288 Shares 8641 views

„House of Cards”: aktorzy i fabuła

Seria US „House of Cards”, aktorzy znani z ról w kinie, pojawiła się w 2013 roku. Od tego czasu, każdy nowy sezon serii cieszy się popularnością wśród widzów kontynuowane.


frenk Andervud

Główny bohater w trakcie rozwoju całej historii jest Frenk Andervud. Wydaje się w każdym odcinku serialu „House of Cards”. Aktor zmieniać z sezonu na sezon, chociaż niektóre z nich stoją twarz.

Underwood grał Kevin Speysi. W trakcie swojej kariery dwukrotnie otrzymał „Oskara” i zagrał w największym skalę przeboju kina amerykańskiego. W serii, jako bohater, miał nie pojawił. Ale wyjątkowa i „House of Cards”. Po ogłoszeniu obsady publiczność zrozumiała, że czekał na bezprecedensowym spektaklu.

Charakter głównego bohatera

Na początku narracji Underwood to senator z Partii Demokratycznej w USA. Całej serii pokazuje karierę. Po pierwsze, stał wiceprezes, a następnie prezes kraju. Ale splendor „domu” jest tak, że Underwood dostaje ją za pomocą metod demokratycznych nie są akceptowane w Stanach Zjednoczonych.

Underwood – przebiegły intrygant. Charakteryzuje się zimną krwią, która pomaga mu osiągnąć sukces w najbardziej niespodziewanych i trudnych sytuacjach. Senator umiejętnie gra namiętności i interesów innych, do play off je i uczynić je robić co chce. Wielu krytyków zauważyło, że Underwood byłby wspaniały charakter włoski pisarz Machiavelli. Ten dyplomata florencki Renaissance znany ze swojej rozprawie „Cesarz”, który opisuje takie właśnie psycho politykę zachowania. „Cel uświęca środki” – to motto ambitny senator z Karoliny Południowej. Że robi tak interesujące i ekscytujące, „House of Cards”. Aktorzy grający inne znaki, jednak są również godne uwagi.

Kler Andervud

Robin Rayt grał żona Franka, Kler Andervud. Żona jest bardzo podobny do męża. Jest ambitny i nie jest również obarczony zasad moralnych, jeśli chodzi o realizację dalekosiężnych planów. Na początku pokazu Claire jest prezesem Fundacji w Waszyngtonie. Kiedy Frank zaczął zakładać kierownicze stanowiska w państwie, jego żona była również w globalnej polityce.

W trzecim sezonie, Claire stał ambasador USA przy ONZ. Ona posiada wiele działań, nagle zmienili fabułę serialu „House of Cards”. Aktorzy i bohaterowie drugiego planu, też, w niektórych przypadkach, to cynicy i pragmatycy, ale są one daleko od małżeństwa Underwood.

Zoe Barnes

Młoda gwiazda filmowa Keyt Mara grał dziennikarza Zoe Barnes. Ona pojawiła się w pierwszych dwóch sezonach serialu „House of Cards”. Aktorzy i role wspierające w tej serii, z reguły długo na ekranie nie marudzić. Tu i Barnes, były najpierw z jednym z głównych bohaterów, został usunięty pisarzy, którzy zdecydowali się zabić ręce Frank Underwood.

W pierwszej serii, Zoe współpracował z senatorem, pomagając mu zorganizować wygodną i użyteczną przeciek w prasie metropolitalnego. Dzięki tej metodzie, Underwood pozbył się swoich wrogów i zwiększyć swoją popularność przez właściwy PR.

Wiele pomysłowych porusza Frank stał się tym samym punktem pokazu. Nie jest zaskoczeniem, że w 2015 roku, Kevin Speysi otrzymał „Złoty Glob” za udany i przekonujący roli.

Peter Russo

Niektórzy aktorzy z serialu „House of Cards” (jak Zoe) stają się nieświadomymi ofiarami Franka. Tak więc, na przykład, było Rep Piter Russo (grany Kori Stoll). Polityka ta jest dość kontrowersyjna biografia. W trakcie serii on zmaga się z atakami alkoholizmu i narkomanii.

Młody Rousseau stał się użytecznym narzędziem w różnych machinacji Underwood zagrożone szantażować go, aby powiedzieć wyborcom prawdę o swoich złych nawyków. Pomiędzy te znaki są powiązane skomplikowany związek, który staje się nienawiść, a potem okazuje się silnym sojuszu. I ten niezwykły film "House of Cards". Aktorzy odgrywają postacie, które są trudne do przypisania do zwykłych kategoriach dobrych i złych. Każda postać ma szkielet w szafie. Okresowo tajemnice i ukryte motywy są wyciągane, dzięki czemu historia bardziej interesujące i tylko skręcona.

Inne cechy serii

„House of Cards” był wydarzeniem dla całej branży, amerykańskiego serialu. Po pierwsze, fakt, że nigdy nie poszedł w telewizji. Twórcy zdecydowali się korzystać z nowego systemu dystrybucji treści. Tak więc skutecznym narzędziem (zastępcze kanały telewizyjne) stała się usługa sieciowa wideo Netflix.

Projekt ten rozpoczął się w latach 90. w wypożyczalni kaset z filmami. Kiedy każdy Amerykanin ma teraz swój własny prywatny dostęp do internetu, właściciele serwisu postanowili „przenieść” w sieci. Tutaj Netdlix zaczęły krążyć unikalne treści, w tym programów telewizyjnych.

Jednym z pierwszych dużych stał się tylko „domek z kart”. Aktorzy (Sezon 3 został wydany w 2015 roku) jest teraz zdobić telewizora bez przerw reklamowych, a gra na komputerach użytkowników i ekranów notebooków. „House of Cards” mogą być swobodnie pobrać z Internetu. Twórcy serii postanowił nie walczyć z piractwem (co byłoby stratą mocy). Zamiast tego, wręcz przeciwnie, zostały stworzone wszystkie warunki dla widza z dowolnego miejsca na świecie może nie ma przeszkód, aby otrzymać nowy sezon franczyzy.

Na koniec warto wspomnieć, że dyrektor pierwszej serii i mózgiem całego projektu jest słynny David Fincher. W 1995 roku wyreżyserował przeboju „Siedem”, jedną z głównych ról, w których grali tylko Kevin Speysi.