348 Shares 9370 views

Skąd Irina Muromtseva znany rosyjski prezenter telewizyjny?

Przez osiem lat, miliony telewidzów rozpoczęli rano w towarzystwie słynnego prezentera telewizyjnego i ulubieniec publiczności – Irina Muromtseva. Każdego dnia była przeniesienie „Dzień Rosji” na kanale telewizyjnym „Rosja 1”. Ale w zeszłym roku, pewnego ranka nie zacząć Irina i drugiej prezentera, który zaskoczył wielu widzów. Skąd Irina Muromtseva? Gdzie obecnie pracuje prezentera? Dlaczego odeszła kanał? Wszystkie te pytania zakłócony wielu widzów, ale przez długi czas nikt nie mógł znaleźć odpowiedzi.


Biografia i kariera Iriny Muromtsevoy

Znany prezenter telewizyjny urodził się w Petersburgu i we wczesnym dzieciństwie chciał iść na uniwersytet w Moskwie. Ale jej sen się nie sprawdziły, ponieważ ścisłe rodzice nie chcą pozwolić córce tak daleko. W 1996 roku wstąpił na Uniwersytet Muromtseva Woroneż w Szkole Dziennikarstwa, ponieważ jej rodzice nalegali na wprowadzenie go w tej uczelni.

Jednak marzenie Moskwie dziewczyna nie zatrzymał się, po kilku latach, w tym mieście, zaczęła prowadzić aktualności na jednej ze stacji radiowych w stolicy.

Początek twórczy sposób

W 1999 roku, Irina podjął stanowczą decyzję, w jaki sposób tłumaczyć się z działem korespondencji i iść do pracy w telewizji. Jej kariera rozpoczęła się na NTV Program „Segodnyachko” korespondenta.

Jej następna praca stała się dużo bardziej interesująca: Irena przechowywane dokumentalnego scen w „Old TV”, który został poświęcony osobom, jak i wydarzeń związanych z kina radzieckiego.

Irina Muromtseva starał się w nowej roli

W następnym roku, zdecydowała się nie zatrzymać się na osiągnięciach. Prezenter Irina Muromtseva stał się producentem i rozpoczął pracę na takich programów komputerowych jak „Hero of the Day” i „głos ludu”. Irina i jej współpracownicy próbowali nowych programów jak najwięcej interesujący dla widzów i zrobił wszystko, co możliwe, aby przyciągnąć uwagę publiczności. Udało im się przekonać większość Dzheki Chana do udziału w ich transferu, pomimo faktu, że przybył do Moskwy na dzień. Nie jest zatem zaskoczeniem, że wielu fanów byli zainteresowani jej pracy, która jest brakującym wiodącą Irina Muromtseva.

audycje informacyjne z Iriną Muromtseva

Kobieta pracowała i stacje radiowe, a redaktor i producent, ale sobie sprawę, że jej powołanie – to programy informacyjne w telewizji. Irina wielokrotnie dzielone że wcześniej była bardzo boi się aparatu. Muromtseva czuł niewygodne i zaciśnięty w momencie, gdy pojawia się w ramce. Jednak Irina znalazł wyjście z sytuacji i zdecydował, że najlepszym sposobem, aby przezwyciężyć strach przed kamerami – postarać się jako wiodący telewizji.

Warto zauważyć, że Muromtseva zareagował na to bardzo poważnie, lekcje w technologii mowy, a także uczestniczył kursy umiejętności telewizyjnego. Prawdopodobnie każdy, kto oglądał „Dzień Rosji”, potwierdzają, że nie pracował na próżno, ponieważ wynik nie trzeba było długo czekać. Podziwiając talentu Irina i jej doskonałą zdolność do prowadzenia programów telewizyjnych, wielu widzów są zainteresowane, gdzie Irina Muromtseva zniknął w ubiegłym roku.

Kilka miesięcy o niej nie słyszał. Fani mieli żadnych założeń o tym, gdzie Irina Muromtseva poszedł i dlaczego opuściła kanał. Jednak po pewnym czasie kobieta powiedziała dziennikarzom powód jego wycofania z Rosji „1”.

Skąd prezenter telewizyjny Irina Muromtseva?

Irina – bardzo popularny prezenter telewizyjny, więc jest zainteresowany w życiu ogromnej liczby ludzi. „Skąd Irina Muromtseva? Ona został zwolniony z kanału? „- pytania zadawane wszystkich fanów i widzów, a Irina nie powiedzieć każdemu prawdę. Wielu uważało, że Muromtsev zwolniony z kanału, niektórzy podejrzewali, że była w ciąży, a może coś chory. Prezenter telewizyjny postanowił rozwiać wszelkie plotki i obalić fałszywe pogłoski.

Muromtseva wspólne, że został poproszony o zmianę pracy więcej w sierpniu 2014 r. Kobieta przyznaje, że gdyby nie okoliczności, to raczej nie poszły od ich zwykłego miejsca pracy. Jednak ona zawsze chciałem spróbować się w innych kierunkach, a prowadząc często oferuje kanał prowadzący do nowych projektów. Niestety, ona została odrzucona, ponieważ kanał „Rosja 1”, nie została ona przyjęta. Prowadząc przyznała, że ona bardzo lubią uczestniczyć w jakichkolwiek programach i projektach, jak w „Pierwszy kanał”, ale maksymalna eksperymentalny na „1” Rosja mogłaby tylko uczestniczyć w pokazie tańca. Kobieta nie jest szczęśliwy, bo nie jechał do pracy prowadzący program „Dzień Rosji” aż do emerytury.

Muromtseva przyznał, że wszystko decyduje jeden przypadek. Raz skrzyżowane z Konstantin Ernst, który poprosił ją, by zostać producentem, a także do prowadzenia programu na „Pierwszy kanał”.

Pytanie, jak wiele zostało utracone Irina Muromtseva zainteresowane w milionach rosyjskich telewidzów. Oczywiście, wiele z nich nawet zaczęli się martwić o kobiecie, ale po fani dowiedzieli się, że w przypadku Irina idą w górę, powody do obaw pozostają.

Życie osobiste Irina

O jego osobiste życie znany prezenter nie tak dużo, jak chcielibyśmy wielu fanów. Ale z kamer telewizyjnych i kobiety nie ukrywa faktu, że ma córkę, Luba. W marcu 2013 roku, Irina urodziła drugą córkę. Niektórzy widzowie Pytanie o którym brakuje głośnik Irina Muromtseva, żartobliwie odpowiedział, że Irina ponownie w ciążę i poszła na urlop macierzyński.

Muromtseva twórczy sposób jest bardzo zróżnicowane i ciekawe, tak wielu widzów i fanów było bardzo ciekawe dowiedzieć się o przyczynach jego wycofania z Rosji „1”.