313 Shares 2589 views

Płyta główna ASUS – Wart życia

Płyta główna ASUS – symbol jakości i niezawodności, które są sprawdzone. Ze względu na te wskaźniki tajwański producent jest bardzo popularny wśród specjalistów komputerowych. Produkty, które są produkowane pod marką, która posiada doskonałą funkcjonalność i bogaty pakiet i zwiększoną żywotność.

Głównym ogniwem wszystkich nowoczesnych komputerów jest płyta główna (czasami nazywane także system). Strukturalnie jest to produkt o wysokim stopniu złożoności. Najnowsze wersje tych produktów są przeprowadzane w 4 warstwach.

Firma ASUS produkuje podzespoły komputerowe, w tym płyt, głównie dla architektury x86. Produkty dla tej platformy sprzętowej można podzielić na dwa rodzaje, w zależności od firmy-producenta procesorów, czyli Intel lub AMD. W pierwszym przypadku produkty koncentrują się na poważnych i wysoce wyspecjalizowanych zadań, więc jej koszt jest wyższy niż zwykle. Drugi rodzaj produktu jest zorientowany do użytku domowego i charakteryzuje się niską ceną.

ASUS płyta, wykonana na procesorach firmy Intel, może mieć następujące łączniki 1150, 1155 i 2011. Te numery odnoszą się do ilości styków do łączenia procesora i odpowiednią liczbę nóg układzie, która jest zainstalowana w gnieździe płyty. To urządzenie ma najwyższą wydajność 2011 łącznik (możliwe procesorów instalacją 8 rdzeni i kontroler pamięci 4 kanałami, co może znacząco zwiększyć wydajność całego systemu). Jako przykłady takich grup urządzeń, takich jak płyty ASUS 2011 cyklu może prowadzić Rampage IV genu i Sabertooth X79. Oba urządzenia są oparte na chipsecie H79 (wióry zainstalowany na płycie głównej), mają doskonałe wzornictwo, wysoką jakość i nadmiar mocy produkcyjnych. Pozostałe dwa gniazda posiadają zasadniczo taką samą wydajność. Jedyną różnicą jest to, że w 1150 roku nowy i pochodzi z mocniejszym graficznego rdzenia. Przykładem takich działań – to urządzenie SABERTOOTH Z87 i Maximus VI ekstremalne (w oparciu o zaawansowany chipset – Z87 – na platformie). Z kolei łącznik 1155 norm starszego komputera i wyposażony jest w słabszej akceleratora graficznego. Najpopularniejsze rozwiązania dla tej platformy – jest Maximus V GENE i SABERTOOTH Z77.

Płyta główna ASUS, wykonany dla firmy produktów AMD, nie może być tylko dwa rodzaje – AM3 + i FM2. Pierwsza opcja – jest to maksymalna wydajność, oparte na rozwiązaniach technicznych producenta mikroprocesorów. Przykłady takich płyt – SABERTOOTH 990FX. Wysoka niezawodność jego działania zapewniają solidne kondensatory, które mają dłuższą żywotność w porównaniu z elektrolitem. Socket FM2 ma niską wydajność i jest przeznaczona dla systemów klasy podstawowej i terminali multimedialnych. Przykładem takiej płyty – F2A55-M LK2 Plus.

Kup płytę główną ASUS karta może być sklep internetowy, Salon sprzętu komputerowego i sklepach. Jak pokazuje praktyka, lepiej jest wolą pierwszą opcję, ponieważ takie sklepy zapewniają zwiększoną gwarancję (3 lata zamiast 1), należy przetestować i sprzedaży urządzeń wysokiej jakości.

Wiodącą pozycję na rynku branży komputerowej zajmuje Taiwan przez ASUS. Płyta od producenta – to urządzenie, które doskonale łączy w sobie wysoką niezawodność i doskonałe osiągi. Jeśli potrzebujesz bezkompromisową wydajność, najlepiej jest wybrać serię produktów 2011. Niższe koszty i mniejsze zasoby obliczeniowe w urządzeniach 1150, 1155 i AM3 +. Dla komputera entry-level jest idealny FM2. Również takie elementy są dobrze pasuje do stacji multimedialnej.