689 Shares 2499 views

Jaki jest kalka

Biurokracja pochodzi tysiące lat temu. Raz podczas wykopalisk archeologicznych w Egipcie został znaleziony w bardzo wielu glinianych tabliczek z tego samego tekstu. Przepisywanie przy wykonywaniu niewolników czytania i pisania.

Po raz pierwszy technologia, na której rozpoczęła produkcję papieru do kopiowania, został opatentowany 7 października 1806 w Wielkiej Brytanii. Papier był dwustronna, impregnowane atramentem. Wynalazek jest dobrze znanym „papier węglowy” Ralph Wedgwood należy.

W 1820 roku, kopia papier na bazie sadzy zaczął produkować na skalę przemysłową. Szczyt jej popularności nastąpił w latach 70-tych, gdy zaczęły pojawiać się en masse maszyn do pisania. W powłoce zaczęły dodając kit, że wyeliminuje braki poprzednich wersjach – Wszelkie zanieczyszczenia, do których dotknęła. Przed pojawieniem się nowoczesnego sprzętu kopiującego (kopiarka, faks) kalka było bardzo popularne. Dziś to nie jest tak popularny i jest wykorzystywany głównie w przemyśle odzieżowym.

Papier węgla o niskiej gęstości. Z jednej strony to spowodowane warstwę kolorowankę, która pomaga uzyskać poprzez pisanie, rysowanie lub drukowanie wielu kopii. Arkusz jest zawarte pomiędzy konwencjonalnym barwienia papierową warstwą puszek. Podczas zapisywania na karcie znajduje się na górze, ze względu na dociskowych barwienia cząstek uchwyt przenoszone na arkusz obsadzone poniżej planem.

Dzięki tej pracy, można uzyskać kopie różnych dokumentów. Dziś wydała specjalny materiałów światłoczułych, jest również ich odmiana, przeznaczona do rozszerzonych plany kontraście.

Również teraz nie fototechnika Reflex papieru do kopiowania oryginałów z baru (pojedyncze i podwójne) w kopiowanie kontaktów. Były też fotostatnye światłoczułych materiałów (ujemny, dodatni) w celu otrzymania kopie z prętów i półtonów oryginałów fotokopiarek. Kolejny widok – fotokalka, który jest używany do tworzenia kopii oryginałów pasku za pomocą druku kontaktowego i wypust. Służy również do termoutwardzalnych węgla replikacji papieru odruchu cieplnej (promieniowanie podczerwone) , a następnie przenieść ciepło obrazu na papierze zwykłym. Photosemiconductor materiały wymienione są drukowane na powierzchni cienką warstwą półprzewodnika światłoczułego opartego na tlenku cynku.

kopia papier biurowy, który można kupić w wielu sklepach, ma wysokie kontrastowe obrazy. Czas wykonywania kopii może potrzebować kilku sekund na minutę lub więcej. W ich technologii przetwarzania (fixing, wyświetlacz, itp) oraz czas przechowywania kopii jak istnieją różne rodzaje papieru.

Często stosuje się do kopiowania i zwykły papier, nie są traktowane tak, jakby kontaktno- lub matrycę graficzny sposób kopiowania, jak również odwzorowanie oryginału za pomocą przesunięcia funkcji drukowania.