobrać wszystkie sceny akcji.

Natalia, córka Eugeniusza cały czas prowadzi Zoe, która jest tak kochany Borys. Zoe powodu pewnych okolicznościach idzie żyć w garażu, który otwiera warsztat biżuterii. Natalia próbuje zburzyć garażu i Zoe podejmuje decyzję. Ale czas pojawia się Borys i zapobiega się zdarzyć. Timur Natalia kocha i zamierza prosić o jej rękę z Borysem. Zoe, znając go zamyka się w sobie. Przyznaje, że Boris zakochany w Timura, a od tego jest to bardzo bolesne. Ale ślub Natalii i Timur odbyła. To było bardzo bujne i pretensjonalny. Natalia trochę wcześniej oszukał Timur była w ciąży. W rzeczywistości tak nie jest. Timur był żonaty, aby zachować honor i godność galicyjskiej rodziny. Natalia na różne sposoby próbuje uwieść i spać z Timur naprawdę zajść w ciążę od niego.

Tajemnica staje się jasne,

Przechodzi do opisania podsumowanie. Seria „jubilerzy Clan” wygląda za jednym zamachem.

Boris miał atak serca, może być przygotowana w skomplikowanej operacji serca. Co będzie dalej w 'jubilerów klanu serii? Krótka treść serii pomogą tym, którzy chcą dowiedzieć się, zanim informacje.

W odcinku pojawia Dmitry, który chce dostać w swoje ręce działalności Borysem i George. Oksana, pracownik w domu Borysa, jest ujemny testu Natalia. Ona chce rozmawiać o wszystkim Timur. Dla mojego tajnego Oksana wyłudzić pieniądze od Natalia. Zoe jest w ciąży przez Timura. Natalia dowiaduje się, i ma zamiar ją zabić. Zoe nagle zachoruje, jest on zabrany do szpitala. Tam lekarze ustalić fakt, że być może po urodzeniu będzie trzeba zrobić przeszczep nerki. Dlatego też rodzina powinna szukać odpowiedniego dawcy. Natalia poszła do Karpat, gdzie reszta Boris i Eugene. Ona jest w ciąży przez męża. Nie jest powiedziane, że Timur jest także ojcem dziecka Zoya. Boris prostu zły i jedzie do czynienia ze złym jaj zięciem.

Natalia radzi Eugene rozwód Timur. Ona mówi matce, że ojcem jej nienarodzonego dziecka – nie jej mąż. Eugene wraca do domu i ukraść z sejfu z kamieniami szlachetnymi Boris.

Narodziny spadkobierców

Przychodzi taki czas urodzin Natalii i Zoe. Rodzą się dziewczęta. Jak będzie „Clan of jubilerów”? Fabuła serii filmowej zabiera czytelnika w chaosie gwałtownych wydarzeń w życiu bohaterów. Po urodzeniu, Oksana, pokojówka Natalia, zmieniając dzieci. Dom galicyjski świętować narodziny wnuczki. Eugenia wylewa trucizny do szklanki Borys i jest duszące. Elena, żona Jerzego przyznaje się mężowi, że syn Mihail- Boris. George próbuje zastrzelić żonę, ale udaje jej się uciec z domu.

Poniżej znajduje się obraz z zemsty. George reguluje jego „morderstwo”. Jest podejrzany o Timur, został aresztowany. Boris dostaje zatrucia do szpitala, gdzie lekarze walczą o jego życie, i uratowany od śmierci. Natalia robi dziecko test na ojcostwo, a to pokazuje, że Timur – jego ojciec. Ale dziecko zostało zastąpione!

Timur Natalia przeprasza, ale nie zamierza dalej żyć. Uwielbia Zoe. Kobieta jest na oddziale intensywnej terapii w sztucznej nerce. Lekarz, który odebrały Natalia, nagle umiera. Michael dowiaduje się, że George był żywy.

ostry fabuła

powinno się zobaczyć pokaz „jubilerzy Klan”. Podsumowanie serii wprowadza czytelnika do głównych bohaterów i żywych scen filmu.

Borys i George związany prawdziwą walkę. Timur nie obiecuje rzucać Natalię i całkowicie ją wspierać, a córka jest chora. Eugene stracił rozum i zaczynają wędrować lasy i wąwozy. Tam, późno w nocy, natknęła tłum włóczęgów. Kiedy uciekła od nich, a następnie wpadł do wąwozu i uderzył głową. Zoe i Timur wiedzieć, że ktoś otrzymuje swoją córkę. mozolnie Niosą na jej poszukiwanie.

Krewni poszukują Eugene i ogłaszając odkrycie niej dużo pieniędzy. Niniejszy komunikat czytać włóczęgów, którzy spełnili Eugene. Timur Zoe obiecuje złożyć wniosek o rozwód z Natalią. Zoe został dyrektorem biżuterii stoczni.

happy end

Wiele znaków na końcu filmu zmienił. Borys i George zamiar strzelać w pojedynku. Michael dowiaduje się, i chce ich pogodzić. Boris jest w obozie w lesie i ciężko przygotowuje się do nadchodzącego pojedynku. Marta i Mike chce zatrzymać Borys. Oni to robią. Zamiast fotografowania Borys i George uścisnęli sobie dłonie. Są one uznawane za swoje zbrodnie i prosić o przebaczenie wszystkich. Zoe i Timur ożenić. Natalia żeni Nicholas.

Podsumowanie serii „jubilerskiego Clan” pozwala zrozumieć fabułę filmu. Jednak obraz jest jeszcze lepiej oglądać od początku do końca.

przegląd

Fabuła serialu jest naprawdę ekscytujące. Widz, oglądając kilka odcinków, nie można oderwać. Jednak ci, którzy zaczęli studia malarskie w środku, trudno będzie zrozumieć wszystkie niuanse fabuły. Ponadto, jeśli wierzyć opinii, show można zobaczyć wiele niespójności. Niektóre rzeczy po prostu nie rozumieją, widza, który wygląda obraz z przerwami.

Trzeba też wspomnieć o doskonałej wydajności aktorów. Film jest bardzo emocjonalny. Niektóre epizody nie dostać się do oglądania bez łez.