743 Shares 8003 views

Nowy Lexus od fantazji: deskorolka na pole magnetyczne

Wszyscy z zapartym tchem oczekują pojawienia się jesienią 2015 roku, ponieważ jest to czas, aby opisane w latach dziewięćdziesiątych kultowego filmu „Powrót do przyszłości”, gdzie główny bohater podróżuje w czasie.

W filmie, różne wynalazki zostały opisane, że ludzie cieszyli się w całości w 2015 roku, oraz, oczywiście, każdy chciałby zobaczyć te wynalazki pojawiły się w rzeczywistości ofensywnej długo oczekiwany moment. Jedna z najbardziej oczekiwanych nowych produktów było hoverboard – płyta podobna do skate, który stosowany jest pole magnetyczne lewitować nad ziemią. Czy taki pojazd pojawił się w 2015 roku? Odpowiedź brzmi: tak – samochód marki Lexus załatwione tego pokolenia lat dziewięćdziesiątych sen stał się rzeczywistością.

Prezentacja hoverboard

Japoński samochód marki Lexus wrażeniem wszystkich pokazując oczekiwany hoverdord wygląd, który umożliwia osobie do poruszania się na pokładzie, bez dotykania ziemi, ze względu na działanie pól magnetycznych. Wcześniej, w 2015 roku spółka poinformowała, że planuje wydać podobny pojazd, wydała kilka podgląd – i bliżej do końca roku Lexus hoverboard został nakręcony w działaniu. W tym celu specjalny skatepark powstał, który spełnił wszystkie warunki niezbędne dla ruchu na hoverboard.

Prace nad projektem

Wiceprezes Lexus rozmawialiśmy trochę o projekcie, który już udało się poruszyć opinię publiczną. Jest przyjęte do realizacji tego projektu, firma dokonała śmiały krok w kierunku razdvizheniya współczesnych granic wysokiej technologii, projektowania i innowacji. Wewnątrz firmy, projekt został nazwany slajdów i pracował nad nim, nie tylko ludzi z „Lexus”, ale także innych partnerów, którzy podzielają zaangażowanie firmy do innowacji i przekształcenia ruchu do prawdziwej przyjemności. Jak wspomniano wcześniej, po raz pierwszy pojęcie tego pojazdu został przedstawiony w kultowym filmie „Powrót do przyszłości”, a teraz jest stopniowo zbliża się do rzeczywistości – właśnie w tym czasie, że został on wskazany w filmie. To samo można powiedzieć o innych wynalazków – na przykład w tym roku, Nike planuje uruchomić własną linię butów kręgowym, która również pojawiła się w filmie powyżej.

Cechy wynalazku,

Jeśli chodzi o hoverboard, ma kształt tradycyjnego deskorolka, ale pozbawiony kół – a wraz z głębszym profilem. Opiera się on na dwa zintegrowane kriostacie, to znaczy dwa aparaty fotograficzne, które są przeznaczone do przechowywania materiału nadprzewodzącego, w temperaturze od minus 197 stopni Celsjusza, przy użyciu ciekłego azotu. W tej niskiej temperaturze materiał dosłownie wypycha pole magnetyczne, które wychodzi na inne pole magnetyczne emitowane powlekanego skatepark. To właśnie zapewnia dymek hoverboard w powietrzu. Pole magnetyczne skutecznie współdziała z torów „zamrożone” nadprzewodniki, przy jednoczesnym zachowaniu odpowiedniej odległości między płytą a powierzchnią. Całkowita siła jest tak duża, że dorosły człowiek nie może po prostu stać na pokładzie, ale nawet po niej skakać.

Testowania i demonstracji

Jak wspomniano wcześniej, hoverboard z „Lexus” został ogłoszony jeszcze w tym roku, ale dopiero pod koniec lata, że nadszedł czas, aby przetestować go w polu i jednocześnie wykazać swoje możliwości na całym świecie. W tym celu został utworzony ponad 200 metrów specjalnym torze – Powierzchnia magnetyczna położono pod asfaltem skateparku w Barcelonie, gdzie handlowy został nakręcony. W nim można zobaczyć ludzi, którzy spokojnie schodzenia na ziemię w odległości kilku centymetrów od hoverboard. Choć Lexus hoverboard i jest najbardziej zaawansowane i innowacyjne wszystkich osiągnięć w tej dziedzinie, to nie jest pierwszy hoverboard. Na przykład, w 2012 roku grupa projektantów stworzył deskorolka z systemem ośmiu, który pozwala podróżować na najtrudniejszych powierzchniach – na przykład, nie ma problemów ze schodów.

Oczywiście, nie jest to hoverboard, ale należy zauważyć, że wynalazek jest także bardzo progresywny i ciekawe. Ale ludzie mogą spodziewać się tylko, że kiedy Lexus będzie zakończenie fazy rozwojowej i wyda swój hoverboard aby móc spróbować i kupić.