248 Shares 9421 views

Christina Hendricks: mocniej sukienka – większe piersi

Aktorka, która doskonale rozumie wieprzowiny, nie można trzymać gęby na kłódkę i pamiętał każdy, kto widział ją raz.


Kobieta do kości

Christina Hendricks urodziła się 3 maja 1975 roku w Tennessee. 14 lat później, już w stanie Virginia, po raz pierwszy wszedł na scenę teatru. Actis pierwsza rola była w musicalu „Grease” Webbera i nieco mniej zauważalne – w spektaklach.

Po tylu latach i tak nie pamiętam, ale światło było jeszcze pani Hendricks wystąpił z blond włosami, który został pomyślnie przemalowany w ciągu 10 lat, stając się czerwono-pyszne. Od tego momentu nie ma pozazdroszczenia stałość ponieważ kolor nie zmienia się – aktorka znalazła się w połyskujące ognia.

Patrząc na aktualną Christina, trudno jest uwierzyć, że była bardzo niepewna. wieku przejściowego, nasączone powstanie, Hendrix wyrażone w postaci punk. Trudno sobie wyobrazić, ale aktorka stosować makijaż czarny i zaniedbane poszarpane ubrania z łańcuchów. Nie trzeba dodawać reakcji rodziców i jego otoczenia – w pierwszej kolejności – w ten sposób?

szczęśliwy przemienienie

Punktem zwrotnym w kształtowaniu wizerunku Hendrix został zaangażowany w konkursie młodzieży magazyn zdjęć. W ramach przygotowań do sesji zdjęciowej jej wizerunek zmienił się dramatycznie, pokazując się jako piękna Christina Hendricks, figury i jej twarz jest oszałamiające. Finalista konkursu był inny uczestnik, ale Christina zdobyła kolejny, wielkie zwycięstwo – zauważyła i wzięła sobie nowy.

pierwsze kroki

W 19 lat, nowa Kristina udał się do Nowego Jorku, aby wyrazić siebie. Pierwsze kroki w swojej karierze zrobiła jako model, a jednocześnie dumny i silnie podkreśla zdobytego doświadczenia, który nauczył ją niefrasobliwe zachowanie przy świetle reflektorów. Kolejny etap odbył się pod patronatem TV – to poobijany rola nie jest zły, ale nie szczególnie wybitne serii, choć niektóre z nich zostały nominowane do „Emmy”.

Przełomem była rola Dzhoan Hollouey w projekcie „The Crazies”, który rozpoczął się w 2007 roku, było tam, że Christina Hendricks świeciły. Seria ta opowiada o tym, jak w latach sześćdziesiątych pracować i rozwijać agencję reklamową. Twórcy umiejętnie przeniósł publiczność pokazując wszystko o ludzi, którzy są w dążeniu do sukcesu i fornirem gubią się. Aktorka odgrywała pracownik biurowy i ujmuje królowej szalonych mężczyzn i powoduje ostrą nienawiść do kobiet. To zadanie Christina poradził sobie tak dobrze, że jej postać, wcześniej nieistotne nad scenariuszem, wysunęła się na czoło i zaczął wpływać na przebieg fabuły. Hendricks Sukces w tej roli otrzymał nagrodę „Emmy” w 2013 roku.

Następnym krokiem było wziąć udział w filmie „Drive” w 2011 roku, gdzie jej „wspólnikiem” tej historii był bohaterem Ryan Gosling. Ten obraz wywołał sprzeczne emocje, został oskarżony o nadmiernej brutalności, jednak otrzymała Złotą Palmę dla najlepszego reżysera.

Wiosną 2014 roku ukaże się innej pracy Kristiny Hendriks i Ryan Gosling – „Lost River”, gdzie ten ostatni działał jako reżysera. Fabuła obraca się wokół samotnej matki, syna i ich próbach ucieczki z podziemnego.

wygląd

Nie będziemy udawać, twierdząc, że Christina Hendricks pasuje do modnych w dzisiejszych czasach standard urody. Wielkość „idealne” Tastemakers wersja odzież waha się od 0 do 2, natomiast gatunek aktorką 14. Ale staje się oczywistym przykładem tego, że piękno ma wiele twarzy.

Christina Hendricks, której parametry kształtuje się 99-76-99 cm, bez wątpienia piękne. To świadczy przykład, że przy wzroście 172 cm i wadze 70 kg może wyglądać tak, że ludzie będą zamrażać respekt i przyciąga wzrok, gdziekolwiek. Krzywego kształt o smukłej talii jest bardzo spektakularne. Osobno warto zauważyć, klatkę piersiową – ona stała się tak popularna, że ludzie nawet poświęcić konkretnej społeczności! Oczywiście, takie zainteresowanie części ciała innych ludzi jest dyskusyjna, ale fakt, że części te są godne uwagi, trudno zaprzeczyć.

Ten przypływ podniecenia stał się bardziej widoczne po wydaniu „Mad Men” – Christina Hendricks, którego parametry zostały umiejętnie podkreślone biurowe sukienki sześćdziesiątych próbki podniecone umysły.

To jednak ma swoje wady – w jej dążeniu do poznania i zobacz więcej ludzie są gotowi, aby przejść do życia prywatnego. Kilka lat temu, Internetu wyciekły zdjęcia gwiazd intymnej natury, że tam z powodu niesfornych kibiców, posiekany telefon aktorki.

życie osobiste

Na jesieni 2009 roku aktorka poślubiła Geoffrey Arend, który ukazał się w „Country Gardens” oraz „500 dni miłości”. Aby mieć dzieci para nie chcieli, zgodnie z Christina, dla realizacji matczynego instynktu, wystarczy mieć kilka szczeniąt.

Christina Hendricks o sobie

Aktorka uważa, że główną cechą, która pomogła jej wejść na scenę – jest możliwość obserwować świat wokół nich.

To wyrównuje osiągnięć oraz przez fakt, że Joanne w „The Crazies” pomógł wielu kobiet wśród widzów sobie sprawę, że duże piersi to luksus, że powinniśmy być dumni.

Christine przyznaje, że jego sukces jest zastanawiające. Według jej wersji, to jest po prostu dobrym świetle.