188 Shares 2967 views

Jak urodził Colt rewolwer?

Historia ludzkości – historia wojen. W całej swojej egzystencji, ludzie wielokrotnie angażują się w zbrojnej konfrontacji. Dzięki ulepszonej technologii, zmieniliśmy metod i środków prowadzenia wojny w czasie. Rewolwer Colt jego wygląd oznaczone kolejny kamień milowy w rozwoju broni, ustanawiają nowe zasady w projektowaniu pistoletów. Jej tworzenie towarzyszyło wiele interesujących faktów, które zostaną opisane w tym artykule.

Pierwsze pistolety

Broni palnej tego typu jest znany z XV wieku. Pierwsze próby były pojedynczo. Jak wybuchowego stosowany prochu i element oddziałujący na ogół prowadzić piłkę. Gun Kaganiec-loading. Zapłon nastąpił proszku ze specjalnym urządzeniu zwanym zamek. Od XVIII, pistolety wyposażone były zamki typu silikonu. Rozwój technologii doprowadził do powstania pierwszego rewolwery, czyli modele z mechanizmem bębna. Początkowo taka broń nie jest powszechna, jako kompleks ładowarka system nie zapewniają szybki ciągłe fotografowanie. Wszystko zmianie po wynalazku 1807 kapsułki detonacji mieszanki proszku. Zasada ta strzelanie rewolwer otworzył szerokie perspektywy. Teraz najważniejsze pytanie, kto pierwszy będzie w stanie wdrożyć tę technologię do produkcji i organizować produkcję nowych rewolwerów na skalę przemysłową.

Broń przyszłości Król

Semyuel Kolt urodził się w rodzinie fabrykanta, Christopher Colt 19 lipca 1814. Od najmłodszych lat, Sam wyciągnął broń. Studiował z wielkim zainteresowaniem różnych modeli czasu. Wiedza zdobyta później przydać, gdy pierwszy rewolwer Colt został stworzony. Ponadto, aby przemyśleć projekt pistoletu Samuel pomógł wielu obserwacjach poczynionych podczas pracy jako marynarz na statek handlowy «» Corvo. Jego uwagę przyciąga mechanizmu podnoszenia kotwicy statku, poprzez obrót tylko w jednym kierunku. On również zainteresował się urządzenia z pozycji zablokowanej kierownicy po kolei. Zasady działania tych mechanizmów włączyła kapsułki rewolwer Colt, opatentowany w 1835 roku w Anglii. W rok później, patent uzyskano w Stanach Zjednoczonych.

Produkcja na skalę przemysłową

W 1847 Colt zarejestrowała własną firmę. Pierwszy sklep otworzył w zbrojownia Patterson. Produkowane w warsztatach nowego inny rewolwer Colt płynną fotografowania i dobrej sile ognia. Mimo to, po raz pierwszy firma miała poważne problemy ze sprzedażą. Sytuacja zmieniła się incydent, który wystąpił z grupą Texas Rangers. Dzięki systemowi „pistoletu Colt” jako podstawowej broni 16 opiekunów z prawem do czynienia z 80 Indian. Rangers wyjdzie z walki zwycięsko, bez utraty jednego człowieka. Ten sukces pod warunkiem, że zamówienie rusznikarz do 1000 jednostek dla Texas ekspedycyjnego i podwaliny do dalszej współpracy z rządem USA. Konflikt z Meksyku i wojny domowej w tym kraju umocniły pozycję finansową producenta. Rewolwer Colt stał się symbolem Ameryki. Dla zwykłych obywateli, on również był skutecznym środkiem samoobrony, a czasami czynnik przetrwania w trudnych czasach.