263 Shares 5230 views

Dvuhpodvesny rower: osoboennosti funkcjonalny

Wśród zwolenników zdrowego stylu życia zyskuje coraz większą popularność na rowerze. Nie możemy się zgodzić: wielka podróż zabawa przynosi lekkie ścieżkach parku lub wzdłuż malowniczych tras w lesie. Z ciałem i duszą spoczywa. Głównym problemem, który przede wszystkim zwrócić uwagę na fanów tego samochodu, jest wybór kategorii rowerów.

Jeśli jesteś na spacerze po mieście na leniwe okrążeń obok domu – Twoje oczy mogą być odwrócone w kierunku opcji wysokiej jakości „miejskiej”. Gdy ten sam cel wart zdobywanie pasma górskie, wzgórza i jazda kraj, najlepszy model dla tego – dvuhpodvesny rower. Że byłby mile widziany, i dobra decyzja dla fanów ekstremalnej rozrywki i długie wycieczki na rowerach.

odmienność

Może powstać pytanie: „Co dvuhpodvesny roweru różni się od konwencjonalnej opcji górniczego?” Najbardziej istotną różnicą jest wzmocniona rama, na której jest zamontowany zmodyfikowanego tylnego zawieszenia koła. Ze względu na polską jakość części, krok wyżej i zaczął obsługi pojazdu, a gdzie dobre rządy, tam jest bezpieczeństwo i komfort. Drugą cechą jest obecność tylnej sprężyny. Ten element jest zwiększona przepuszczalność żelaza „koń” i poprawić jego właściwości podczas lądowania. Dvuhpodvesny rower również będzie doskonałym towarzyszem i zgiełku miasta. Ale naprawdę jego siła i moc jest uzasadnione w rajdzie na stokach górskich, kamiennych ruin i nieprawidłowości.

Iw mieście iw górach

Jeśli powiedział sportowy pojazd jest używany tylko do celów zwiedzania pobliskich ulic i parków, przebieg tylnym amortyzatorem musi być zainstalowany do 13 centymetrów. Poprzez zwiększenie tej liczby, dvuhpodvesny rower może być obsługiwany z myślą o podbiciu skrajne tory, wolny wyścig (tzw freeride), jazdy po nierównym terenie i zejście ze stoków górskich. Im większa prędkość zestaw, tym lepsza jazda na rowerze poza spokojnym parku miejskiego.

Opcje

Najczęściej rowery dvuhpodvesnye mieć różne opcje długości ramki. Faktem jest to, że ze względu na wielkość części roweru, każdy może odebrać pojazd na podstawie jego wzrostu. Dodatkowo, wysokiej jakości towarzysze dwukołowe są dostarczane z funkcją zamiany siedziska. Wiele sklepów chętnie oferują wygodną i komfortową opcję dla kupującego. Ponadto, dla poręcznej i relaksujący kontroli, właściciel może zrównoważyć kąta kierownicy.

Co do zasady, montaż różnych modeli opisanych na rowerze jest również inna. Oprócz roweru może być kosz, pompa, błotniki, bagażnik, butelkę wody i tak dalej. To niezwykłe, ale najdroższe wśród rowerach górskich są tylko rowery dvuhpodvesnye. Komentarze na temat tego pojazdu przeważnie tylko pozytywne. Główną wadą jest brak możliwości regulacji wysokości kierownicy. I, oczywiście, wysoka cena. Dla wysokiej jakości kopii światowej sławy detalistów pyta nie mniej niż 40 tysięcy rubli.