641 Shares 3730 views

Ekaterina Kovalenko: biografia, zdjęcia

Jeden z najzdolniejszych uczestników show "The Bachelor (Sezon 4)" na TNT była Ekaterina Kovalenko. Ostatnio, ona również zdobyła miejsce drugie miejsce w konkursie piękności w Moskwie.

rodzina

Katarzyna urodziła się w małej miejscowości Starodub, która znajduje się w regionie Briańsk. Dorastała w nienaruszonym rodziny. Mama Katarzyna zajmował stanowisko w administracji miasta, pracował również w mieście ZhEKe. Ojciec Vladimir – oficer wojskowy w rezerwie. Po odejściu z wojska, strażnik odbyła się w kolonii. Katya ma młodszą siostrę. Olga pod nią przez 3 lata.

Badanie aktywności i pracy

Ekaterina Kovalenko był aktywnym dzieckiem. Uczęszczała różne okręgi i sekcje. Czas wolny dziewczyny w moim dzieciństwie było niewiele. Kate chciała być dentysta, ale los, że po ukończeniu liceum, ona studia na Uniwersytecie Moskiewskim na wydziale gleboznawstwa. Po przestudiowaniu tam przez 5 lat, ona naukę na studiach na wydziale filozofii.

Ukończeniu szkoły, Ekaterina Kovalenko zaczął model zawodową. Ona zawsze trzymał się w kształt, więc z biegiem czasu stał się dobry trener fitness w Hall of Fame Dr. Loder. Kate lubi uprawiać sport, więc zawód instruktor – jeden z jej powołania.

W ciągu ostatnich lat, Kate wielokrotnie uczestniczyli w konkursach piękności i pokazach talentów. W 2015 roku dziewczynka zdołał trzecie miejsce w konkursie „Miss Moskwy”.

Udział w projekcie

Bachelor of poprzednim sezonie był piosenkarzem, muzykiem Aleksey Vorobev. Jego serce przyszedł do zdobycia 25 państw członkowskich. Wśród nich był i Ekaterina Kovalenko. Reporterzy dziewczyna przyznała, że dostaje wielką przyjemność podczas rywalizacji. W odniesieniu do romantycznych związków, istnieje nowy Kate, więc postanowiła sprawdzić swoje siły w projekcie wysokim profilu na TNT.

Katie idealny – wysoka samowystarczalny człowiek z wielkim poczuciem humoru. Jest z tym człowiekiem chciałaby połączyć moje życie.

Podczas pierwszej rozmowy z Alex, Catherine natychmiast przyznał się do tego, który jest w poszukiwaniu jego ideał, więc miejsc wszystkie swoje nadzieje na głównych krajach kawalerem. Kate przedstawiony Vorobiev filozoficzną książkę. Tak, dziewczyna była w stanie wykazać, że facet zainteresowań i zasad życia.

Czy licencjat uderzył Kate i jej prezent, to nie jest jeszcze znana publiczności. Catherine również Vorobyov, że jest bardzo zainteresowany tym, i chciałaby nadal uczestniczyć w projekcie. Jednak róża dziewczynka wciąż miał jednak, jak 15 jego rywale.

Kto będzie zdobyć serce dziewczyny Aleksieja – tajemnicą dla nikogo, kto ogląda pokaz z entuzjazmem i doczekać finału.

Ekaterina Kovalenko: zdjęcie "Instagrama"

Lubi dzielić się z jego fani zdjęcie, którą regularnie stawia w „Instragram”. Jak widać na zdjęciu, Kate uwielbia podróżować, zgodnie z trendami mody, a uczęszcza do różnych wydarzeń społecznych.