196 Shares 7003 views

Aby uzyskać informacje o tym, jak rozbierać Xbox 360

Do tej pory tematem konsola do gier wideo jest dość istotne. A ponieważ jestem również fanem tych urządzeń, dzisiaj chciałbym porozmawiać o pomysłem firmy „Microsoft”, a mianowicie „Xbox 360”. I mamy teraz będzie nie na temat gier lub funkcji. Rozmowa będzie o tym, jak rozmontować „Xbox 360”.

Co to robi?

Wielu z was może zapytać: „Dlaczego to, co demontować konsoli do gier?” I rzeczywiście, dlaczego? Kto by pomyślał, demontować tylko w domu normalnej pracy urządzenia? Wierzcie mi, to pytanie jest podniesione przez wielu właścicieli tego cudu.

Kto to robi, aby zaspokoić swoją ciekawość podwyższone, który jest gotowy do korzystania z wnętrzności konsoli. Ci, którzy są bardziej lub mniej zorientowanych w elektronice chłodzenia chcesz uaktualnić i dokonać wszelkich innych niezbędnych ich zdaniem, uaktualnienie. Niektóre „Kulibin” starają się zmodyfikować lub nawet całkowicie zastąpić dysk konsoli do gier.

Są tacy, którzy chcą, aby upewnić się, jaki rodzaj płyty głównej jest zainstalowany w urządzeniu – oświadczenie producenta lub każdy inny. Wierz mi, to nie jest to wyczerpująca lista, to idzie dalej i dalej, ale jesteśmy zainteresowani nie tak.

niezbędne narzędzia

Przed rozbierać „Xbox 360 e”, dowiedzmy się, jakie narzędzia będą musimy zrobić. Pierwszy – zestaw śrubokrętów, które są bardzo podobne do formy gwiazdką. Drugi – wykałaczka, może być więcej tak, na wszelki wypadek. Trzeci – mały minus śrubokręt. Lista się kończy, nic więcej jest potrzebne.

Teraz, gdy mamy przygotowane wszystkie powyższe, możliwe jest, aby kontynuować, aby zrozumieć, jak zarabiać na zewnątrz „Xbox 360E”. Tuż przed rozpoczęciem tej procedury, to jeszcze raz, czy naprawdę trzeba to zrobić, czy można zrobić? Rzeczywiście, w przypadku wystąpienia błędu, można pozostać bez konsoli do gier lub „hit” na drogie naprawy. Jeśli determinacja nigdy nie stracił, a następnie kontynuować.

Pierwszy etap

Wziąć w ręce swojej konsoli do gier i pewność ruchów rąk do odpiąć go z dysku twardego (o ile, oczywiście, w swojej wersji jest ona dostępna, a jeśli nie – pomiń ten przedmiot, odpowiednio). Następnie trzeba będzie wyciągnąć przednią krawędź panelu, w związku z czym musi otschelknutsya.

Teraz, przez okna do wentylacji, będziemy musieli zginać plastikowe zaczepy z wstępnie gotowane wykałaczkami. Jeśli wykonane prawidłowo, prawa ściana boczna może być usunięty. Po usunięciu ścianka boczna, natychmiast usunąć gumę lewą tylną nogę. To ukryte pod jednym z ramion, które są przymocowane do lewej ściany bocznej.

Po tym, trzeba bardzo starannie usunąć ścianę na lewo. Powinieneś zobaczyć folię ochronną gwarancyjną na przednim panelu, który jest przyklejony kolektory „Microsoft”. Te entuzjaści przez długi czas został usunięty ze swoich urządzeń, chociaż są one mało prawdopodobne, aby szukać i czytać takie artykuły, które już znają i co trzeba zrobić (a może nawet nie wiedzieć, co zrobić). Tak, ten film, zgadliście, wystarczy usunąć.

Zdejmij tylny panel

W dalszym ciągu, aby zrozumieć w jaki sposób demontować „Xbox 360”. Dysocjują bardzo uważnie na przednim gnieździe cztery zatrzaski. A teraz nadszedł czas, aby użyć śrubokręta z wąską końcówką. Weź go powoli i bardzo ostrożnie z tyłu wszystkich zatrzask zostanie zwolniony. Najlepszy ze wszystkich, jeśli jesteś szturchanie końcówkę śrubokręta w małe szczeliny, które są dostępne na obudowie konsoli do gier.

Stało? Doskonała. Teraz w ten sam sposób robimy powyższe czynności z następującymi zaciskami. Do poprzedniego nie zamyka ponownie, przytrzymaj ręka jest już otwarty. Kiedy otwarte wszystkie zamki, będzie w stanie usunąć obudowę z tworzywa sztucznego.

Jeśli zapytać, jak rozbierać „Xbox 360 slim”, to będę cię zadowolić. Zasada ich montażu jest identyczny, więc wszystkie powyższe oraz w następujących manipulacje są istotne dla nich.

Ale jesteśmy rozproszeni. Wracamy do naszego tematu rozmowy, jak rozmontować „Xbox 360”. Teraz trzeba odłączyć przycisk, aby otworzyć szufladę napędu. Następnie skręcamy na naszej konsoli, znajdziemy śruby srebrne i odkręcić je. Powrót do konsoli w położeniu wyjściowym, przy czym górna część jej korpusu może zostać usunięty.

Po tym nadszedł czas, aby odpiąć tacę chromowane wykończenia przewidzianego w napędzie optycznym. Podnosimy ostatni, a następnie wyciąga kabel interfejsu, „Szatan”, a przewód zasilający. Tu zobaczysz plastikowe wentylatorów, które również muszą być usunięte. Gdy go odznaczyć, załóżmy, że wiesz jak demontować „Xbox 360”. Najważniejsze jest to, aby robić wszystko dokładnie, a nic skomplikowanego. Montaż odbywa się w odwrotnej kolejności. Cóż, przypomnę raz jeszcze do tych, którzy chcieli dowiedzieć się, jak zarabiać na zewnątrz „Xbox 360 Slim” – wszystko odbywa się w ten sam sposób.

ostrzeżenie

Jeśli miała awarii lub uszkodzenia urządzenia, zaleca się, aby nie angażować się w samonaprawy i powierzyć je profesjonalistom. Chociaż w tym przypadku i muszą płacić pieniądze, wierz mi, to będzie dużo tańsze dla Ciebie.