511 Shares 7499 views

Hooked "Tricolor TV"? Walidacji danych jest bardzo proste!

Nie było potrzeby, aby podłączyć telewizję satelitarną? Zły sygnał ze wspólnej anteny? A może chcesz, aby móc przeglądać kanały, które nie zostały uwzględnione w proponowanej listy lokalnej telewizji? Wtedy twój wybór – "Tricolor TV"!

Dlaczego "Tricolor"?

A ponieważ jest to wygodne i niedrogie. On jest największym i najpopularniejszym dostawcą niski koszt usług telewizji satelitarnej w Rosji. Podłącz to jest bardzo proste: wystarczy wiedzieć, która firma jest zainstalowanie go w swojej dziedzinie. Dają ci anteny satelitarnej, odbiornika i innego sprzętu potrzebnego do nadawania programów telewizyjnych. Podłączyć i skonfigurować samodzielnie. Od Ciebie tylko trzeba zapłacić usług i podpis w umowie obsługi klienta. To wszystko! Zobacz kilkadziesiąt kanałów telewizyjnych z różnych motywów dla każdego smaku, nawet jeśli są w odległych rejonach Federacji Rosyjskiej, gdzie konwencjonalna telewizja nie jest dostępna. Teraz jesteś abonentem „Tricolor TV”!

Potwierdź dane osobowe

To co będzie zobowiązany w ciągu 90 dni po podpisaniu umowy. Jeżeli umowa z firmą nie jest pierwszy raz, przed jakimkolwiek działaniem po umowie z ciebie, nikt zażądał, teraz jest to konieczne. Zasada ta pojawiła się od 14 stycznia 2013 roku.

Dlaczego to zrobić?

Wymagania „Tricolor TV”, aby potwierdzić dane abonenta lepiej nie ignorować. O konieczności działania określonego w umowie, że podpisał na początku swojej współpracy. Wymóg „Tricolor TV”, aby potwierdzić dane w oparciu o fakt, że błąd może być dobrze tolerowane w informacji o zamówieniu na temat nowego abonenta. Może to być banalne literówka czy błąd drukarski i inne błędne informacje. Zgadzasz się, że taki „korygowanie błędów” – prawe działanie, uniemożliwiając wprowadzenie błędnych danych, które mogą sprawić, że zawarta umowa nieważna, nie potrzebuję cię lub „Tricolor TV”.

Potwierdzają dane nie mogą być?

Po upływie 90 dni, czyli prawie trzy miesiące, transmisja danych zostanie zatrzymane, a będziesz pozostają dostępne tylko dla niektórych kanałów, które są dostępne dla Ciebie za darmo, to znaczy, zawarte w pakiecie „Basic”. Stanie się tak niezależnie od tego, ile kanałów i na jak długo zapłacili wcześniej „Tricolor TV”. Potwierdź dane osobowe jest konieczne – będzie to, aby informacje, o których mowa w umowie, niezawodnej i sprawdzonej. Aby upewnić się, że nie zapomni tego zrobić, zostanie wysłany przypomnienia w postaci wiadomości SMS. Będziesz powiadomić koniec okresu 90 dni przydzielonych do was „Tricolor TV”. Walidacji danych po otrzymaniu komunikatu jest lepiej od razu!

Jak potwierdzają dane?

To bardzo proste. Nie trzeba nigdzie jechać czy czekać na specjalistę. W celu potwierdzenia swoich danych, trzeba:

  • Idź na oficjalnej stronie „Tricolor TV”. Na głównej stronie menu trzeba wybrać „Potwierdź dane”, który otworzy specjalny formularz. Do potwierdzenia danych przez dowolny z dostępnych metod trzeba będzie utrzymać kontrakt, który został wykonany dla usług telewizji satelitarnej. Musisz podać numer zamówienia oraz modelu odbiornika. Pozostała część wymaganych informacji jest znany wam bez monitowania: imię, nazwisko, przydomkiem, data urodzenia, adres, gdzie jest zainstalowany sprzęt, numer telefonu i adres e-mail. To wszystkie informacje, które są niezbędne dla „Tricolor TV”. Potwierdź dane osobowe mogą być inne sposoby.
  • Jeśli masz już konto na oficjalnej stronie internetowej firmy i mieć dostęp do konta osobistego, można przejść przez proces, za pomocą punktu menu „User Authentication” w jego biurze. Jeśli wcześniej nie przeszły rejestracji, zaleca się, aby go zdać. W koncie osobistym można dowiedzieć się o stan swojego rachunku telefonicznego i uciec, przynajmniej potrzebne informacje.
  • Jeśli nie masz możliwość zweryfikowania informacji za pośrednictwem Internetu, to też istnieją co najmniej prosty i wygodny sposób. Wystarczy wybrać dowolny numer telefonu 8-800-500-01-23 (dzwonić bezpłatnie do wszystkich abonentów Federacji Rosyjskiej). Specjaliści Centrum kontaktu zada niezbędne pytania i potwierdziły się.

Co się dzieje po?

Po spełnieniu wymagań „TV Tricolor” potwierdzają dane osobowe, staniesz się ich pełnoprawnym stroną. Jeśli użyto swój e-mail potwierdzający, certyfikat elektroniczny wejdzie do niego, które wskazują, że jesteś abonentem honoru. Jeśli usługa została zawieszona, będzie wznowić w ciągu trzech dni. Teraz możesz w pełni cieszyć się oglądaniem ulubionych programów telewizyjnych. Najważniejsze – nie zapomnij zapłacić na czas serwisu „Tricolor TV”!